Specjalistyczny Gabinet Lekarski Spec. Dermatolog - Zofia Krupa-Rosińska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Kamionka 28
Brodnica
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Specjalistyczny Gabinet Lekarski Spec. Dermatolog - Zofia Krupa-Rosińska

Dodaj opinię
1/5
"Szanowna Pani Doktor" bardzo dziękuję za wpakowanie we mnie różnego rodzaju leków przeciwhistaminowych i maści (oczywiście bez żadnych badań), a także leków na świerzb, którego na 100% nie mam. Bo przecież tak ciężko wysłać pacjentkę na badania. Ostatecznie dobito mnie sterydami, przez które dostałam półpaśca. Z bliznami zostanę do końca życia.
1/5
Dzięki tej pani "doktor" która nie potrafiła leczyć łysienia plackowatego,a co gorsza przyznać się do tego straciłam wszystkie włosy. Dzięki temu, że eksperymentowała na mnie - moja głowa wyglądała tak jakby mi ktoś ją podpalił... rana na ranie...kilka lat upokorzeń w szczególności ze strony rówieśników (bo dodam, że gdy choroba mnie zaatakowała miałam 13 lat) i nawet nie usłyszałam słowa "przepraszam"...

Adres:

Kamionka 28, Brodnica
Specjalistyczny Gabinet Lekarski Spec. Dermatolog - Zofia Krupa-Rosińska na mapie
Zdjęcie budynku Specjalistyczny Gabinet Lekarski Spec. Dermatolog - Zofia Krupa-Rosińska