1. Okulista
  2. Świętokrzyskie
  3. Kielce

Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Krystyna Strzelecka - Okulista

Zagórska 24/14
Kielce
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
14 dni41 343 01 76
Godziny otwarcia:
PN07:30-11:30,14:00-18:00
WT07:30-11:30
ŚR07:30-11:30
CZ08:00-10:30
PT08:00-10:30

Opinie o Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Krystyna Strzelecka

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam ani lekarki ani Pani z rejestracji - nie wiem w jakim świecie ona żyje, chyba świecie Harlequinów :) Z dala od takich natapirowanych dam.
1/5
"Dzień dobry czy dodzwoniłam się do ganinetu okulistycznego?"
- DZIEŃ DOBRY JA JESTEM CHORA I GABINET JEST NIECZYNNY ! ( Z WIELKIM FOCHEM)
-" Dobrze, nie musi być Pani taka niemiła"
-Jeb słuchawką....
1/5
Nie polecam, PANI z rejestracji super nieprzyjemna i bezwzględna. Do lekarki nie zostałam wpuszczona z powodu 5 min spóźnienia. Poczekalnia była pusta i myślę, że taka zostanie. Ta jedna gwiazdka to tylko dlatego, że trzeba wybrać jakąś ocenę :(
5/5
Polecam, bardzo miła Pani doktor
Zostałem dokladnie przebadany i wyleczony
Polecam
5/5
A ja polecam, Pani Doktor wysłuchała wszystkiego co miałam do powiedzenia o moich problemach z bólem głowy i oczu (w przeciwieństwie do innego lekarza). Przebadała mnie i wypisała mi leki. Od 2 tygodni biorę krople na jaskrę i jestem jak nowa - bóle głowy minęły. Dziękuję i polecam.
5/5
POLECAM , PANI DOKTOR BARDZO MIŁA I RZECZOWA ,TRAFNIE ZDIAGNOZOWAŁA MOJĄ CHOROBĘ W PRZECIWIEŃSTWIE DO WIZYTY W INNYM GABINECIE.RÓWNIEŻ PANI W REJESTRACJI WYJĄTKOWO SYMPATYCZNA I DOKŁADNIE UDZIELA INFORMACJI .
5/5
POLECAM, PANI DOKTOR JEST MIŁA , CIERPLIWIE WYSŁUCHA CZŁOWIEKA, DORADZI I TRAFNIE DIAGNOZUJE.DZIĘKI NIEJ LEPIEJ WIDZĘ, DZIĘKUJE I POLECAM TEN GABINET.
1/5
Przeczytałem opinie i pomimo wszystko próbowałem się zarejestrować. Opinie negatywne są prawdziwe.
1/5
Nie polecam źle dobrane szkła dla mnie i dla dziecka
1/5
Pani doktor bardzo nieprzyjemna!!!!!!
5/5
Polecam ten gabinet , Pani Doktor dokładnie bada, jest cierpliwa, trafna diagnoza która mi pomogła . Będę korzystać z tego gabinetu . Pani w rejestracji również sympatyczna.
5/5
Skąd te negatywne opinie ? Pierwszy raz byłem 3 lata temu po telefonicznym umówieniu wizyty i wracam czwarty już raz , bez skierowania każdorazowo a jedynie po umówieniu terminu . Krótki czas oczekiwania i kompetencja pani doktor to atuty dla mnie najważniejsze. Polecam z dużym przekonaniem .
5/5
Wszystko ok. Ogólnie polecam
5/5
Profesjonalny przebieg wizyty, sprawna i miła obsługa w zakresie rejestracji pacjenta. POLECAM.
1/5
Jakaś nienormalna baba!
3/5
Pani z rejestracji dziwna. Spóźniłam się parę minut, ale kobieta średnio przyjemna. Pani doktor miła. Co do dobrania szkieł, mam pewne wątpliwości, bo mam wrażenie, że zostały mimo wszystko dobrane źle. Idę upewnic się gdzieś indziej, więc co do kompetencji nie umiem póki co stwierdzić.
2/5
Zbadałam wzrok gdzieś indziej. Jak się okazało szkła dobrane przez p Doktor Strzelecka okazały się złe.
1/5
Chciałam sie umowic na styczen na wizyte do okulisty. Odebrała jakas Pani, zaczełam mówić, że chciałabym się ze skierowaniem umówić do okulisty.. Nie zdążyłam powiedzieć, ze na styczen a Pani przerwala, powiedziała, ze NIE MA WIZYT DO STYCZNIA, rzuciła słuchawką, później nie odebrała.
Chamstwo.
1/5
Nie polecam. Szkła źle dobrane. Na prawe oko mam wadę - 3,5 a na lewe - 3,0. Na recepcie wada wzroku została zapisana odwrotnie... Po przyjściu do pani doktor w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji stwierdziła że mam taką receptę jaka chciałam... Żenada. Nawet nie przeprosiła za pomyłkę, za którą to ja zapłaciłam kupując nieodpowiednie szkła. Recepta została poprawiona. Kupiłam nowe szkła w których w NADAL widzę chu*owo. Tym razem mam złe sfery. Nie polecam tej pani ''doktor'', jestem bardzo niezadowolona, wręcz wściekła.
1/5
Nie polecam, po odebraniu telefonu lekarka oznajmiła ze gabinet ma nieczynny i się rozłączyła...
1/5
bardzo niemiła obsługa
1/5
Ułomność pani z rejestracji jest taka, że straciłem tylko skierowanie i godzinę czasu.
1/5
Nie nie i jeszcze raz nie
1/5
Tak bezczelnej kobiety na rejestracji nie spotkałam w życiu. Jak można tak traktować ludzi - nie udziela żadnych informacji, odnośni się opryskliwie i jeszcze rozmawia przez telefon na głos i mówi jakich to ona dzisiaj problemowych ma pacjentów. A było tylko pytanie czy karta jest u lekarza - czy trzeba dokonać rejestracji. Jest tyle młodych, inteligentnych i skromnych dziewczyn a trzymają Panią, która jest w wieku emerytalnym i w związku z zanikiem okresu wyżywa się na pacjentach.
Pani Doktor w miarę miła.
Może Pani Doktor przeczyta i wyśle starszą Panią z rejestracji na zadłużony wypoczynek ☺️
Dodaj opinię

Adres:

Zagórska 24/14, Kielce

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:30-11:30,14:00-18:00
WT07:30-11:30
ŚR07:30-11:30
CZ08:00-10:30
PT08:00-10:30
Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Krystyna Strzelecka na mapie
Zdjęcie budynku Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Krystyna Strzelecka