Specjalistyczny Ośrodek Stomatologiczny Eska-Dent Mieczysława Przybylska-Sikorska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Żmudzka 3/1a
Bydgoszcz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Specjalistyczny Ośrodek Stomatologiczny Eska-Dent Mieczysława Przybylska-Sikorska

Dodaj opinię
5/5
szczerze polecam Eska-dent.
W miłej atmosferze dentystka (p.Agata) zadbała o ząbki mojego dziecka.
Maluszek był zrelaksowany i chętnie współpracował z Panią dentystką, która wyjaśniła w sposób zrozumiały dla maluszka kolejne etapy plombowania. Po wszystkim mały drobiazg dla dzielnego pacjenta :) Dziękujemy i na pewno wrócimy :)
1/5
Moja opinia dotyczy lekarki p. Beaty Frąc, do której zgłosiłam się do usunięcia zęba. Szczerze odradzam tą panią.W trakcie zabiegu o niczym nie informuje pacjenta, niczego nie tłumaczy. W stosunku do mnie była antypatyczna. Nie umiała sobie poradzić z usunięciem zęba, zupełnie nie wiedziała jak do tego się zabrać. Z minuty na minutę wzrastała w niej złość, za to, że jej nie wychodzi. Potraktowała mnie bardzo niedelikatnie, denerwowała się i wciskała mnie w fotel.
Nie polecam.
5/5
Super! Dr Sikorska jest fantastycznym dentysta!

Adres:

Żmudzka 3/1a, Bydgoszcz