Specjalistyczny ZOZ "Praxis-Duo" Lucyna Piela, Renata Piela

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Długa 11/13
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Specjalistyczny ZOZ "Praxis-Duo" Lucyna Piela, Renata Piela

Dodaj opinię
1/5
Pani w recepcji z czasow PRL.
1/5
...i "prosze czekac" przez 10min, bo z kolezanka sie nagadac nie moze. poza tym jak jest "czas oczekiwania" na specjaliste - 7 dni to w rzeczywistosci trzeba czekac dni 30!
3/5
Kurczę dzwonię i pytam się o wolny termin to pyta się czy mam skierowanie i że mam jej przedyktować numer ze skierowania a także jak się nazywam... paranoja,,,,
1/5
Tragedia, omijać szerokim łukiem! Kolejki na pół roku, nie jakieś 7 dni. Pani w recepcji za karę, że pracować trzeba czy obsłużyć klienta, pacjenta podkreślam chorego. Pani dr, nie lepsza sama jak z horroru, no i rejestracja potrafi rzucać słuchawką, no szkoda słow....
1/5
Przychodnia padła nie przyjmują skierowań-zamykają przychodnie!
1/5
przychodnia zakończyła działalność. informacje w necie nieaktualne. w placówce nikogo nie obchodzi co z kontynuacją leczenia. nie mają żadnych propozycji dla pacjentów.
1/5
Witam, Przychodnia zlikwidowana.
Dodaj opinię

Adres:

Długa 11/13, Wrocław Szczepin