Czarnieckiego 24
Inowrocław
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
1 dzień52 357 90 01
Godziny otwarcia:
PN08:30-12:30
WTnieczynne
ŚR14:00-18:00
CZnieczynne
PT08:30-12:30

Opinie o Derkowski i Partnerzy

Dodaj opinię
1/5
Wizyta na na NFZ u Pana doktora to nie dość nie tylko czysta przyjemność ale również profesjonalizm.... Nie dość, że od samego początku był bardzo niemiły i opryskliwy, to nie zlecił odpowiednich badań. Nie pobrał cytologii choć miałam dawno. Po skierowanie na TSH kazał mi iść do lekarza rodzinnego. O skierowanie na różyczkę można zapomnieć. Zresztą o całej liście badań laboratoryjnych też, bo dostałam tylko skierowanie na toksoplazmozę! Powiedział: "że on tu jest lekarzem prowadzącym i wie co zlecać". Chciałabym podkreślić, że jestem w 9 tygodniu, to moja pierwsza ciąża i pierwsza wizyta u doktora . Tak potraktowana nigdy nie zostałam przez lekarza.
5/5
jestem matka 4 dzieci i nie jednego lekarza znam i u nie jednego bylam … stwierdam iż pan doktor może malomowny ale konkretny i rzeczowy nigdy tylu badan nie miałam w ciąży jestem pelna podziekowan dla pana doktora gdyż inni tylko podstawowe badania i z 2 ciaza był problem badanie które powinnam mieć w 3 ciąży miałam dopiero w 4ej niestety, wszystkie nieprawidlowosci które były wykryte szpita, mam zdrowego synka dziekuje za wszystko panie doktorze !!!!!
5/5
Super ginekolog polecam
1/5
Po zapytaniu się podczas usg prenatalnego zapytałam czy wszystko w porządku. Odpowiedział że nie jest jasnowidzem i że to i tak nieistotne czy są wady genetyczne (było to po decyzji Trybunału Konstytucyjnego). Niemiły, opryskliwy. Nie zlecił wykonania cytologii, na pytania odpowiadał w sposób arogancki. Poziom poniżej jakiegokolwiek poziomu
1/5
Po półtorej godziny oczekiwania na wizytę, powiedział że mnie nie przyjmię bo jest zmęczony, pomimo tego że trwały godziny przyjęć a wizyta była zaplanowana. Zmęczenie nie usprawiedliwia takiego traktowania. Na szczęście są inni lekarze z większą empatią i szacunkiem do pacjenta. Nie polecam. To moja ostatnia wizyta zarówno na NFZ jak i prywatnie.
Dodaj opinię

Adres:

Czarnieckiego 24, Inowrocław

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:30-12:30
WTnieczynne
ŚR14:00-18:00
CZnieczynne
PT08:30-12:30
Derkowski i Partnerzy na mapie
Zdjęcie budynku Derkowski i Partnerzy