Centrum Zdrowia w Opolu

Ludwika Waryńskiego 30
Opole
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia chorób naczyń
Angiolog
36 dni 77 441 20 65
Godziny otwarcia:
PN16:00-18:00
WT08:00-14:00,15:00-20:00
ŚR16:00-18:00
CZ15:00-19:00
PT15:00-19:00
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
49 dni 77 441 20 70
Godziny otwarcia:
PN15:00-19:00
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZ09:00-13:00
PTnieczynne
Poradnia diabetologiczna
Diabetolog
6 dni 77 441 20 76
Godziny otwarcia:
PN07:25-19:00
WT07:25-19:00
ŚR07:25-19:00
CZ07:25-15:00
PT07:25-15:00
Poradnia gastroenterologiczna
Gastrolog
287 dni 77 441 20 56
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT15:30-16:30
ŚR15:30-20:00
CZ15:30-19:00
PTnieczynne
Poradnia gastroenterologiczna dla dzieci
Gastrolog
172 dni 77 441 20 92
Godziny otwarcia:
PN10:00-14:00
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia kardiologiczna
Kardiolog
35 dni 77 441 20 65
Godziny otwarcia:
PN16:00-19:00
WT08:00-12:00,15:30-19:30
ŚR16:00-19:00
CZ15:30-20:00
PTnieczynne
Poradnia kardiologiczna (CER)
Kardiolog
37 dni 77 441 20 65
Poradnia neurologiczna
Neurolog
39 dni 77 441 20 56
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WT07:30-11:30
ŚRnieczynne
CZ07:30-10:00
PT12:00-16:00
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
105 dni 77 441 20 56
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT15:15-20:15
ŚRnieczynne
CZ08:00-14:00
PT15:15-20:15
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
6 dni 77 441 20 90
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-15:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-12:00
Poradnia reumatologiczna
Reumatolog
175 dni 77 441 20 56
Godziny otwarcia:
PN09:00-15:00
WT09:00-13:00
ŚRnieczynne
CZ16:00-21:00
PTnieczynne
Poradnia urologiczna
Urolog
166 dni 77 441 20 56
Godziny otwarcia:
PN08:00-11:00,15:00-18:00
WT08:00-09:00,15:30-18:30
ŚR08:00-09:00,15:00-18:00
CZ08:00-11:00,17:00-18:00
PT08:00-09:00,15:30-18:30
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
77 441 20 70
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ dla dzieci
77 441 20 72
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
77 441 20 77
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej
77 441 20 90
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:35
WT08:00-15:35
ŚR10:25-18:00
CZ08:00-15:35
PT08:00-15:35
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ dla dzieci
77 441 20 72
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
77 441 20 70
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
77 441 20 77
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Położniczo - Ginekologiczna
77 441 20 90

Opinie o Centrum Zdrowia w Opolu

Dodaj opinię
1/5
Bardzo sie zawiodlam na lek. gin. Jarosławie Głowackim. Owszem na pierwszej wizycie byl mily i to na tym sie skonczylo. Bylam u niego na 3 wizytach i nie mam zamiaru isc tam na kolejna. Nie dosc ze byl nie mily to jeszcze podnosil glos a na mojej ostatniej wizycie zapytalam sie jego o cos a on nic mi nie odpowiedzial tylko pisal sms jak tak mozna zeby lekarz u ktorego jest pacjentka pisal smsy i odbieral telefony nie wiem od kogo ale strasznie flirtowal przezniego z kims. A gwiazde daje za bardzo mila pielegniarke u ktorej mozna sie zarejestrowac u lekarza. ZDECYDOWANIE JESTEM NA NIE I NIE POLECAM TEGO LEKARZA
1/5
dr. Głowacki jest najbardziej niekompetentnym lekarzem u jakiego w ogóle się leczyłam. To konował zagrażający życiu pacjentek i nieznający się na wykonywanej pracy. Radzę zdecydowanie unikać tego pseudo lekarza.
1/5
lek. gin. Jarosławie Głowackim zdecydowanie nie polecam, byłam u niego parę razy, jeśli się zada pytanie, które uzna za głupie podnosi głos na pacjenta, pozwala sobie na złośliwe komentarze i jest bardzo nie miły. Pacjent czuje się jak intruz. Nie zauważył u mnie nadżerki.

Z resztą, jeśli chodzi o temat nadżerki po zmianie lekarza na Panią ginekolog maksymalnie dowiedziałam się, że ją mam, na pytanie o leczenie spojrzała na mnie jak na ufo wręcz jak bym nie miała prawa pytać i nie odpowiedziała.

Nie polecam ginekologów w tej placówce.

Kompetentna i bardzo sympatyczka, pomocna jest tam tylko pielęgniarka, która rejestruje pacjentów.
5/5
Widzę zmiany na dobre! Nowi lekarze dziecięcy są super, cieszę się że nareszcie się to zmieniło. Lekarze pierwszego kontaktu dla dorosłych to również złoto :)
3/5
Pani dermatolog to porażka. Nie rozpoznała u mnie łuszczycy, twierdząc że pierwszy raz widzi cos takiego, dala maść sterydową i kazała przyjsc za miesiąc. Łuszczycę poznal internista.
PAni doktor Fabianowska jest najlepsza! I dr.Filipczyk też ! Reszty nie znam.
1/5
Głowacki to kawał drania. Nie dość ,że jest ostatnim pryncypałem jakiego znam ,to śmierdzi mu z japy . Krzyczał na moją córkę obrażał pacjentów . Nie polecam , obyś poszedł do więzienia kanalio .
1/5
Pani dermatolog nic nie wie tak sama stwierdziła . Zostawiam to bez komentarza
5/5
W przychodni obsługują bardzo miłe, starające się pomóc i doradzić panie rejestratorki. Szacunek dla nich. Lekarze w poradni dla dorosłych b. dobrzy, na wysokim poziomie. Polecam osobiście dr Rutkowską. Bardzo dobry lekarz.
1/5
Na receptę trzeba czekać tydzień . Dodzwonić się nie sposób. W jednym dniu wybierałem numer 364 razy !!!. Na wizyty tylko przez telefon. W innych przychodniach przyjmują normalnie , po zbadaniu temperatury. Skandaliczny sposób organizacji pracy przychodni i lekarzy !!!
1/5
Najgorsza Przychodnia w Opolu, nie ma szans na nie tylko dostanie się do lekarza ale nawet na teleporadę. Od marca nie mogę się dowiedzieć jakie mam wyniki badań.
5/5
Miła obsługa w tej placówce. Mile i życzliwe panie rejestratorki pomimo że brakuje lekarzy i terminów na wizytę. Robią co mogą. Jestem pełen podziwu i współczuję. Pięć gwiazdek za obsługę przez panie rejesyratorki.
5/5
Miła i życzliwa obsługa w rejestracji.
1/5
Pod względem organizacyjnym i funkcjonowania najgorsza przychodnia w całym mieście.Wymaga wiele do poprawienia i dużych zmian.
5/5
Fajne panie w rejestracji b dobrzy lekarze nie mam zastrzeżeń zawsze załatwiam wszystko co potrzebuję polecam
1/5
Tragedia ani dodzwonić się nie można ani lekarza pediatrii po co jest ta przychodnia jak od rana już na nocną wysyłają trzeba cały dzień czekać z gorączką u dziecka.Kłamią i wykorzystują pandemię aby nie rejestrować za co oni w ogóle kasę pobierają,powinni ją zlikwidować i tak żadnych korzyści. Poprostu tragedia.
5/5
Dobra przychodnia. Leczę się w niej od lat. Jest tutaj pozytywne nastawienie do ludzi.
2/5
Polecam wystrzega się Jar. Głowacki ego. to skończony dupek, obrażający, agresywny, wdzięczący się bezczelnie na wizycie do pacjentek prywatnych.
Miła i daj Boże kompetentna alergolog dr. Zurek
1/5
Stara ekipa stare zasady.A miało być tak pięknie.Miło traktowani pacjenci tylko znajomi .To dla nich zawsze znajdzie się miejsce u lekarza.Panie w rejestracji...szkoda słòw.
1/5
W zeszłym tygodniu chciałam zarejestrować się do dr.Fabianowskiej.Przed godz.8.00 nie ma już miejsc to można zrozumieć ale opryskliwego zachowania rejestratorki już Nie!!!!.Czy ktoś coś z tym zrobić???
1/5
lek. gin. Jarosławie Głowackim nie wykonuje zalozenia wkladki domaczcnej na nfz. zapraszamy prywatnie.
1/5
Należy poprawić organizację pracy. Np. rejestrację pacjentów na określona godzinę i przestrzeganie tego. Przychodnia wymaga sprawnego menagera i organizatora. Bez pieniędzy można wiele zmienić na lepsze. Stare przyzwyczajenia personelu trudne są do zmienienia, ale należy próbować, Najważniejsze to chcieć. Mam wrażenie, że uwag w intrenecie nikt nie czyta,a szkoda.
1/5
Zachowanie Pani dr Beker poniżej wszelkich standardów kultury, wykrzykiwanie i oskarżanie pacjenta przy pozostałych pacjentach, o oszustwo zlecenia USG. Jak pacjent może oszukać zlecenia wypisywane w systemie z automatu? Nie leczymy się za darmo!!! Kultura obowiązuje wszystkich
1/5
Nie polecam nikomu wizyty u angiologia w tej przychodni . Wątpię czy kiedyś kogoś tam wyleczyli . Pani angiolog sprawdziła na szybko jedną nogę na resztę już nie miała ochoty . Nie sprawdziła tętnic szyjnych mimo tego że mówiłem że mam zawroty głowy oraz czuję dyskomfort na szyi . Już teraz rozumiem dlaczego są krótkie terminy bo raczej każdy omija to miejsce .
5/5
Przemili pracownicy, dobra opieką
5/5
Wspaniały skład
Dodaj opinię

Adres:

Ludwika Waryńskiego 30, Opole

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń