Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o SPZOZ
Dodaj opinię
Grazyna
1/5
17-05-2021 13:39
Szpital w Kedzierzynie=kozlu oddział geriatryczny to katastrofa juz nigdy nie dam mojej mamy na ten oddział.Rozumiem jest pandemia nie ma wizyt , ale problem polega na tym iz nie mozna choremu nic podac zadnego picia cokolwiek sie przyniesie pod szpital nikt tego nie odbiera , został podany nr tel. by dzwonic ale tez tel. nie odbieraja czeka sie godzinami pod szpitalem i tak na darmo. Chciałam zaczerpnac informacji o stanie zdrowia mojej mamy podali mi nr. tel gdzie moge jej uzyskac , niestety nikt nie odbiera tel albo zwyczajnie jest zajety.Mama leży juz tydzien na tym oddziale a ja niczego o jej stanie zdrowia nie moge sie dowiedziec.Dla mnie to jest dyskryminacja dla starszych ludzi bo im tez zadnej informacji nie udzielaja . Jeszcze chce powiedzieć ze nie ma tam wizyt lekarskich nie mam pojecia na jakich zasadach ten oddział funkcjonuje.Bardzo załuje ze zgodziłam sie mame dać na ten oddział