Stoma-Med Przychodnia Stomatologiczna

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Tadeusza Kościuszki 35
Bydgoszcz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Stoma-Med Przychodnia Stomatologiczna

Dodaj opinię
5/5
Witam. Polecam tą przychodnie. Krótkie terminy,i lekarz dobry. Jestem bardzo zadowolona.
1/5
W dniu wizyty na godzinę przed dostałem sms,że wizyta się nie odbędzie.
5/5
Fachowo,szybko i bez bólu. Pan doktor rzeczowy i wie co robi. Polecam
1/5
Nie polecam lek. stom. Agnieszki Kołodziej. Niedokładna a plomba wypada na drugi dzień, tłumaczyła się że winą jest jakość plomby z NFZ a nie niefachowe wykonanie pracy (pozostałe dwie plomby robione na NFZ nie wypadły) Na wizytę trzeba było czekać cały miesiąc bo swojego błędu od razu nie poprawiła. Zalecenie od pani stomatolog kupić plombę z apteki i tak przeczekać miesiąc. Po miesiącu wpakowała czarną plombę i zadowolona.
1/5
Nie polecam na pierwszej wizycie po wejsciu do gabinetu dobre 20 minut siedziałam na fotelu bo pan doktor przeglądał sobie stronę Media Ekspert jak w końcu wziął się do pracy przy znieczuleniu wygięła się igła . Wizyta numer 2 została założona plomba gdzie po 5h już wypadła :( Gabinet już zamknięty od poniedziałku pan doktor zaczyna urlop wiec zapewne nikt mnie nie przyjmie totalna porażka
5/5
Bardzo polecam panią Agnieszkę wyleczyła mi wszystkie zęby jestem mega zadowolona. Jest osobą z mega podejściem do pacjenta
5/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej przychodni , indywidualne podejście do pacjenta oraz fachowe leczenie . Polecam !!!
5/5
Bardzo serdecznie polecam !! Profesjonalne podeście do pacjenta . Wizyta bezbolesna , szybka .
Indywidualne podejście do pacjenta !
5/5
Witam gdzie państwo teraz przyjmują. Pilnie potrzebny namiary.
Dodaj opinię

Adres:

Tadeusza Kościuszki 35, Bydgoszcz Śródmieście