Maciej Witka

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Wzgórze Gustava Beckera 2
Świebodzice
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Maciej Witka

Dodaj opinię
1/5
Oprócz wyrywania zębów to nic nie potrafi. Nie polecam nikomu.
5/5
Mialem przyjemnosc korzystac z uslug P.Doktora,jestem oczarowany umiejetnosciami P.Doktora.Dodam ze korzystalem z uslug lekarzy w Wiedniu i Krakowie ale dopiero Dr Witka przywrocil mi usmiech na twarzy( w pelnym znaczeniu tego slowa).

Der Doktor ist Goldwert,habe verschiedene Ärzte besucht aber nur Doctor Witka hat mir das Lächeln zurück gebracht 😁Mit freundlichen Grüßen Andrzej Bialek
5/5
Bardzo dobry dentysta, polecam
5/5
Bardzo polecam. Usługa wykonana profesjonalnie
1/5
Bardzo nie miły i nie słowny!!! W grudniu 2021 byliśmy u niego bo w implantach które zrobił 15 lat temu (gwarancja rzekomo 20 lat) żona odczuwała dyskomfort. Zrobił zdjęcie skasował pieniądze i stwierdził że nie da się tego uratować trzeba usunąć i zaproponował protezę silikonową. Podał cenę i powiedział że w 2 tygodnie się zmieści bo przylatujemy z zagranicy więc czas też jest tu istotny. Dzisiaj dzwonimy aby domówić szczegóły a szanowny pan doktor wywraca kota ogonem twierdząc z szyderczym śmiechem że 2 tygodnie i ta cena...to się nie da. OMIJAJCIE Dr WITKĘ SZEROKIM ŁUKIEM !!!
3/5
Ponieważ administator tej strony nie odpowiada na moje wiadomości jestem zmuszony tą drogą odpowiedzieć na opinię p.Adama z 11.02.2022. Otóż Panie Adamie: proszę o nie zamieszczanie kłamliwych opinii na mój temat. Przypominam , że zniesławienie podlega ściganiu zgodnie z art.212 Kodeksu Karnego. Pana żona przez 15 lat zaniedbała higienę j.ustnej w sposób drastyczny. Doprowadziła do stanów zapalnych, które mogę skutkować rozwojem zmian nowotworowych w j.ustnej. Kiedy wreszcie pojawiła się w gabinecie podjąłem, moim zdaniem , jedynie słuszną decyzję o usunięciu implantów, które zagrażają zdrowiu pacjentki. Zostaliście Państwo poinformowani, że dziąsła nalezy wygoić a następnie zrobić protezy. Ze względu na to, że byliście Państwo moimi Pacjentami 15 lat temu, zgodziłem się wykonać komplet protez elastycznych za 3000 zł - jeżeli wcześniej usunięte zostaną implanty - żona zdecydowała się usunąć je w aktualnym miejscu Państwa zamieszkania - Anglii. Obiecałem wykonać protezy w dwa tygodnie na wygojone wcześniej dziąsła. Ponieważ 11.02.2022 usłyszałem przez telefon , że oczekujecie Państwo iż w dwa tygodnie usunę implanty , wygoję dziąsła i zrobię komplet protez - odmówiłem. Oczywiście , usnięcie implantów wiąże się z dodatkowymi kosztami , które, niestety , musicie Państwo ponieść. Odsyłam do ogólnie dostepnych cenników innych gabinetów w celu uzyskania większej orientacji w cenach usług stomatologicznych. Zostaliście Państwo potraktowani przeze mnie niezwykle łagodnie i empatycznie.Ani zaproponowane koszty ani czas leczenia nie powinien budzić żadnych zastrzeżeń a tak niska cena została przeze ustalona tylko ze względu na to, że wcześniej byliście Państwo moimi pacjentami. Oczekuję weryfikacji wystawionej, noszącej znamiona hejtu opinii. Maciej Witka
5/5
Super , gabinet POLECAM!!!!
5/5
Trafiłem tu przypadkowo na złą opinię o Doktorze, więc chciałbym tylko powiedzieć, że dla mnie Doktor jest naprawdę spoko i warto skorzystać jak ktoś ma problemy z zębami, pozdrawiam
1/5
Nie polecam tego pseudo dentysty.
Przy robieniu mostków bez mrugnięcia przytulił wynagrodzenie i było miło.
Jednak jak coś jest nie tak to tylko i wyłącznie jakieś ale to ze nie ma przeglądu na czas gwarancyjnego i inne takie, żeby tylko, ze nie jego wina.
Po 2 latach mostek wypadł. Twarz opuchnięta pod zębem, którego niby zatruł. Pierwsze co jak udałem się na konsultacje ze nie ma przeglądu. A co ma na przeglądzie znaleźć pod mostkiem jak wszystko zakryte.
Tylko, żeby kasę trzepać co pol roku.
Jedna stronę mostka poprawił to był niby problem ze kamień się osadza i obniżają się dziąsła.
Naprawdę nie polecam. Fuszerka za fuszerka.
5/5
W odpowiedzi na post Pana Sebastiana - Szanowny Panie, proszę nie mijać się z prawdą, tzn. nie kłamać :( Miał Pan prawidłowo wykonane mosty na które udzieliłem gwarancji, oraz zalecenia zwiększonej higieny i regularnych przeglądów co pół roku, ze względu na duże zaniedbania higieniczne- po prostu nie myje Pan zębów. Gratis przygotowałem Panu komplet dokumentów, aby mógł Pan otrzymać dofinansowanie z Niemieckiej Kasy Chorych. Po roku zgłosił się Pan z pretensjami, że dziąsło przy koronie w okolicy implantu jest zapadnięte. Ściągnąłem 3mm kamienia w tej okolicy-to ewidentne Pana zaniedbanie. Ale posypałem głowę popiołem i zrobiłem nowy most gratis. Znów poprosiłem o poprawę higieny i kontrolę za pół roku. Przyjeżdża Pan znów po roku i żąda, bez rejestracji, natychmiastowego przyjęcia. Zaproponowałem za 1,5 godziny bo w tej chwili na fotelu siedzi pacjent. Z pianą na ustach wybiegł Pan z gabinetu trzaskając drzwiami. Poza rozliczeniem pracy nie przyjąłem od Pana złotówki, byłem dostępny i pomocny. W czym Panu uchybiłem? A kontrole są Panu potrzebne, ponieważ po pierwsze- ma Pan wszczepiony implant i jest to norma-kontrola co 6 miesięcy a po drugie- częste kontrole mają Pana zmobilizować do dbania o higienę. Po prostu nadrabiamy zaniedbania lat wcześniejszych, które doprowadziły do utraty zębów i konieczności leczenia protetycznego.
5/5
Od lat leczę się w tym gabinecie, zawsze wszystko OK :)
5/5
Very good dentist, I am very satisfied
5/5
Pan Doktor usunął mi bezboleśnie ósemkę, której nie chcieli się podjąć w innym gabinecie. Jestem zadowolona
Dodaj opinię

Adres:

Wzgórze Gustava Beckera 2, Świebodzice