Stomatologia Rodzinna

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 13-05-2018.
Okrzei 5
Jasień
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Stomatologia Rodzinna

Prosimy o rozwagę przy kierowaniu się opiniami na temat placówki. Część komentarzy "pacjentów" jest napisana z tego samego adresu IP, którym posługuje się osoba reprezentująca gabinet. Opinie mogą wprowadzać w błąd. Podejrzewamy, że ich autor łamie prawo popełniając czyn nieuczciwej konkurencji.

Aktualizacja z 08-03-2018: Na prośbę właściciela usunięte zostały 4 pozytywne opine.

Aktualizacja z 12-03-2018: Właściciel placówki zgłosił obawę, że powyższe (nieaktualne już) ostrzeżenie może dezawuować pozostałe pozytywne komentarze, dlatego w wyraźniejszy sposób oznaczyliśmy, że informacja o pisaniu komentarzy przez pracowników gabinetu jest już nieaktualna.

Aktualizacja z 27-06-2018: Pomimo wcześniejszych problemów, wciąż na profilu placówki pojawiają się pozytywne komentarze "pacjentów" prawdopodobnie pisane przez pracownika placówki. Prosimy brać to pod uwagę przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług.

Administratorzy

Dodaj opinię
1/5
Szczerze nie polecam,usługi na NFZ są robione tak że po 1 dniu potrafi wszystko wypaść i to nie jest jednorazowy przypadek ,natomiast w drugim gabinecie tym płatnym nie dostaje się paragonu ,a opryskliwa pani doktor nie nigdy nie przyznaje się do błędu lub żle wykonanej usługi.NIE MA GDZIE SZUKAĆ RATUNKU ZOSTAJESZ CZŁOWIEKU SAM ZE SPAPRANYMI ZĘBAMI ZA DUŻE PIENIĄDZE.....
2/5
szybko,sprawnie,byle jak...
5/5
Ja bardzo dobrze oceniam ten gabinet gdy potrzebowałem pomocy bo bolał mnie ząb i nikt nie chciał przyjąć na NFZ to Oni przyjęli bez problemu i jeszcze Pani doktor mi dała paczkę antybiotyku za darmo!.
5/5
Pani dr ( ta krótko ścięta blondynka nie wiem jak się nazywa) jest bardzo profesjonalnym lekarzem, usunęła mi zatrzymaną ósemkę bez problemu, nikt inny nie chciał się podjąć jak tylko pokazywałam zdjęcie rtg każdy lekarz kierował mnie na zabieg pod narkozą. Poleciła mi ją koleżanka i ja również polecam.
5/5
Polecam ten gabinet mnie leczy dr Małgosia Krasowska i jestem bardzo zadowolony z efektów Jej leczenia, umawiam się na wizyty tylko w soboty bo w soboty leczy dr Małgosia i daje 20 zł rabatu. Polecam wszystkim!
5/5
Mnie też leczy dr M. Krasowska i też dostaję rabat i jestem zadowolony. POLECAM
5/5
Ta nowa Pani doktor jest SUPER.POLECAM
5/5
Szczerze polecam, miałam do zrobienia dosłownie wszystko Pani dr Asia zaplanowała mi całe leczenie i wykonała. Na końcu zrobiła mi piękny most. Naprawdę polecam tym bardziej że minęło 2 lata i nic się nie dzieje.
5/5
Ja jestem bardzo zadowolony bardzo bałem się leczenia zębów ponieważ miałem wcześniej złe doświadczenia. Teraz już się nie boję pani doktor podaje znieczulenie nawet nie wiadomo kiedy wyleczyła mi zęby które myślałem że już nic się z nim nie da zrobić tylko do wyrzucenia. Są tak odbudowane, że nie mogę odróżnić tych leczonych od moich naturalnych.
5/5
Polecam dr Małgosię miła, sympatyczna, konkretna doskonały fachowiec. Naprawdę warto.
5/5
Polecam! Trzy lata temu robiłam tam kompleksowe leczenie zębów łącznie z mostem. Po trzech latach mogę powiedzieć : Wszystko OK!
5/5
Witam, jestem bardzo zadowolona. Leczymy w tej przychodni dzieci od kilku lat nic nie jest robione na siłę, Pani dr długo tłumaczy , przekonuje dlatego moje dzieci chodzą do stomatologa nie mam problemu że mogą się zrazić i jeszcze jedno nie biorą pieniędzy jak dziecko ma zły dzień i nie chce sobie dać nic zrobić.
5/5
Szczerze polecam! Pani doktor ktora mnie leczy przemila, dokladna poprostu najlepsza ze wszystkich u ktorych bylam do tej pory.
5/5
Leczę całą rodzinę od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie Panie doktorki są miłe oraz wyrozumiałe nigdy nie żałują znieczulenia:) a panie asystentki to już szczególnie zawsze uśmiechnięte:). POLECAM
5/5
Polecam:-)
5/5
Polecam, sprawność Pani dr jest wyjątkowa zatrzymana ósemka poszła bez problemu jestem bardzo zadowolona tym bardziej, że polecił mi dr Asię inny stomatolog. BARDZO DZIEKUJE :)
5/5
Bardzo polecam. Nigdy nie odmawiają pacjentowi z bólem nawet w soboty i niedziele.
5/5
Nareszcie w Jasieniu jest wspaniały stomatolog na NFZ,
delikatny, wrażliwy, uśmiechnięty a przy tym wspaniały fachowiec dał mi 10 lat gwarancji na zrobionego zęba.
5/5
Pan doktor bardzo urokliwy, delikatny i uśmiechnięty. POLECAM
5/5
Polecam,
w niedziele Pan doktor przyjął mnie z bólem i nie robił żadnych aluzji 100 razy pytał czy boli, naprawę miły i przyjemny a przy tym fachowiec.
5/5
ja również polecam miałam straszny ból zęba myślałem ze sobie głowę odrąbię dzwoniłam wszędzie nikt mnie nie chciał przyjąć lub nie odbierał tylko w Jasieniu przyjmują z bólem i to naprawdę bez żadnego focha!!!!!!!. Pan doktor bardzo miły i delikatny. POLECAM!!!!!!!
5/5
jestem bardzo mile zaskoczona podejściem oraz profesjonalizmem Pana doktora. Szczerze polecam.
5/5
Jestem zaskoczony byłem na czyszczeniu zębów to podobno się scaling nazywa nie wiem, w każdym razie robiłem to już wiele razy w innych gabinetach głównie prywatnie ale nigdy nie miałem zrobione to tak DOKŁADNIE i DELIKATNIE nawet nie musiałem prosić o znieczulenie i to jeszcze w ramach NFZ - JESTEM W SZOKU oczywiście POZYTYWNYM.
POLECAM
5/5
Z Żar jechałem do nich z bólem bo nikt nie chciał przyjąć. Z wizyty jestem bardzo zadowolony!!!!!
5/5
Pan doktor cudowny. Pozdrawiam z Gubina.
5/5
Super profesjonalne z uśmiechem na twarzy usunięcia zęba nie czułem polecam i to na NFZ !!!!
5/5
Polecam, pan doktor przemiły i sympatyczny a przy tym doskonały fachowiec.
5/5
POLECAM, pomogli gdy inni nawet telefonu nie odebrali ani nie oddzwonili. Dziękuję.
5/5
Polecam! wspaniali fachowcy.
5/5
Polecam Panią doktor, która usuwa zatrzymane ósemki chyba jest chirurgiem nie wiem ale robi to profesjonalnie.
5/5
Pełny profesjonalizm. Polecam
5/5
Polecam, robiłem kilka zębów część na NFZ a resztę prywatnie trochę się bałem iść do Jasienia do dentysty ale po niemal dwóch latach od zakończenia leczenia mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością Polecam !
1/5
Nie polecam za usunięcie zęba zapłaciłam 210 zł bez zszycia które miało by jeszcze kosztować 60 zl
1/5
Szkoda ze juz pani Małgosi nie ma byla konkretna, profesjonalna w tym co robi. U obecnych wizyta polega bardziej na gadaniu niz na leczeniu ktore i tak nie bylo skuteczne.
5/5
Moim lekarzem prowadzący jest dr Asia, którą bardzo cenię jednak ponieważ mogę tylko w sobotę odwiedzać stomatologa przez przypadek trafiłem do dr. Małgorzaty niestety wszystko do poprawki całe leczenie. Natomiast wielkie uznanie dla gabinetu bez żadnych problemów ani fachowców został wykonana usługa gwarancjyjna. BRAWO bo to jest niespotykane. Dlatego właśnie z czystym sumieniem polecam ten gabinet.
1/5
Szybko i byle jak i to jeszcze za 200zl- tragedia
5/5
Dzień dobry.
Drodzy Pacjenci,
stawiamy na jakość naszych usług, dlatego nie boimy się udzielać gwarancji.
W naszym gabinecie, udzielamy gwarancji na usługi od 12 do 24 miesięcy. W ramach gwarancji możemy wykonać usługę ponownie lub oddać poniesione koszty w gotówce.
Więcej informacji oraz zgłaszanie usług gwarancyjnych pod nr tel. 601 410 316
Szczególnie zapraszamy do kontaktu osoby, które wyraziły swoją negatywną opinię na temat naszego gabinetu na tym portalu.
2/5
Po wizycie w tym gabinecie odnosze wrazenie ze te opinie tutaj to chyba sama sobie Pani wystawia. A juz obgadywanie innych lekarzy w mojej obecnosci to juz chyba nie najlepiej swiadczy o tym gabinecie....
5/5
Dzień dobry.
Szanowny Panie Tomaszu,
w pełni zgadzam się z Pana opinią, zachowanie które, zostało opisane, jest niedopuszczalne i nieakceptowalne a wręcz powinno być nawet zwalczane. Mając na uwadze wysokie standardy naszego gabinetu, wyciągnę daleko idące konsekwencję wobec personelu, który dopuścił się takiej postawy w razie potrzeby nawet rozwiązaniem umowy o pracę.
Szanowny Panie, Drodzy Pacjenci,
nasz gabinet powstał z myślą, aby zapewnić naszym obecny oraz przyszłym pacjentom najwyższą jakość usług, najlepszą higienę za stosunkowo niewielką cenę. Mając, na uwadze te standardy Panie Tomaszu, bardzo proszę o osobisty kontakt z administracją gabinetu pod nr tel. 601 410 316 w celu zwrócenia Panu kosztów leczenia podczas tej niefortunnej wizyty oraz 200 zł rekompensaty.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

1/5
Nie polecam!!! Pani blondynka wywala mi zęba, w sposób po którym trauma zostanie do końca życia. Po wyrwaniu uszkodziła mi zęba zdrowego i poinformowała żebym się umówiłam albo do niej albo gdzieś bo trzeba go zrobić!!! Ból okropny który trwał i się nasilał z każdym dniem. Zadzwoniłam z pytaniem co mam zrobić bo ból jest nie do zniesienia i nie wiem czy to boli po wyrwaniu czy ten uszkodzony ząb i czy nie daje się po wyrwaniu antybiotyku. Pani powiedziała że tak tydzień boli i żebym kupiła Ketonal. Nawet nie zaproponowała żebym się pokazała. Po kolejnych dniach CIERPIENIA pojechałam do innego stomatologa, dostałam odrazu antybiotyk na obrzęk i lekarstwo na ranę. Zęba uszkodzonego nie dało się sprawdzić że względu na obrzęk po wyrwaniu. Zlecono zrobienie zdiecia po weekendzie. Co się okazało Pani, stomatolog' zostawiła korzeń i, coś'jeszcze. TRAGEDIA znów ból, cierpienie i koszty. Dodam że koszty wyniosą od 800 do 1 tys zł. Nie sądziłam że w dzisiejszych czasach można się jeszcze z czymś takim spotkać. Pani naraziła mnie na ból ktory trwa i będzie jeszcze trwał, na traume, cierpienie i bardzo wysokie koszty!!!!
5/5
Dzień dobry,
Szanowna Pani Kasiu,
zwracam się z prośbą o kontakt pod nr tel. 601 410 316 w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Bierzemy pełną odpowiedzialność za swoją pracę i jest nam bardzo przykro z powodu Pani cierpienia oraz bólu po wykonany zabiegu.
Jeszcze raz zapraszam do kontaktu.
5/5
Z czystym sumieniem Polecam.
5/5
Polecam, z bólem zostalem przyjety bez zbednego gadania. Usuniecie zaba sprawne , szybki i bez bolesme.
5/5
Polecam. Proteza super dopasowana. Usunięcia zębów naprawdę profesjonalne.
Dodaj opinię

Adres:

Okrzei 5, Jasień
Stomatologia Rodzinna na mapie
Widok z ulicy Stomatologia Rodzinna