Stomatologia Rodzinna Ursynów

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Stomatologia Rodzinna Ursynów

Dodaj opinię
1/5
Zachowanie osób pracujących jest tam karygodne, wszyscy się unoszą i myślą, że są nie wiadomo kim.
Masa zbędnych komentarzy, robienie min. Nie do pomyślenia, że są to dorośli ludzie.
5/5
Bardzo ładna, nowa przychodnia. Poczekalnia mala, przytulna, a gabinety duze. Dwa razy usuwalam tam chirurgicznie osemki (na nfz). Jestem bardzo zadowolona, szczegolnie z tego ze jest mozliwosc usuniecia dwoch osemek po jednej stronie na jednej wizycie. Chirurg jest milym, rzeczowym lekarzem, bardzo pewnie czulam sie podczas zabiegu, poniewaz widzialam ze "wie co robi". Caly personel jest bardzo mily i pomocny. Asystentki przeszkolone, rejestratorki uprzejme, dodzwonic sie mozna bez problemu. Bylam rowniez na skalingu , zeby czyscila mi przemila i delikatna pani doktor. Ps: na usuniecie osemek czekalam okolo 1.5 miesiaca
1/5
Dno. Rażący nieprofesjonalizm pracownicy recepcji, która nie wprowadziła do systemu umówionej wizyty skutkiem czego, straciłam dzień urlopu a umówiona córka, płatne godziny lekcyjne. Recepcjonistka nie zdobyła się nawet na słowa przeprosin. Żenada!
1/5
Recepcja w tej przychodni jest chamska i nieprofesjonalna. Zrzucanie własnych błędów na pacjentów. Strojenie min i fochów na porządku dziennym. Powrót prl?

Zdecydowanie nie polecam.
5/5
Najlepsza przychodnia every!!!!
1/5
Dodzwonienie się do przychodni graniczy z cudem
1/5
brak możliwości skontaktowania się z przychodnia DRAMAT telefoniczny
1/5
Dno. Zero kontaktu telefonicznego, marnowanie czasu
5/5
Dodzwoniłąm się bez większych problemów.
1/5
Właścicielka tej przychodni źle traktuje pracowników,nie polecam nikomu.
5/5
Gwarantuję, ze źle potraktuję wszystkie osoby, które oszukują, spóźniają się do pracy lub wcale do niej nie przychodzą, oglądają filmy w telefonie i przeglądają wiadomości na Facebooku nie przeszkadzając sobie obecnością pacjentów i lekarzy w gabinecie, notorycznie rozmawiają przez swój telefon komórkowy nie odbierając telefonów od pacjentów, patrzą w sufit, spędzają większość czasu w pomieszczeniu socjalnym, są opryskliwe i niesympatyczne dla pacjentów, itd.
Takich asystentek nie zapraszamy do współpracy.
Niemiła dla asystentek Właścicielka
1/5
A ja nie godze się na pracowanie na umowe zlecenie i opoznienie w wypłacaniu pensji.Takim pracodawcom dziekuję.
1/5
Już trzeci miesiąc nie mogę się dodzwonić do tej przychodni. Nic więcej do dodania ...
1/5
Nie mogłam się dodzwonić od dłuższego czasu, więc pojechałam specjalnie do przychodni zapisać się osobiście w poniedziałek 23 grudnia. Drzwi zamknięte, w przychodni nikogo nie ma, brak jakiejkolwiek informacji o urlopie. Żenada
1/5
permanentne przekładanie wizyt,zero przeprosin,dodzwonienie sie graniczy z cudem,ceny tzw usług prywatnych z kosmosu,czyzby korona tak podziałał na włascicielkę????
1/5
Nie polecam. Stara mentalność NFZ jest tutaj dobrze eksponowana. Pracownicy pracuja chyba za karę - takie odniosłam wrażenie. Bardzo niemiła asystentka oraz niskich lotów recepcja.
5/5
Polecam. byłem usunąć 8 u dr.Bukowskiego. Szybko bez boleśnie i bez żadnych komplikacji. Bardzo miłe Panie z recepcji i Panie asystentki, pilnują żeby pacjenci byli w maseczkach ..dzięki temu czułem się bezpieczny
1/5
Wizyta niemiła. Osoby pracujące opryskliwe i lekceważące klienta. Nie polecam!
5/5
W ostatnim czasie znaczna poprawa recepcji oraz Pań asystentek. Polecam serdecznie :)
1/5
Na recepcji pracuje bardzo niemiły pan, który bez słowa wyjaśnienia informuje, że nie ma miejsc żeby się zapisać na wizytę. Serio?
1/5
Tak Pani Anna ma racje dla mnie ten Pan z recepcji tez był bardzo, ale to bardzo nie miły. Nie polecam tego miejsca, ale lekarze wspaniali.
1/5
Dziś chciałam się zapisać na rwanie zęba.
Uslyszalam, że na NFZ brak miejsc do końca roku.
Poprosiłam prywatnie, pierwszy wolny termin -25.05.
Pan poprosil mnie o wszystkie moje danie , łącznie z PESEL.
Znalazłam innego lekarza, za 2 tygodnie.
Zadzwonilam na Mozarta z rezygnacją.
Zaniepokojona, zapytałam, dlaczego żądał ode mnie nr. PESEL(u innego lekarza nie żadano).
Pan odpowiedział, 'Bo zapisywała się pani prywatnie".
Czegoś tu nie rozumiem.....
5/5
Dziękuję za wyleczenie mojego zęba:) pozdrawiam
Dodaj opinię

Adres:

Mozarta 1, Warszawa Mokotów
Stomatologia Rodzinna Ursynów na mapie
Zdjęcie budynku Stomatologia Rodzinna Ursynów