Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o Stomatologia Wojciech Laskowski
Dodaj opinię
Weronika
5/5
13-06-2016 23:12
Witam :)
Pan Doktor jest czlowiekiem o zlotym sercu i dloniach, dzieki niemu zaczelam od nowa ufac lekarza. Dziekuje Panie Doktorze !
Kinga
1/5
30-01-2018 20:22
Nie polecam! Kompletnie zero zainteresowania problemem, dwa dni po wizycie na NFZ musiałam iść do innego dentysty na prywatną wizytę, dopiero wtedy lekarz zajął się moim chorym zębem. Co najlepsze okazało się, ze mam dużo kamienia na zębach, niestety nawet usunięcie kamienia to za dużo pracy dla tego lekarza! Może na prywatnej wizycie więcej inicjatywy wykazuje dla swoich pacjentów!
Natalia
1/5
30-01-2018 20:34
Niestety mi też nie podoba się ze doktor przyjmując na NFZ nic nie robi, po prostu.. usunięcie kamienia również nie zostało zrobione! Została mi kiedyś źle założona czarna plomba i boli mnie ząb, niestety lekarz nie chciał mi wymienić na nową. . . Za dużo pracy chyba..
Marcin
5/5
21-03-2018 22:55
Dziękuję za pomoc, fachową poradę, oraz pomoc w przełamaniu strachu do dentysty :)
Zadowolony pacjent
5/5
24-04-2018 21:06
Najlepszy dentysta w mieście !!! Szczerze polecam każdemu kto ma lęk przed wejściem do gabinetu !!! Zawsze uśmiechnięty i pomocny a co najważniejsze fachowiec z "najwyższej półki" :) dzięki
Bartek
5/5
07-01-2019 18:22
Błyskawiczny kontakt i wizyta. Leczenie jak i pierwsza wizyta w bardzo dobrej atmosferze - ten stomatolog to profesjonalista. Serdecznie polecam.
Ewa
5/5
18-02-2019 20:57
Od kilku lat jestem pacjentką dr. Laskowskiego i nie zamienię go na żadnego innego, super podejście do pacjenta i zrozumienie to wizytówka najlepsza jaka może być a jego uśmiech sprawia, że każdy pacjent z radością wchodzi do jego gabinetu, nawet taki cykor jak ja...
Krystyna
5/5
05-03-2019 12:20
Cudna i pomocna obsługa, młodzi a tak się starają. Wyciski i protezy jak z prywatnej najlepszej kliniki a na fundusz tam robią. Szczerze polecam
Bożena
5/5
03-07-2019 20:40
Miłe podejście do pacjenta, fachowa obsługa, polecam
Tomasz
5/5
11-09-2019 07:58
Profesjonalne podejście do pacjenta, lekarz wykazał się zrozumieniem i empatią. Polecam!
Łukasz
5/5
20-05-2020 08:56
Mam dentofobię od dziecka, lecz wizyta w tym gabinecie, była czystą przyjemnością, znieczulenia komputerowe, zdjęcie na miejscu, delikatne leczenie, polecam
Anna
5/5
04-08-2020 13:14
Polecam. Bezboleśnie, profesjonalnie.
MT
5/5
14-08-2020 07:19
Polecam. Skorzystałam z usług i jestem bardzo zadowolona. Leczenie bezbolesne, usunięcie kamienia i piaskowanie bardzo dokładne i uwaga PRZYJEMNE, dodatkowo wybielenie zębów w 10 minut za rozsądną cenę.
Ola
5/5
22-08-2020 19:41
Najlepszy dentysta w Pile!!! Serdecznie polecam!!!
Paweł
5/5
21-10-2020 08:37
Fantastyczna obsługa, miłe podejście do pacjenta, absolutnie bezboleśnie! Polecam w 100%
Jan
5/5
04-04-2022 16:17
Znakomite podejście do pacjenta, cudna pani doktor, profesjonalnie i przyjaźnie dla portfela szczerze polecam!,
Paweł
5/5
04-01-2024 10:25
Miła obsługa, wszystko szybko ,prawie bezboleśnie, zęby wyleczone całkowicie.... wyrwanie ósemki poszło mega szybko prawie nie poczułem kiedy ....
Pan Doktor jest czlowiekiem o zlotym sercu i dloniach, dzieki niemu zaczelam od nowa ufac lekarza. Dziekuje Panie Doktorze !