Stomatologiczne Centrum Kliniczne Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Karmelicka 7
Lublin
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Stomatologiczne Centrum Kliniczne Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Dodaj opinię
1/5
Nie mam dobrego zdania na temat ośrodka, ponieważ nie udzielona mi pomocy w tym Instytucie. Z kilkudniowym bólem i ropniem odesłano mnie. Myślę że na obecną dobę zwierzęta są lepiej traktowane. Był to zwykły dzień godz, 9. 00 i podobno już nie było chirurga., Jestem już po zabiegu w innym gab., ale nie zapomnę jak zostałam odbijana od jednej do drugiej przychodni.
1/5
Dodzwonić się tragedia a jak już dodzwonisz się na odpowiedni dział to zostaniesz skierowany na inny więc tam też się nie dodzwonisz nie polecam, mało tego ostatniego dnia jak się pojawisz , dowiesz się że jednak nie jesteś zarejestrowany kpina!
5/5
Córka miała usuwaną torbiel. Szybko i profesjonalnie. Przewija się tam masa ludzi, ale wszystko idzie sprawnie. Polecam z czystym sumieniem:)
5/5
Pojechałam z bólem zęba, górnej ósemki. Wyrwano mi ja od ręki i to tak sprawnie i szybko że nawet nie wiedziałam kiedy i było po sprawie. Najkorzystniejsze jest to, że dają znieczulenie kobietom w ciąży, gdzie niestety w innych gabinetach nie mogłam na to liczyć. Polecam z czystym sumieniem.
1/5
Odbyłam konsultacje z prof Mansurem Rahnama- kierownikiem poradni chirurgii stomatologiczn. Niestety nie doczytałam w internetowych opiniach, że umiejętności profesora ograniczają się głównie do wyrywania ósemek. Sam profesor nie miał ochoty na rozmowy ze mną i moimi rodzicami wyznaczył swojego asystenta, a sam przytakiwał zza biurka. . W klinice szukałam pomocy po nieudanym leczeniu ortodontycznym, które doprowadziło do tego że praktycznie wypadły mi 4 górne zęby. Na konsultacjach profesor za pośrednictwem swojego asystenta usiłował wmówić mi, że mój stan zdrowia spowodowany jest wadą genetyczną. Jak się potem okazało ortodontka u której się leczyłam zna się z lekarzami pracującymi w tej placówce. Po udanym leczeniu i licznych konsultacjach z innymi lekarzami mogę stwierdzić, że historia o chorobie genetycznej to zwykła bujda, którą próbowano mi wcisnąć by chronić dobre imię koleżanki. . Nie miałam wtedy nawet 18 lat a lekarze byli przekonani o swojej racji, gdyby nie moja trzeźwo myśląca mama, wpędzili by mnie w poczucie, że to wada genetyczna a nie błąd leczenia jest źródłem moich problemów. Oczywiście bajka o chorobie genetycznej była znacznie korzystniejsza dla mojej byłej ortodontki. Gdybym uwierzyła w historie które próbowali mi wmówić musiałbym przejść operacje przeszczepów kości czy łamania szczęki bo to właśnie mi proponowali, więc prawdopodobnie skończyłabym z protezą. Odbyłam wiele konsultacji ale te wspominam najgorzej. W dość brutalny sposób uświadomiono mi, że w dzisiejszych czasach to nie zdrowe pacjenta jest najważniejsze a układy. Jestem już po udanym leczeniu, ale pomocy musiałam szukać aż w Łodzi. Leczyłam się w Implamedzie, na podstawie moich doświadczeń z pełnym przekonaniem stwierdzam, że poziom jaki reprezentują lekarze z Implamedu w znaczącym stopniu odbiega od tego co prezentują lekarze w tej klinice. Jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności dr Popińskiego, to właśnie dzięki niemu obyło się bez tych wszystkich szalonych operacji które proponowano mi w lubelskiej klinice. Dla łatwego zobrazowania w klinice uniwersyteckiej usłyszałam, że w obecnej sytuacji wkręcenie implantów jest niemożliwe a dr Popiński dokonał rzekomo niemożliwego i wkręcił je podczas jednej wizyty po której mogłam wrócić prosto do domu. Naprawdę odradzam próby leczenia w tej lubelskiej placówce. Nie przypuszczałam, że autor osiemdziesięciu laurek o nadprzyrodzonym wyrywaniu zębów porwie się na usuwanie rzeczywistych opinii o swoich lotach. Kolejną koronną dyscypliną prof Rahnama jest opiniowanie pracy innych . A, że porywa się na tematy wykraczające poza ekstrakcyjny geniusz to mądrości niezwykłe można w tych szlagierach przeczytać .
Ponieważ nie umiem biernie patrzeć jak pan Rahnama, brakiem elementarnej wiedzy, w dalszym ciągu działa na szkodę innych to tym razem zrobię skan wpisu z uniwersyteckiego forum a jak znów zniknie to opisze moje przejścia z tym panem konsultantowi krajowemu w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej i Ministrowi Zdrowia włącznie ..
Dodaj opinię

Adres:

Karmelicka 7, Lublin Śródmieście

Strona internetowa:

Stomatologiczne Centrum Kliniczne Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na mapie
Zdjęcie budynku Stomatologiczne Centrum Kliniczne Uniwersytetu Medycznego w Lublinie