Stowarzyszenie Ludzi Otwartych Serc

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Mstowska 52
Olsztyn
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Stowarzyszenie Ludzi Otwartych Serc

Dodaj opinię
5/5
Bardzo miła obsługa, fachowa i skuteczna pomoc. Na tle innych placówek służby zdrowia duże zaskoczenie !!! Polecam !
2/5
Dotatkowe opłaty,jakieś cegiełki
1/5
Wręcz żenujący jest przymus wykupienia cegiełki Stowarzyszenia.Mimo ,że niby to dobrowolne i to w wysokości 100 zł.
5/5
Bardzo miła obsługa. Krótki czas oczekiwania rehabilitację. Na tle innych placówek, wzorowa rehabilitacja. Kontrakt z NFZ minimalny, dlatego cegiełki dobrym pomysłem, w końcu wszystko kosztuje. POPIERAM TĘ DZIAŁALNOŚĆ
5/5
Przecież nikt nikogo nie zmusza do dobrowolnych wpłat. Zawsze można czekać rok na rehabilitację zamiast kilku czy kilkunastu dni w innym ośrodku. Osobiście polecam, pełny profesjonalizm
1/5
Rechabilitacja na NFZ to dlaczego obowiązkowa opłata???
5/5
Cegiełki jak najbardziej popieram i nikt nie powie, że nie są potrzebne. Gdyby NFZ płacił należycie za refundację za rehabilitację, niepotrzebne byłyby cegiełki. Placówka chce się rozwijać, poprzez rozbudowę, którą planuje od lat, a jest niezmiernie potrzebna, gdyż pacjentów przybywa, bo cieszy się niesłabnącą opinią dobrze wykonywanych zabiegów.
5/5
szybko i miło
5/5
według mnie cegiełka potrzebna. wiadomo jak nfz płaci.. a dodatkowe wsparcie = wiecej możliwości
5/5
Korzystałam z usług placówki kilka razy. I szczerze polecam. Nie rozumiem komentarzy o cegiełkach. nikt nikogo nie zmusza. Zawsze można poczekać rok w innym ośrodku.
4/5
Przecież jest to dobrowolna wpłata,nie rozumiem o co chodzi,nie stać cię nie płacisz
5/5
Mają świetnego lekarza (na NFZ) i świetną rehabilitację (choć płatną, nie czeka się w długich kolejkach jak w innych przychodniach). GORĄCO POLECAM!
5/5
Mają świetnego lekarza (na NFZ) i świetną rehabilitację (choć płatną, ale nie czeka się w długich kolejkach jak w innych placówkach. REHABILITACJA OD ZARAZ! GORĄCO POLECAM!
1/5
To fakt, że cegiełki są żenujące, a czy ktoś zadał pytanie na co idą te cegiełki, bo na pewno nie na rozbudowę placówki, chyba , że z tego zlasowanego i rozwalającego się gruzu budowlanego , który od wielu lat zalega na placu ośrodka
5/5
Placówka super, szkoda tylko, że NFZ wydaje pieniądze zupełnie na inne potrzeby (chyba własne) a nie widzi szczególnie w dobie pandemii że rehabilitacja jest bardzo potrzebna wszędzie i dla wszystkich...Rehabilitacja w Polsce na szarym końcu...za 30 lat, chyba nie będzie osoby, która nie będzie potrzebować rehabilitacji.
1/5
Wg informacji - Placówka prowadzona przez Stowarzyszenie w reorganizacji...Tymczasowo nieczynne.
Dodaj opinię

Adres:

Mstowska 52, Olsztyn
Stowarzyszenie Ludzi Otwartych Serc na mapie
Zdjęcie budynku Stowarzyszenie Ludzi Otwartych Serc