Studio Clinic

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
15 Pułku Piechoty "Wilków" 5
Dęblin
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Studio Clinic

Uwaga!

25-03-2019: Prosimy o rozwagę przy kierowaniu się opiniami na temat placówki. Większość pozytywnych komentarzy dodanych w ostatnim czasie zostało napisanych z podobnej grupy adresów IP. Są to adresy IP należących do tej samej sieci, z której wysłała nam wiadomość agencja reklamowa, która twierdzi, że reprezentuje Studio Clinic. Podejrzewamy, że opinie mogą wprowadzać w błąd, a ich autor (lub autorzy) łamią prawo popełniając czyn nieuczciwej konkurencji.

Jednocześnie informujemy, że nieprawdziwe jest stwierdzenie, że udzieliliśmy informacji o tym, że usunięte opinie zostały napisane z powiązanych adresów IP. Ponadto wciąć nie zgłosił się do nas "odpowiedni organ" w ich sprawie.

Administratorzy

Dodaj opinię
1/5
Naciagacz i tyle. Nigdy nie korzystajcie z uslug pana Krzysztofa. Bierze kase i zapomnijcie o swoim. Czlowiek zlo i oszust. I jeszcze prosi admina o usuniecie negatywnych komentarzy.
1/5
Popieram poprzednika liczy się kasa a nie człowiek,zero szacunku dla człowieka,cwaniak.Mogę jeszcze dodać nie daje rachunków za wykonane prace żąda dopłat wysokości podatku VAT.
5/5
Wszyscy powszechnie wiemy, kto jest tak zawistny, więc daruj sobie te bezpodstawne oskarżenia. Ja jestem bardzo zadowolona, korzystam z ich usług od lat i zawsze mam wszystko zrobione od ręki, dokładnie i po dobrych cenach. Wszystkim polecam i znajomym efekty tez się podobają, złego słowa nigdy nie słyszałam i sama nie powiem.
5/5
***** POLECAM*****
Protetyka i leczenie na 6+
5/5
polecam przychodnię, mimo natłoku zleceń zrobiono mi koronki praktycznie z dnia na dzień przez mój pilny wyjazd, dziękuję :)
5/5
Witamy, wszystkie negatywne opinie zostały wystawione z powiązanych adresów IP(potwierdził moderator). Nikt nie jest anonimowy w sieci. Sprawa została zgłoszona do odpowiednich organów.
1/5
Chce wyrazić swoje zniesmaczenie firmą Studio Clinic, którą prowadzi K Jasik, jest oszustem i kanciarzem i wszystkim odradzam korzystania z jego usług. Widzę tutaj też próby zamaskowania opinii przez klinikę - wszystkie negatywne opinie są zgodne z prawdą!
5/5
Zawsze znajdą jakiś termin dla klienta z bólem. Pełen profesjonalizm. Przy umówionej wizycie nie czekam w poczekalni ze względu na nieprzewidziane przedłużenia czasowe. Bardzo dobry kontakt z pacjentem.
5/5
Polecam serdecznie. Wysoki poziom usług.
5/5
Nigdy nie przepadałam za wizytami u dentysty. Myśląc o wizycie w gabinecie ogarniał mnie strach. Tutaj jest inaczej. Miła obsługa potrafiąca zadbać o swojego pacjenta. Dziękuję.
5/5
Miłe podejście do pacjentów - praca wykonana jak należy. Nic dodać nic ująć.
5/5
Współpracujemy od lat ze Studio Clinic w temacie protez. Dobra współpraca - solidna i terminowa.
5/5
Wykonano dla mnie protezę w ramach NFZ. Jestem zadowolona.
5/5
Miła obsługa. Proteza na fundusz, ale dobra jakość. Polecam.
5/5
Moja pierwsza wizyta i jestem z niej bardzo zadowolona. Pan Doktor szczegółowo wyjaśnił jak wygląda sytuacja i co należy dalej zrobić.
5/5
Polecam wszystkim, bez warunku na problemy. Protezy elastyczne są bardzo lekkie i miękkie. Idealnie dobrane dla mnie. Pozdrawiam
5/5
Super, polecam!
5/5
Proteza najwyższej jakości. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
1/5
Dziadostwo.
Nie warto a na pewno nie warto płacić z góry za nic. Mają nagle człowieka w tyłku.
Jest wystarczająco dużo (lepszych) obiektów w okolicy, szkoda kasy i nerwów.
1/5
Przyłączam się do wszystkich złych opinii to wszystko prawda zero szacunku dla człowieka liczy się tylko kasa przychodzi się po pomoc a Pan Jasik w perfidny sposób wykorzystuje daną sytuację pacjenta. Dużo obietnic zero profesjonalizmu co się dzieje tam to jedno wielkie oszustwo. Miałam mieć zrobiony most protetyczny najlepszej jakości a rozpadł mi się po czterech miesiącach a miał mi służyć na wiele lat za 11 tysięcy złotych .Zgłaszając problem Panu Jasikowi unikał kontaktu ze mną. Po wielu próbach udało mi się czysto przypadkiem spotkać Pana Jasika po czym zostałam bardzo nie miło potraktowana. Całą sprawę zgłosiłam już odpowiednim organom ścigania. A wszystkim pokrzywdzonym radzę zrobić to samo nie można pozwolić by Pan Jasik nadal naciągał i krzywdził innym ludzi JA MÓWIĘ STOP.
Dodaj opinię

Adres:

15 Pułku Piechoty "Wilków" 5, Dęblin