Studio Clinic

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 25-12-2016.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Szkolna 2a
Poniatowa
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Studio Clinic

Uwaga!

25-03-2019: Prosimy o rozwagę przy kierowaniu się opiniami na temat placówki. Większość pozytywnych komentarzy dodanych w ostatnim czasie zostało napisanych z podobnej grupy adresów IP. Są to adresy IP należących do tej samej sieci, z której wysłała nam wiadomość agencja reklamowa, która twierdzi, że reprezentuje Studio Clinic. Podejrzewamy, że opinie mogą wprowadzać w błąd, a ich autor (lub autorzy) łamią prawo popełniając czyn nieuczciwej konkurencji.

Jednocześnie informujemy, że nieprawdziwe jest stwierdzenie, że udzieliliśmy informacji o tym, że usunięte opinie zostały napisane z powiązanych adresów IP. Ponadto wciąć nie zgłosił się do nas "odpowiedni organ" w ich sprawie.

Administratorzy

Dodaj opinię
1/5
Bardzo nieprzyjemna Pani stomatolog.Nie polecam.
1/5
Kręt Oszust i Tylko Kasa! Jak dasz zaliczkę to już przepadłeś mają Cię! Dzwonię od pół roku kiedy skończy co zaczął i oczywiście nigdy nie ma czasu ale kasę to zgarnął na początku!
Ostatnio pojechałam i dzwonię czy jest bo chcę porozmawiać, on mówi, jak zwykle ze jest w Dęblinie a ja na korytarzu i słyszę go przez drzwi......Kłamca!!!!!!!!!!!!! Nigdy!!!!!!!!!!!!!!
2/5
Bardzo nierzetelni. Pieniądze z góry a potem czekaj miesiącami na wykonanie usługi - nie ma czasu, nie ma terminu, generalnie trudności obiektywne. Nie wiesz za co płacisz - bez rachunku, bez potwierdzenia. Brak dokumentacji. Panie dentystki robią co mogą, ale chaos jaki tam panuje bardzo komplikuje współpracę.
5/5
osobiscie polecam u mnie wszystko na czas i bez poprawek, zona tez zadowolona, ma teraz zabki jak trzeba
5/5
polecam
5/5
Dobrze robią protezy, nie trzeba kleić, warto poczekać.
1/5
A ja nie polecam i w moim przypadku nie skończy się tylko na opinii na forum.
5/5
Witamy, wszystkie negatywne opinie zostały wystawione z powiązanych adresów IP(potwierdził moderator). Nikt nie jest anonimowy w sieci. Sprawa została zgłoszona do odpowiednich organów.
1/5
Wszystkie negatywne opinie są zgodne z prawdą!!!
Krzysztof Jasik, technik, jest oszustem, unikać Studio Clinic dla własnego dobra! Całkowity brak profesjonalizmu, przyjmuje pacjentów za plecami lekarzy a nie ma prawa się ich dotykać, pobiera pieniądze z góry, nie jest słowny i robi beznadziejną robotę. Lekarzy ma młodych, których pewnie wykorzystuje bo zaraz odchodzą. W klinice pusto. Temu panu należy zabronić prowadzenia działalności medycznej bo zamiast pomagać to krzywdzi! Krętacz oszust bandyta
1/5
Niestety to prawda. Ci Panstwo to technicy dentystycznie, nie maja prawa dotykac pacjenta.Sprawa nadaje sie do prokuratury
1/5
Nie polecam. Nierzetelni krętacze, dodatkowo niekulturalna, arogancka żona właściciela. Brak profesjonalizmu nadrabiają straszeniem i krętactwem. Biorą kasę z góry a potem miesiącami nie można się doprosić, dodzwonić. Też nie wiem czy skończy się na negatywnej opinii
5/5
Mosty i protezy wykonane na 5+ jestem bardzo zadowolony i jak najbardziej polecam. Warto poczekać !
5/5
Proteza babci wykonana bardzo dobrze
5/5
Obsługa na wysokim poziomie
5/5
Studio Clinic Stomatologia Krzysztof Jasik - bardzo dobra obsługa - miłe podejście do pacjentów.
5/5
Proteza na NFZ, a jednak wykonana z należytą starannością. Dzięki.
Dodaj opinię

Adres:

Szkolna 2a, Poniatowa