Adres:
Mickiewicza 2, Poznań Jeżyce
| Świadczenia specjalistyczne | Kolejka | Numer telefonu | Inne ośrodki | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Artroskopia lecznicza stawu kolanowego | 202 dni | +061 22-45-323 22-45-353 | |||
| Kolonoskopia
Endoskopia |
115 dni | +0 790-500-378 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN11:00-14:35 WT11:00-14:35 ŚR15:00-19:00 CZ11:00-14:35 PT11:00-14:35 |
|||||
| Oddział chirurgiczny ogólny | 202 dni | +061 22-45-323 22-45-353 | |||
| Oddział diabetologiczny | 59 dni | +061 22-45-242 | |||
| Oddział neonatologiczny | 0 dni | +061 22-45-221 | |||
| Oddział otorynolaryngologiczny | 656 dni | +061 22-45-344 | |||
| Oddział położniczo-ginekologiczny | 84 dni | +061 22-45-231 | |||
| Oddział toksykologiczny | 0 dni | +061 22-45-265 22-45-374 | |||
| Operacje przepukliny pachwinowej | 202 dni | +061 22-45-323 22-45-353 | |||
| Poradnia chirurgii ogólnej
Chirurg |
46 dni | +061 22-45-328 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN09:00-14:00,15:00-17:00 WT09:00-12:00,14:00-18:00 ŚR09:30-11:30,14:00-17:00 CZ09:00-11:00 PTnieczynne |
|||||
| Poradnia diabetologiczna
Diabetolog |
156 dni | +061 22-45-328 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:30-14:00 WT14:00-16:00,09:30-16:00 ŚR08:00-14:30 CZ08:30-17:00 PT10:00-11:00,08:30-12:00 |
|||||
| Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog |
157 dni | +061 22-45-328 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN09:00-13:00 WT09:00-13:00 ŚR09:00-13:00 CZ09:00-13:00,14:00-18:00 PT09:00-13:00 |
|||||
| Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog |
46 dni | +061 22-45-284 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:00 WT14:00-18:00 ŚR08:00-12:00 CZ08:00-12:00 PT08:00-09:00,12:00-13:00 |
|||||
| Świadczenia tomografii komputerowej
Pracownia Tomografii Komputerowej |
25 dni | +061 22-45-400 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-16:00 CZ08:00-16:00 PT08:00-16:00 |
|||||
| Usunięcie migdałków podniebiennych | 105 dni | +061 22-45-344 | |||
| Zabiegi na przegrodzie nosowej | 628 dni | +061 22-45-344 | |||
| Programy profilaktyczne | Numer telefonu | Inne ośrodki |
|---|---|---|
|
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza |
+061 22-45-284 | |
Spokój, miła atmosfera, świetne warunki! Jako pacjent czułam się zaopiekowana. Pani doktor Fołdyga miła i empatyczna, delikatna w badaniu, wyjaśniająca po kolei wszystko co robi. Pani pielęgniarka/ asystentka rowniez bardzo pozytywna.
Owszem dwa nieprzyjemne momenty, ale to tylko momenty- całość absolutnie do zniesienia bez znieczulenia:)
Dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam fachowy personel :)
Ale obsługa i pani doktor SUPER :-)
jest pani doktor Fałdyga.Przemiła,empatyczna,delikatna.Pani pielęgniarka też bardzo miła i pomocna.Polecam wszystkim którzy chcą podczas badania czuć się komfortowo.Pani w sekretarjacie przemiła,pomocna gratuluję doboru personelu na tym oddziale.DZIĘKUJĘ.
Trauma na całe życie.
Po 3 godzinach od porodu trafiłam na sale operacyjna po złym zszyciu z ogromnym krwiakiem.
Nieprzytomna z bólu, pomimo że zgłaszałem że jest coraz gorzej a nie lepiej.
Ale podobno to tylko mój wymysł że boli.
Po niecałej dobie od usunięcia krwiaka, synek jest już ze mną na sali. Nie jestem wstanie wstać z łóżka wiec mały jest cały czas na moich rękach, jak tylko mi go rano podano.
Dziecko płacze cały dzień, ja z cewnikiem, drenem i workiem z krwią podłączonym pod krocze, dzwonię w końcu w środku nocy po pomoc, bo od paru godzinach nie mogę sobie poradzić na co słyszę „czego chcesz trzeba sobie do nas podejść a nie wydzwaniać”.
Przypomnę że nie mogę wstać z łóżka.
Dziecko głodne pije z piersi i butelki nie wybrzydza, a ja słyszę ze następnej butelki nie dostanę, mam karmić piersią mimo że nie mam jeszcze tyle pokarmu żeby zaspokoić głód syna. Wypijał wszystko z piersi i jeszcze było mu mało.
Przepłakałam większość pobytu w szpitalu wraz w dzieckiem.
Nie pamietam żadnej pomocnej dłoni.
Psycholog przyszedł do mnie w ostatnim dniu przed wyjściem ze szpitala w trakcie odwiedzin, gdzie wówczas mój mąż zajął się synem a ja w końcu po dobach niespanie mogłam się zdrzemnąć. Poszłam spać pomimo ze dookoła było mnóstwo odwiedzających i psycholog.
Badanie bez znieczulenia przebiega w bardzo miłej atmosferze- pomimo kilku nieprzyjemnych doznań. Pani doktor to nie lekarz, ale prawdziwy anioł. Polecam wszystkim w 100%.
Serdeczne podziękowania dla całego zespołu wraz z Panią sekretarką.
Przemiła pani sekretarka , traktująca pacjenta podmiotowo .
Służba zdrowia na najwyższym poziomie !
Chodzę także do poradni laryngologicznej - Pani doktor bardzo miła, konkretna, wszystko punktualnie, Panie w rejestracji również pomocne.
Dziękuję.
Cały personel szpitala bardzo uprzejmy i profesjonalnie podchodzi do pacjenta, wszystkie badania i konsultacje odbyły się w miłej atmosferze.
Serdecznie dziękuję dr Pampera i całemu personelowi . Ich profesjonalizm i uśmiech zmniejszył mój stres. Bardzo polecam szpital im. Raszei. Opieka całego personelu jest cudowna. Służą pomocą i wsparciem. Wdzięczna pacjentka. Bożena Ch.
Polecam z czystym sercem.
ŻENADA i znieczulica.
Mistrzostwo Świata .
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję Paniom. 🤩
Z wyrazami szacunku Bożena Polak
A tutaj bardzo miła ( jeśli mogę tak napisać) niespodzianka, badanie bezbolesne , z jakimś dyskomfortem na pewno ale to wszystko. Podejście Pani Doktor i Pani Pielęgniarka super! Taka opieka medyczna powinna być w każdej placówce NFZ , a pacjenci nie mogli by narzekać.
Dziękuję Panią!
Zabieg wykonany szybko profesjonalnie bez żadnych opóźnień w świetnej atmosferze. Z całym sercem mogę polecić Panią doktor, znieczulenie przy takim lekarzu jest zbędne.
Porażka
Rejestracja telefoniczna:
Poniedziałek 8:30-10:30
Wtorek 8:30-10:30
Czwartek 8:30-10:30
Telefon: 790 500 378
należy. Poprosiła abym usiadła i poczekała, czekałam 15 minut i nie poprosiła przeczytałam informacje że osoby oczekujące obsługiwane są jako pierwsze. Nikogo innego poza mną więcej
nie było. Po 15 minutach kiedy się odezwałam powiedziała że odbiera telefony. Poprosiła po kolejnych 5 minutach i powiedziała że jeżeli mi coś nie pasuje to mogę złożyć skargę. W końcu zarejestrowała . Sympatyczna ta Pani to nie jest.