Adres:
M.C. Skłodowskiej 2, Kętrzyn
| Świadczenia specjalistyczne | Kolejka | Numer telefonu | Inne ośrodki | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Endoprotezoplastyka stawu biodrowego | 210 dni | 784 914 336 | |||
| Endoprotezoplastyka stawu kolanowego | 217 dni | 784 914 336 | |||
| Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja |
510 dni | 89 751 25 02 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00 WT07:00-18:00 ŚR07:00-18:00 CZ07:00-18:00 PT07:00-18:00 |
|||||
| Gastroskopia
Endoskopia |
210 dni | 664 356 242 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN07:00-15:00 WT07:00-15:00 ŚR07:00-15:00 CZ07:00-15:00 PT07:00-15:00 |
|||||
| Kolonoskopia
Endoskopia |
482 dni | 664 356 242 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN07:00-15:00 WT07:00-15:00 ŚR07:00-15:00 CZ07:00-15:00 PT07:00-15:00 |
|||||
| Oddział chirurgiczny ogólny | 181 dni | 664 354 437 | |||
| Oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej | 0 dni | 784 914 336 | |||
| Oddział chorób wewnętrznych | 0 dni | 664 357 785 | |||
| Oddział pediatryczny | 0 dni | 664 355 839 | |||
| Poradnia chirurgii ogólnej
Chirurg |
24 dni | 89 751 25 02 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN07:30-13:30 WT07:30-12:00 ŚR08:00-09:30 CZ10:00-14:00 PT08:00-10:00 |
|||||
| Poradnia ortopedyczna
Ortopeda |
188 dni | 89 751 25 02 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN13:00-15:00 WT08:00-15:00 ŚR07:00-12:00 CZ10:00-11:00 PT08:00-10:00,16:00-18:00 |
|||||
| Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog |
12 dni | 89 751 25 02 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN09:00-14:00 WT13:00-18:00 ŚR09:00-14:00 CZ13:00-18:00 PT13:00-15:00 |
|||||
| Świadczenia tomografii komputerowej
Pracownia Tomografii Komputerowej |
54 dni | 89 751 25 02 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN14:00-17:00 WT08:00-13:00 ŚR08:00-13:00 CZ12:00-13:00 PT08:00-13:00 |
|||||
| Zakład/ośrodek rehabilitacji leczniczej dziennej
Rehabilitacja |
600 dni | 89 751 25 02 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00 WT07:00-18:00 ŚR07:00-18:00 CZ07:00-18:00 PT07:00-18:00 |
|||||
| Programy profilaktyczne | Numer telefonu | Inne ośrodki |
|---|---|---|
|
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza |
89 751 25 02 | |
i wcale nie jest prawdą, że 3 badania w ciągu 40minut.
ja miałam kolonoskopie robioną 1h 40min.. i nasłuchałam się, jak jakaś pani co rusz robiła awanturę, ze to już jej pora na badanie.
Po wątpliwej przyjemności wypicia cudownego eliksiru przeczyszczającego, kilkudziesięciokrotnej wizycie w toalecie i piekącym odbytem, przewieziono mnie na salę w celu wykonania badania.
Podano mi tylko „głupiego Jasia” i tyle widziałam anestezjologa-czyli wcale.
Badanie było bardzo bolesne a przecież nie musiało tak być. Żyjemy w XXI wieku…
Na pytanie skierowane do ordynatora oddziału-dlaczego nie podano mi narkozy mimo wskazania na skierowaniu, powiedział, że narkozę podają tylko w Olsztynie, co zdecydowanie mija się z prawdą. Gdybym wiedziała że zrobią ze mnie durnia i tak mnie oszukają, nigdy nie zdecydowałabym się na badanie w Kętrzynie. Żenada!!!!! Co innego mówią a co innego robią a cierpi na tym pacjent!!!!
W tej placówce kolonoskopie wykonywane są bardzo dobrze.
1. Panie pielęgniarki – przemiłe, spokojne i z poczuciem humoru. Profesjonalistki. Mają złote ręce.
W każdej chwili przychodzą z pomocą, uspokajają.
Nawet podgrzały mi zupę, której wcześniej / ze względu na badania / nie mogłam zjeść. Obłęd – oczywiście pozytywny.
2. Lekarze – Pan doktor Sałań i Pan doktor Stawski – to specjaliści w swoim fachu, a do tego mili, grzeczni, spokojni i empatyczni. Rzeczowo odpowiadają na pytania pacjentek i nie są zirytowani z tego powodu.
3. Panie od wydawania posiłków – grzeczne, sympatyczne, uśmiechnięte.
4. Panie sprzątające – grzeczne, cichutkie, dbają o porządek.
5. Posiłki – to nie do uwierzenia – nawet w domu tak nie jem / bo nie chce mi się aż tak przygotowywać/ - pomidor, ogórek, roszponka, rukola, papryka, szyneczka, ser żółty, dżem, jajecznica, masło, świeże pieczywo, zupy pełne warzyw, drugie dania - olbrzymie porcje. Wszystko gorące i smaczne. Kto nie wierzy niech wejdzie na stronę szpitala i sprawdzi jadłospisy na konkretne dni.
6. W każdym pokoju jest łazienka i jest też bardzo ciepło.
7. Atmosfera na oddziale jest przyjazna. Panuje spokój i cisza.
Nie sądziłam, że szpital może tak wyglądać. A jednak jest takie miejsce - w Kętrzynie, gdzie nawet strach i ból można przeżyć godnie w przyjaznej atmosferze.
Pozdrawiam cały personel oddziału ginekologii planowanej i dziękuję za życzliwość i pomoc jaką otrzymałam.
Pacjentka - Beata Jura
Proszę Państwa 21 wiek wydawałoby się niesłychany postęp techniczny i postęp człowieczeństwa.. a tu kobiety po ciężkich operacjach, bolesnych badaniach, traumach zmuszone są do kąpieli w ledwie zamocowanej kabinie prysznicowej przy pomocy samej rury bez słuchawki... do tego kategoryczny zakaz odwiedzin bliskich osób (bo oddział zastępczy, bo zarazki... przy czym panowie od kablówki mogą wejść codziennie na sale chorych) i wiele innych bareizmów np zupa z soczewicy jako forma diety lekkostrawnej. Panie Burmistrzu, Panie Dyrektorze prosimy o więcej empatii i zrozumienia wartości, które dziś w wirze życia zgubiły się.. My kobiety nie godzimy się na takie warunki, to jest brak poszanowania podstawowych praw pacjenta. Przy czym pragnę zauważyć, że pracę personelu pielęgniarskiego i lekarskiego oceniam na bardzo wysokim poziomie.