Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie

Gdyńska 1/3
Wołomin
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Artroskopia lecznicza stawu kolanowego 600 dni 22 763 31 04
Artroskopowa rekonstrukcja więzadeł krzyżowych 600 dni 22 763 31 04
Endoprotezoplastyka stawu biodrowego 215 dni 22 763 31 04
Endoprotezoplastyka stawu kolanowego 267 dni 22 763 31 04
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
567 dni 22 763 32 63
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00
WT07:00-18:00
ŚR07:00-18:00
CZ07:00-18:00
PT07:00-18:00
Gastroskopia
Endoskopia
385 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WT08:00-12:00,17:00-18:00,12:00-17:00
ŚR08:00-13:00,13:30-15:00
CZ08:00-15:00
PT08:00-13:30,14:15-15:00
Kolonoskopia
Endoskopia
385 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WT08:00-12:00,17:00-18:00,12:00-17:00
ŚR08:00-13:00,13:30-15:00
CZ08:00-15:00
PT08:00-13:30,14:15-15:00
Leczenie chorób siatkówki 124 dni 22 763 32 39
Leczenie chorób siatkówki 124 dni 22 763 32 92
Leczenie stwardnienia rozsianego 3 dni 22 763 31 71
Oddział chirurgiczny ogólny 101 dni 22 763 31 19
Oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej 38 dni 22 763 31 04
Oddział chorób wewnętrznych 3 dni 22 763 31 59
Oddział neonatologiczny 3 dni 22 763 32 76
Oddział neurologiczny 3 dni 22 763 31 71
Oddział okulistyczny 124 dni 22 763 32 39
Oddział pediatryczny 3 dni 22 763 31 33
Oddział położniczo-ginekologiczny 193 dni 22 763 31 06
Operacja zespołu cieśni nadgarstka 95 dni 22 763 31 04
Operacje jaskry 124 dni 22 763 32 39
Operacje jaskry z zaćmą 124 dni 22 763 32 39
Operacje palucha koślawego 490 dni 22 763 31 04
Operacje plastyczne oka 124 dni 22 763 32 39
Operacje przepukliny pachwinowej 101 dni 22 763 31 19
Operacje usunięcia żylaków kończyny dolnej 101 dni 22 763 31 19
Poradnia alergologiczna
Alergolog
165 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:00
WT14:30-18:30
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PT08:00-12:00
Poradnia alergologiczna dla dzieci
Alergolog
45 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN14:00-18:00
WTnieczynne
ŚR12:15-16:15
CZ08:00-13:30
PTnieczynne
Poradnia chirurgii ogólnej
Chirurg
31 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN13:00-16:00,08:00-18:00
WT08:00-12:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-13:00,08:00-15:00
PT08:00-15:30
Poradnia chirurgii ogólnej dla dzieci
Chirurg
11 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT12:00-18:00
ŚRnieczynne
CZ15:00-19:00
PT12:30-14:30
Poradnia chirurgii onkologicznej
Chirurg
26 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN15:00-20:00
WTnieczynne
ŚR15:00-20:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
208 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00
WT14:00-18:00
ŚR08:00-13:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia diabetologiczna
Diabetolog
13 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:30
WT08:00-15:30
ŚR08:30-15:30
CZ10:00-18:00
PT10:00-18:00
Poradnia endokrynologiczna
Endokrynolog
129 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT10:00-18:00
ŚR08:00-12:00,15:00-19:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia endokrynologiczna dla dzieci
Endokrynolog
56 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN09:30-16:00
WTnieczynne
ŚR08:00-12:00
CZ16:00-20:00
PT11:00-15:00
Poradnia gastroenterologiczna
Gastrolog
626 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT16:00-20:00
ŚR08:00-12:00
CZnieczynne
PT16:00-20:00
Poradnia kardiologiczna
Kardiolog
63 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN07:30-11:30
WT07:30-11:30
ŚR07:30-11:30
CZ07:30-11:30,11:40-18:00
PT07:30-11:30
Poradnia kardiologiczna (CER)
Kardiolog
4 dni 22 763 32 59
Poradnia leczenia bólu 305 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:00,15:00-19:00
WT08:00-12:00
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PT08:00-18:00
Poradnia logopedyczna
Logopeda
34 dni 22 763 32 00
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:35
WT08:00-15:35
ŚR08:00-15:35
CZ10:25-18:00
PT08:00-15:35
Poradnia nefrologiczna
Nefrolog
166 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN15:00-19:00
WT09:00-13:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-11:00
PTnieczynne
Poradnia neonatologiczna 5 dni 22 763 32 94
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:00
WT08:00-16:00
ŚR14:00-18:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia neurologiczna
Neurolog
186 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN15:00-20:00
WT08:30-12:30,17:00-18:00
ŚR08:30-12:30
CZ11:00-13:00
PT08:00-12:00
Poradnia okulistyczna
Okulista
601 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-08:30,09:00-12:00,13:30-17:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-15:00
Poradnia okulistyczna dla dzieci
Okulista
152 dni 22 763 32 00
Godziny otwarcia:
PN14:00-18:00
WT14:00-16:30
ŚR08:00-13:30
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia ortopedyczna
Ortopeda
206 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WT08:00-19:00
ŚR08:00-14:00
CZ09:00-14:40,16:00-19:00
PT07:00-16:00
Poradnia ortopedyczna dla dzieci
Ortopeda
60 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:00
WT10:00-18:00
ŚRnieczynne
CZ08:00-12:00
PTnieczynne
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
216 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN15:00-19:00
WT08:00-11:15
ŚRnieczynne
CZ08:00-11:15,16:00-18:30
PTnieczynne
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
68 dni 22 763 32 00
Godziny otwarcia:
PN07:30-18:00
WT07:30-18:00
ŚR08:00-18:10
CZ08:00-14:00,14:30-17:00
PT07:30-18:00
Poradnia preluksacyjna 11 dni 22 763 32 00
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT08:00-12:00
ŚR16:00-20:00
CZ10:00-14:00
PT10:00-12:00
Poradnia reumatologiczna
Reumatolog
81 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN14:00-20:00
WT08:00-14:00
ŚR14:00-20:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia urologiczna
Urolog
31 dni 22 763 32 92
Godziny otwarcia:
PN07:20-13:00
WT14:10-18:10
ŚRnieczynne
CZ10:00-16:00
PT15:00-18:00
Rewizja po endoprotezoplastyce stawu biodrowego 131 dni 22 763 31 04
Rewizja po endoprotezoplastyce stawu kolanowego 131 dni 22 763 31 04
Stacja dializ 3 dni 22 763 31 63
Godziny otwarcia:
PN07:00-23:00
WT07:00-23:00
ŚR07:00-23:00
CZ07:00-23:00
PT07:00-23:00
SO07:00-23:00
Świadczenia tomografii komputerowej
Pracownia Tomografii Komputerowej
31 dni 22 763 31 83
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00
WT08:00-16:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-14:00
SO08:00-14:00
Zabiegi w zakresie ciała szklistego (witrektomia) 124 dni 22 763 32 39
Zabiegi w zakresie soczewki (zaćma) 124 dni 22 763 32 39
Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy 22 763 59 71
Zakład/ośrodek rehabilitacji kardiologicznej dziennej
Rehabilitacja
18 dni 22 763 32 63
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Zespół domowej dializoterapii otrzewnowej 3 dni (22)763-31-180
Godziny otwarcia:
PN09:00-10:00
WT09:00-10:00
ŚR14:00-14:30
CZ12:00-13:00
PT09:00-10:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej
22 763 32 00
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
22 763 32 00
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej
22 763 32 00
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej
22 763 32 00
Profilaktyka gruźlicy
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
22 763 32 00
Profilaktyka raka jelita grubego
Pracownia Endoskopowa
22 763 32 92
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza
22 763 32 00

Opinie o Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie

Dodaj opinię
5/5
Ponoć okulistyka na wysokim poziomie -- tylko te kolejki.
5/5
Okulisty już nie ma od pażdziernika 2017 roku okulistka z wieloletnim stażem ale niestety już jej nie ma ani poradni okulistycznej ani lekarza .
1/5
Szczerze nie polecam. Brak kultury personelu na SOR to delikatne określenie. Czyste chamstwo!!! Jak można warknąć do pacjenta leżącego z bólem w klatce piersiowej ,,wynocha z legowiska" ?? W normalnym zakładzie za takie zachowanie szanowna Pani Pielęgniarka dostałaby naganę albo szukałaby innej pracy najlepiej przy łopacie.
1/5
Jedna wielka tragedia, nie bez przyczyny nazywają to miejsce umieralnią!
1/5
Szpital-porażka,mój mąż11godzin siedzial z podejrzeniem zawału. A poprzednio stwierdzili na sor że ma refluks i z rozleglym zawałem odesłali do domu. Nie polecam, obsługa fatalna, warunki fatalne. Kto moze niech omija ten szpital szerokim łukiem.
1/5
Trafne określenie , UMIERALNIA, zero opieki, na izbie przyjęć tragedia, lekarze 70+ , wszędzie ale nie Wołomin
1/5
Do pacjenta z bólem nie udzielono pomocy, czekanie ok. 4h na karetkę do przewiezienia do innego szpitala tyle czekania. Personel hamski, bezszczelny brak kultury i klasy.
1/5
Po szkole podstawowej nie oczekujmy klasy ;)))) Po za tym alkoholizm wśród personelu pomocniczego kto reaguje przenosi się go karnie na chirurgie ogólną ponieważ nie można mówić P.B.S. że się pracowało samemu gdyż współpracownik przyjechał do pracy napierd.....który porażka nie S.O.R. komuna.
1/5
Zadzwoniłam do poradni Ortopedycznej czekałam w kolejce 20 minut na połączenie po czym jak nastała moja kolej to ciągle czekam jest sygnał ale nikt nie odbiera oceniam na jedną gwiazdkę człowiek oczekuje bez skutecznie widać jacy ludzie taki kraj raczej to się nie zmieni nie poważne i nie profesjonalne zachowanie ze strony palcówki wstyd
5/5
Bardzo polecam opiekę okołoporodową jak i samą porodówkę. Położne to anioły, przez co sam poród wspominam bardzo dobrze.
1/5
Nie wyzwałam pogotowia, bo chyba i tak zbyliby mnie. Na SOR młody cwaniak mi wmawiał, że ja nie straciłam przytomności z bólu brzucha, a ZASNĘŁAM! Ot tak, zabolał mnie gwałtownie brzuch i ja zasnęłam! Zrobili badania (choroba uchyłkowa jelita), postawili dwie kroplówki i POSZŁA WON! UMIERALNIA! W 1989 roku zamieniliśmy bezpłatna służbę zdrowia, bezpłatną naukę i bezpieczeństwo na śmierdzące szmaty z ciucholandu! Dziękuję zdrajcom za uśmiercenie Polaków, po 1945 roku przybyło 25 milionów Polaków, a po 1989 roku ludność zwiększyła się WYŁĄCZNIE o kilka milionów ukraińców, które leczą się u nas bezpłatnie, a my, płacąc składki, musimy słono PŁACIĆ lub umierać!
5/5
Najlepszy POZ w powiecie! Zapisałam się i tego samego dnia miałam wizytę u Pani doktor. Mile i rzetelnie. Od razu badania krwi w tym samym budynku. Tak powinna wyglądać służba zdrowia.
5/5
Polecam. Szybko i profesjonalnie się mną zajeli.
5/5
Tydzień temu rodziłam w tym szpitalu. Przejście przez izbę przyjęć poszło sprawnie, od samego początku czułam się zaopiekowana. Kiedy trafiłam na salę porodową Pani położna bardzo miła, otoczyła mnie opieką, dawała wskazówki podczas skurczów, żeby przetrwać ból i żeby poród szybciej poszedł. Podczas skurczy partych zarówno Pan Doktor jak i położna mocno motywowali i pomagali, gdy już nie miałam siły.
Opiekę na oddziale położniczym oceniam na 5+. Zarówno Panie położne jak i pielęgniarki noworodkowe pomocne o każdej porze dnia i nocy. Dzięki temu swój pierwszy poród (pomimo ogromnego bólu i wysiłku)wspominam naprawdę cudownie. Z całego serca polecam!
5/5
Powiem tak...gdyby nie ich a raczej podejście lekarza który się mną zajął po przyjeździe na SOR albo by mnie nie było albo byłbym inwalida z wycięta trzustka. Zajęli się mną na najwyższym poziomie(mam porównanie bo byłem 12lat w UK i kilka razy tam też byłem w szpitalu) ale oprócz tego poziomu to podeszli jak do człowieka. Każda osoba z obsługi szczególnie OIOM i Chirurgia od lekarzy po pielęgniarki,salowe i salowych naprawdę miła,ludzka i przyjemna. Jestem im bardzo wdzięczny naprawdę bo mimo tak okrutnego bólu który mnie męczył tam każdy starał się jakoś poprawić humor i samopoczucie. Co tylko już się tyczy lekarzy naprawdę ok...każdy odpowie na pytanie i czuć że im zależy. To szczera opinia pacjenta. Pozdrawiam wszystkich Robert K
5/5
Wszystko w porządku.
5/5
POZ ok, bez czekania
5/5
Serdecznie dziękuje za opiekę wspaniałym paniom pielęgniarkom i paniom salowym z oddziału ortopedii. Po raz pierwszy w życiu na własnej skórze doświadczyłam co oznacza opieka, troska i zaangażowanie ze strony personelu służb medycznych. Drogie Panie Wam brakuje skrzydeł anioła i aureoli na tym oddziale! Dziękuje
5/5
Polecam z całego serca oddział pediatrii i najlepszą Panią doktor jaką do tej pory spotkaliśmy tj, p. Agnieszka Kalicka. Od samego początku bardzo indywidualne podejście pomimo świąt Wielkanocnych. Szybka i trafna diagnoza, dziecko następnego dnia zupełnie zdrowe 🙂 taki lekarz w dzisiejszych czasach to rzadkość
5/5
Dla mnie wszystko ok
5/5
Dzisiaj byłam pacj SOR. Dziekuje zespołowi za fachowosć i miłą, luzna atmosferę, która pozwoliła mi na ograniczenie stresu do minimum. Bardzo dziekuje zespołowi ortopedycznemu ale też panu sanitariuszowi, który z wielką delikatnościa sie ze mną obchodził. Pozdrawiam
5/5
Byłam dziś na SOR i jestem mega zadowolona, szybko i sprawnie. Bardzo miła, profesjonalna młoda kadra. Zostałam przyjęta w 15 min od momentu rejestracji. Polecam i bardzo dziękuję za pomoc 🙂
5/5
Najlepsza ortopedia w kraju!
5/5
Miałam 24.05 robiona gastroskopię wraz z znieczuleniem. Pani anestezjolog bardzo miła, lekarz również. Wszystko sprawnie poszło. Więcej było tam mojego strachu niż było to potrzebne ale personel świetnie ludzie, pełny profesjonalizm. Mam nadzieję że dyrekcja szpitala widzi jak super ma ludzi na pokładzie.
5/5
Polecam porodówkę, rodziłam tam dwa razy i zawsze czułam się zaopiekowana.
5/5
Najlepszy POZ w tej części województwa! Zero kolejek, wszystkie badania w tym samym miejscu.
5/5
Miałam 24.05 robiona gastroskopię wraz z znieczuleniem. Pani anestezjolog bardzo miła, lekarz również. Wszystko sprawnie poszło. Więcej było tam mojego strachu niż było to potrzebne ale personel świetnie ludzie, pełny profesjonalizm. Mam nadzieję że dyrekcja szpitala widzi jak super ma ludzi na pokładzie.
5/5
Polecam poradnię preluksacyjną, Pani doktor bardzo miła i dokładna.
3/5
Mam wrażenie, że 1 marca 2023 wymieniony został cały personel szpitala, bo magicznie same opinie 5/5 się pojawiły :). Niektóre nawet dwukrotnie (p. Dagmara).
4/5
Ogólnie ok. Nowy budynek robi wrażenie, ale oznaczenia w nim to jakaś tragedia... O wszystko trzeba pytać. Spróbujcie znaleźć punkt pobrań... Korzystam z poradni dla dzieci - nigdy nie było kolejek, Pani doktor bardzo miła. Polecam
5/5
Ja jestem zadowolona z opieki na chirurgii. Nie mam zastrzeżeń, poza jedzeniem... :)
5/5
Oddział ginekologiczno-polozniczy powinien mieć tu opcje dodania dodatkowej gwiazdki.
Położne mega ciepłe i sympatyczne kobiety
Otrzymałam nieoceniona pomoc oraz wsparcie podczas porodu oraz pobytu
Mega!
5/5
Na oddziale ortopedycznym przebywałam w tym roku dwukrotnie. Nikt nie marzy o leczeniu szpitalnym, ale jeżeli już taka konieczność zaistnieje, to każdemu życzyłabym spotkania takiego personelu jaki działa i pełni swą służbę na tym oddziale. Począwszy od Pana ordynatora dr Pytlakowskiego, poprzez zespół lekarzy, pielęgniarek, salowych, pań sprzątających ,kucharek i obsługi sekretariatu wszyscy są uprzejmi, uśmiechnięci, życzliwi, nastawieni pro-pacjent , zawsze gotowi do pomocy, wykazujący empatię. Każda rozmowa, prośba czy pytanie zamienia się w miłą i wyczerpującą konwersację, co przy poziomie stresu jaki przechodzi pacjent przed lub po zabiegu, pozwala wyciszyć się i nabrać przekonania, że jest się w dobrych rękach. W tym miejscu moje szczególne słowa podziękowania kieruję do dr Jakuba Janowicza - wspaniałego lekarza i człowieka. Jego profesjonalizm, cierpliwość, wyrozumiałość i umiejętność słuchania pacjenta, w połączeniu z poczuciem humoru sprawiły, że tak pobyt na oddziale, jak i cały cykl leczenia zapamiętam jako bardzo pozytywne doświadczenie, mimo, że sam powód leczenia wolałabym aby nigdy mi się nie przydarzył.
5/5
Bardzo dobrze wspominam pobyt na oddziale chirurgii. Miłe panie pielęgniarki, zawsze pomocne, lekarze fachowcy. Dzięki tej ekipie całe wydarzenie, które do przyjemnych nie należało wspominam naprawdę dobrze.
5/5
Miałam dwa porody w szpitalu, jestem bardzo zadowolona. Polecam ten oddział położnictwa i ginekologii ,kto nie wie gdzie rodzic swoją dzidzię. Wszystkim dziękuje bardzo za opiekę.
5/5
Szczerze i serdecznie chciałbym podziękować za wspaniałą opiekę, jaką zapewniacie mojej mamie w Waszym nowo otwartym zakładzie opieki lekarskiej (ZOL). Wszystko jest naprawde świetnie zorganizowane, a pacjenci mają zapewnioną fachową i serdeczną opiekę pod każdym możliwym względem. Jestem głęboko wdzięczny za Wasze zaangażowanie, troskę i profesjonalizm, jakie okazujecie każdemu pacjentowi. Wierzę, że takie placówki opieki lekarskiej są naprawdę potrzebne i niesamowicie ważne. Każda osoba kwalifikująca się na leczenie powinna mieć zapewniony dostęp do takiego miejsca bez konieczności czekania w kolejce. Dzięki Wam, moja mama czuje się bezpieczna i dobrze zadbana.
5/5
Operacja przebiegła sprawnie, opieka po bardzo miła. Jedzenie kiepskie, ale to już chyba nie wina szpitala tylko braku dofinansowania przez rzad. Ale teraz sa obietnice to bedzie tylko lepiej.
5/5
polecam oddział ortopedii, super profesjonaliści
5/5
Jestem po zabiegu na oddziale ginekologicznym. Miła pani doktor, uprzejme panie pielęgniarki. Personel na duży plus. Przydałby się jednak remont, bo trąci PrLem
5/5
Jestem osobą która bardzo często odwiedza szpital. Korzystam z dializ. Tutejsza stacja dializ to bardzo przyjemne miejsce, oczywiście jeśli można tak powiedzieć o szpitalu... Ale serio czuję się tu prawie jak w domu, pielęgniarki to anioły, a lekarze super specjaliści.
5/5
korzystam tu z lekarza pierwszego kontaktu, zawsze miałam termin na ten sam dzień super opieka
5/5
Dwukrotnie w okresie ost 6 mcy miałam zabiegi ginekologiczne na oddziale, uznanie dla Pani Doktor Pawelczyk oraz całego personelu pielęgniarskiego:)
5/5
Rehabilitacja najlepsza gdzie byłam. Jak już się człowiek doczeka... bo terminy niestety długie, ale warto czekać.
5/5
Szpital Wołominie oddział Pediatryczny Pani pielęgniarka Klaudia cudna Kobieta. Pielęgniarka z Powołania. Bardzo fachowe podejście , empatia, rzetelność . Takich osób jak Pani Klaudia już jest co raz mniej. Chcemy doceniać te które jeszcze gdzieś są. Bardzo dziękuję Pani za Pani ciepłe podejście do dziecka jaki do rodziców. Jest pani wzorem dla wielu. Dziękuję całemu zespołowi pielęgniarek w podzielę pediatrycznym z wyróżnieniem Pani Klaudi. Życzymy dalszych sukcesów, Serdecznie Pozdrawiamy
1/5
14 października- ostry dyżur okulistyczny, czeka kilku pacjentów. Mam skierowanie do szpitala na cito. Badanie wzroku, pielęgniarka chamska, zirytowana. Z wynikami badań wychodzi młoda, zblazowana lekarka. Czas jest bardzo ważny więc załatwia na korytarzu przy wszystkich. "Oni nie przyjmą ale koleżanką jej podpowiedziała żeby jechać do szpitala klinicznego" którego? Ona "właściwie się nie orientuje" Tragedia ! Dno ! Żadnej pomocy, a do tego ostry dyżur.
Dodaj opinię

Adres:

Gdyńska 1/3, Wołomin

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń