SPZOZ Szpital Specjalistyczny nr 1 w Bytomiu

Żeromskiego 7
Bytom
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Gastroskopia
Endoskopia
218 dni 32 396 32 82
Godziny otwarcia:
PN07:00-14:35
WT07:00-14:35
ŚR07:35-14:20
CZ07:00-14:35
PT07:00-14:35
Kolonoskopia
Endoskopia
260 dni 32 396 32 82
Godziny otwarcia:
PN07:00-14:35
WT07:00-14:35
ŚR07:35-14:20
CZ07:00-14:35
PT07:00-14:35
Oddział chirurgiczny ogólny 119 dni 32 281 92 03
Oddział chorób wewnętrznych 11 dni 32 396 32 86
Oddział hematologiczny 11 dni 32 396 33 17
Oddział kardiologiczny 0 dni 32 396 32 62
Oddział okulistyczny 1028 dni 32 396 32 55
Oddział reumatologiczny 133 dni 32 396 32 34
Operacje jaskry 0 dni 32 396 32 55
Operacje przepukliny pachwinowej 60 dni 32 281 92 03
Operacje usunięcia żylaków kończyny dolnej 0 dni 32 281 92 03
Poradnia chirurgii ogólnej
Chirurg
124 dni 32 396 32 44
Godziny rejestracji:
PN08:00-15:35
WT08:00-15:35
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-15:35
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-14:45
WT08:00-14:45
ŚR08:00-14:45
CZ08:00-14:45
PT08:00-14:45
Poradnia chirurgii onkologicznej
Chirurg
27 dni 32 396 32 53
Godziny otwarcia:
PN11:00-15:00
WT08:00-09:00
ŚR08:00-12:00
CZ16:00-20:00
PT12:30-13:30
Poradnia chorób zakaźnych 299 dni 32 396 32 44
Godziny otwarcia:
PN07:30-15:05
WT07:30-15:05
ŚR07:30-15:05
CZ07:30-13:50
PT08:30-10:50
Poradnia chorób zakaźnych 0 dni 32 396 32 58
Godziny otwarcia:
PN07:30-15:05
WT07:30-15:05
ŚR07:30-15:05
CZ07:30-13:50
PT08:30-10:50
Poradnia endokrynologiczna
Endokrynolog
98 dni 32 396 32 58
Godziny rejestracji:
PN11:00-15:00
WT15:00-19:00
ŚR08:00-12:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Godziny przyjęć:
PN09:30-14:00
WT09:00-14:00
ŚRnieczynne
CZ09:00-14:00
PTnieczynne
Poradnia hematologiczna
Hematolog
271 dni 32 396 32 44
Godziny rejestracji:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-20:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-18:00,11:30-18:00
WT08:00-19:00,12:35-19:00
ŚR08:00-18:00,13:00-18:00
CZ08:30-16:30,08:30-13:30
PT10:00-18:00,11:00-18:00
SO08:30-16:30
Poradnia kardiologiczna
Kardiolog
50 dni 32 396 32 58
Godziny rejestracji:
PN08:00-09:00
WT15:00-18:00
ŚR14:00-18:00
CZnieczynne
PT08:00-18:00
SO08:00-12:00
Godziny przyjęć:
PNnieczynne
WT08:00-12:00
ŚR14:00-18:00
CZ11:00-15:00
PT08:00-14:00
Poradnia neurologiczna
Neurolog
176 dni 32 396 32 44
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-15:35
ŚR08:00-15:35
CZ08:00-15:35
PT08:00-15:35
Godziny przyjęć:
PN08:00-10:00,08:00-11:00
WT08:00-12:00
ŚR08:00-12:00
CZ08:00-12:00
PT08:00-09:00
Poradnia okulistyczna
Okulista
330 dni 32 396 32 44
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-15:35
ŚR08:00-15:35
CZ08:00-15:35
PT08:00-15:35
Godziny przyjęć:
PN07:30-17:00
WT07:30-17:00
ŚR07:30-17:00
CZ07:30-17:30
PT07:30-17:30
Poradnia reumatologiczna
Reumatolog
181 dni 32 396 32 58
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WT08:00-15:00
ŚR08:00-15:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-15:00
Zabiegi w zakresie ciała szklistego (witrektomia) 29 dni 32 396 32 55
Zabiegi w zakresie soczewki (zaćma) 171 dni 32 396 32 55
Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy 32 724 97 18

Opinie o SPZOZ Szpital Specjalistyczny nr 1 w Bytomiu

Dodaj opinię
5/5
dobra opiekaa
5/5
Bardzo dobra obsługa,bardzo miłe pielęgniarki,lekarze polecam WSZYSTKIM
5/5
kolonoskopie robione idealnie,pielegniarki i lekarze super
2/5
Witam.
Przyjęcie na wizyteę w oddziale Izby przyjęć bardzo szybkie i serdeczne.
Odział Okulistyki niestety już gorzej.
Bardzo długi okres oczekiwania na przyjęcie do badania.
Lekarka bardzo młoda więc również mały staż pracy nie potrafi określić średniego czasu przyjecia.
Po przyjecie 6 osób bardzo głodna jak sama twierdzi.Smacznego, pacjentka nadal oczekująca.
5/5
pani koordynator Sandra do spraw DiLO, dr. Gradzik, dr. Makarska… do rany przyłóż... takich ciepłych ludzi to ze świecą szukać. Pielęgniarki pomocne, sympatyczne, choć nieprzewidywalność jednej z nich trochę mnie zniesmaczyła. Ogólnie kontakt z lekarzami bardzo, bardzo dobry. Doktorzy na wysokim poziomie, empatyczni, profesjonalni, służący swoim wolnym czasem...
aż chciało by się ich przytulić...Cały odział zasługuje na szacun, bo brało w tym udział więcej lekarzy. Dziękuje wam wszystkim!! Jak umierać to tylko z WAMI!!
1/5
Nie polecam. Pani w izbie przyjęć marudna, niezadowolona z życia ze musi wykonywać swoją prace, lekarz "chirurg" przyszedł łaskawie po 20 minutach ale najpierw musiał jeszcze pogadac z kolagmi z pracy. Spojrzał tylko na ranę, wysłał na zdjęcie rentgenowskie a na recepcie napisał mi ibuprom max do wykupienia...naprawdę, śmiechu warte, jeśli każdy chirurg bada w ten sposób ze tylko zuci okiem nie dotykając, nie sprawdzajac nawet co się stało to nie dziwie się ze dzieje się tyle tragedii. Dziś właśnie wyciaglam sobie ciało obce z palca którego według Pana E. nie było.
1/5
Tragedia to najdelikatniejsze słowo jakie może opisać funkcjonowanie tego szpitala. To nie jest kwestia niedofinansowania czy ogólnie problemów finansowych służby zdrowia. To jest problem kolesiostwa, ogólnego tumiwisizmu i postawy "co mi zrobisz". Rejestracja przebiega jak po grudach. W I fali pandemii kolejka ustawiała się przez wejściem nie wiadomo na jakich zasadach. Co jakiś czas łaskawie wychodziła Pani z rejestracji "zapraszając" kolejną osobę z kolejki. Nie było absolutnie mowy o zadaniu pytania. Znaczy zadawać pytanie można do woli, nie ma możliwości uzyskania odpowiedzi. Pani ostentacyjnie (pomimo, że słyszała) odwracała się i zatrzaskiwała za sobą drzwi. Pacjentów rejestracja traktuje jak psy i to zapchlone. Głęboki PRL ujawnia się nie tylko w tapirze na głowie Pani w rejestracji. Obrażone, że muszą pracować. Osoby z kolejki już wołały za kobietą "halo, halo! proszę mi pomóc!" i nic. Termin badania miałam 2x przesunięty. 1x poinformowano, za drugim pocałowałam klamkę. Badanie koniec końców się nie odbyło bo "Pani doktor nie ma i nie wiadomo czy wróci a jak wróci to nie wiadomo kiedy". Cytat... I tak zostałam bez badania i bez skierowania. Tak więc raz jeszcze podkreślam TRAGEDIA, DRAMAT, UNIKAJCIE TEGO SZPITALA. Gdyby była gwiazdka 0 to bym ją wystawiła. Idealny przykład czego NIE robić w służbie zdrowia.
1/5
Ktoś powinien się przyjrzeć pracy koordynatorki DILO (p. Sandra) może i jest miła, ale mało co jest załatwione na czas i tak jak powinno, nie odbiera telefonów, nie oddzwania pomimo taki obietnic.
Pozostała opieka lekarze, pielęgniarki na najlepszym poziomie.
5/5
Opieka jaka została mi udzielona w tym szpitalu była na najwyższym poziomie, a nawet i ponad wszelkie możliwe wyobrażenie. Wszystkie pielęgniarki oraz lekarze na oddziale kardiologii wiecznie uśmiechnięci, życzliwi i pomocni, w całości oddani swojej pracy, sprawiają, że pacjent czuje się jak w domu. Jednym słowem cały zespół to jedność. W szczególności jestem wdzięczny prowadzącemu mnie Panu dr Pawłowi Kozieł oraz pielęgniarce Lili.
5/5
Moja opinia będzie świeżutka ponieważ dwa dni temu wyszłam z oddziału hirurgi. Pragnę bardzo podziękować wszystkim lekarzom i personelowi pomocniczemu za wspaniałą opiekę.
Lekarze to profesjonaliści pełni zrozumienia i empatii. Personel zawsze uprzejmy i radosny.
Polecam ten szpital
5/5
Wtorek przyjęcie,środa zabieg_przepuklina pępkowa czwartek w poudnie w domu ,od ordynatora poprzez lekarzy i pielęgniarki po panie salowe znakomita obsługa . Dziękuję
4/5
kolonoskopia tragedia. Jestem po dwóch cięciach cesarskich, kolonoskopia trwała 55 minut. Mąż uciekł z poczekalni. Anestezjologa choćby odpłatnie nie da się załatwić. To nie moja pierwsza kolonoskopia, ale takiej tragedii nie było. Ps. wykonywał ją nie gastrolog. Proszę poczekać dłużej, ale niech wykona właściwy lekarz. Co do funkcjonowania szpitale, nie mam zastrzeżeń.
4/5
Właśnie (wtorek) zadzwoniłem by się zarejestrować. Usłyszałem, że można to zrobić od 9 do 14, a nie jak pisze tutaj, od 15 do 19.
5/5
W 2024 roku trafiłam do tego szpitala z sepsą. Opieka jaką zostałam otoczona przez personel począwszy od lekarzy, poprzez pielęgniarki, salowe i cały personel była bez zarzutu.
Dodaj opinię

Adres:

Żeromskiego 7, Bytom

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa: