Adres:
Kuracyjna 30, Prabuty
| Świadczenia specjalistyczne | Kolejka | Numer telefonu | Inne ośrodki | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Gastroskopia
Endoskopia |
168 dni | 55 262 43 65 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-11:00 WT07:00-14:35 ŚR07:00-14:35 CZ07:00-14:35 PT08:00-13:00 |
|||||
| Kolonoskopia
Endoskopia |
422 dni | 55 262 43 65 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-11:00 WT07:00-14:35 ŚR07:00-14:35 CZ07:00-14:35 PT08:00-13:00 |
|||||
| Oddział chirurgiczny ogólny | 63 dni | 55 262 43 75 | |||
| Oddział chirurgii klatki piersiowej | 8 dni | 55 262 43 35 | |||
| Oddział chorób płuc | 10 dni | 55 262 43 51 | |||
| Oddział chorób wewnętrznych | 64 dni | 55 262 43 85 | |||
| Oddział gruźlicy i chorób płuc | 23 dni | 55 262 43 91 | |||
| Poradnia chirurgii klatki piersiowej
Chirurg |
29 dni | 55 262 43 65 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN16:00-18:00 WT12:00-18:00 ŚR14:30-16:30 CZnieczynne PT12:00-16:00 |
|||||
| Poradnia chirurgii ogólnej
Chirurg |
14 dni | 55 262 43 65 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN14:00-18:00 WT10:30-11:00 ŚR13:30-18:00 CZ10:30-11:00 PT08:00-12:00 |
|||||
| Poradnia chorób płuc
Pulmonolog |
238 dni | 55 262 43 65 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN07:00-14:30 WT08:00-10:00 ŚR07:00-11:30 CZ08:00-10:00 PT08:00-10:00 |
|||||
| Poradnia domowego leczenia tlenem | 2 dni | 55 262 43 45 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PNnieczynne WTnieczynne ŚR16:00-19:00 CZnieczynne PTnieczynne |
|||||
| Poradnia onkologiczna
Onkolog |
15 dni | 55 262 43 65 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:00 WT10:00-18:00 ŚR08:00-13:00 CZ09:30-13:00 PTnieczynne |
|||||
| Rehabilitacja pulmonologiczna w warunkach stacjonarnych (oddział rehabilitacji pulmonologicznej) | 449 dni | 55 262 43 85 | |||
| Świadczenia tomografii komputerowej
Pracownia Tk |
163 dni | 55 262 43 44 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN09:00-15:00 WT10:00-10:30,13:00-14:30 ŚR10:00-14:00 CZ10:00-11:00,13:00-14:30 PT13:00-14:30 |
|||||
Ordynator młody, konkretny, nie owija w bawełnę - mówi jak jest. Personel od opiekunki poprzez pielęgniarki aż do lekarzy.. pomocny, cierpliwy, wesoły - nie pracują tam za karę, ale dlatego że chcą pomagać ludziom.. to się czuje!
Nawet jedzenie mimo że z zewnątrz daje rade (a przecież stawka dzienna to kilkanaście zł za głowę). Wszystkie badania wykonane omówione.. diagnoza trafna. Tak to powinno działać wszędzie!
Doktorka bardzo miła ale niektóre penieniarki nie.
Czy polecam?? Nie zabardzo