Szpital Specjalistyczny w Prabutach

Kuracyjna 30
Prabuty
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Gastroskopia
Endoskopia
168 dni 55 262 43 65
Godziny otwarcia:
PN08:00-11:00
WT07:00-14:35
ŚR07:00-14:35
CZ07:00-14:35
PT08:00-13:00
Kolonoskopia
Endoskopia
422 dni 55 262 43 65
Godziny otwarcia:
PN08:00-11:00
WT07:00-14:35
ŚR07:00-14:35
CZ07:00-14:35
PT08:00-13:00
Oddział chirurgiczny ogólny 63 dni 55 262 43 75
Oddział chirurgii klatki piersiowej 8 dni 55 262 43 35
Oddział chorób płuc 10 dni 55 262 43 51
Oddział chorób wewnętrznych 64 dni 55 262 43 85
Oddział gruźlicy i chorób płuc 23 dni 55 262 43 91
Poradnia chirurgii klatki piersiowej
Chirurg
29 dni 55 262 43 65
Godziny otwarcia:
PN16:00-18:00
WT12:00-18:00
ŚR14:30-16:30
CZnieczynne
PT12:00-16:00
Poradnia chirurgii ogólnej
Chirurg
14 dni 55 262 43 65
Godziny otwarcia:
PN14:00-18:00
WT10:30-11:00
ŚR13:30-18:00
CZ10:30-11:00
PT08:00-12:00
Poradnia chorób płuc
Pulmonolog
238 dni 55 262 43 65
Godziny otwarcia:
PN07:00-14:30
WT08:00-10:00
ŚR07:00-11:30
CZ08:00-10:00
PT08:00-10:00
Poradnia domowego leczenia tlenem 2 dni 55 262 43 45
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WTnieczynne
ŚR16:00-19:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia onkologiczna
Onkolog
15 dni 55 262 43 65
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:00
WT10:00-18:00
ŚR08:00-13:00
CZ09:30-13:00
PTnieczynne
Rehabilitacja pulmonologiczna w warunkach stacjonarnych (oddział rehabilitacji pulmonologicznej) 449 dni 55 262 43 85
Świadczenia tomografii komputerowej
Pracownia Tk
163 dni 55 262 43 44
Godziny otwarcia:
PN09:00-15:00
WT10:00-10:30,13:00-14:30
ŚR10:00-14:00
CZ10:00-11:00,13:00-14:30
PT13:00-14:30

Opinie o Szpital Specjalistyczny w Prabutach

Dodaj opinię
1/5
Straszny czas na wykonanie badania TK.
5/5
Oddzial chorób płuc Szpitala w Prabutach nie działa jak inne oddziały w Polsce.. dlaczego? Proste! Bo jest o kilka poziomów wyżej!
Ordynator młody, konkretny, nie owija w bawełnę - mówi jak jest. Personel od opiekunki poprzez pielęgniarki aż do lekarzy.. pomocny, cierpliwy, wesoły - nie pracują tam za karę, ale dlatego że chcą pomagać ludziom.. to się czuje!
Nawet jedzenie mimo że z zewnątrz daje rade (a przecież stawka dzienna to kilkanaście zł za głowę). Wszystkie badania wykonane omówione.. diagnoza trafna. Tak to powinno działać wszędzie!
5/5
Nie wiem skąd ten jeden negatyw, ale ja daje 5/5.. pielęgniarki super! Pomagają, wciśnięcie guzika przy łóżku i od razu siostra przychodzi i pyta co się stało, nawet jak to pierdoła, zero zniechęcenia Czu jakiejś miny. Lekarz ordynator też - nie robi swojej roboty na odpierdziel. Pozdrawiam cały zespół
5/5
Nie tylko na oddziale chorób płuc, ale i na innych oddziałach i u innych specjalistów byłam zawsze traktowana z troską, uwagą I szacunkiem. Ordynator oddziału chorób płuc jak i reszta obsady tworzą zgrany zespół. Fakt, że ordynator mówi otwarcie i szczerze to moim zdaniem plus. Jesteśmy dorośli i musimy być gotowi na prawdę. Mnie osobiście postawiono tam na nogi. Wykonane badania omówione jasno. Lekarze mili i kompetentni. Wyrazy uznania
1/5
Byłem tym szpitalu na odziale chorób płuc I gruzlicy.
Doktorka bardzo miła ale niektóre penieniarki nie.
Czy polecam?? Nie zabardzo
5/5
Jestem obecnie na oddziale oddziale chorób płuc ,budynek 4D ,jestem zaskoczona tak miłą obsługą ,lekarze są kontaktowi pacjenta każdego traktują bardzo dobrze,pielęgniarki podobnie uśmiechnięte, ciepłe wszystko na czas jest robione, wytłumaczą bardzo dokładnie każdemu pacjentowi,byłyśmy w sali 3 i każda miała dobrą opinie o personelu, sale diagnostyczne bardzo dobrze wyposażone personel wszystko tlumaczy jak pacjent ma się przygotować do zabiegu jak również po , panie sprzątają bardzo dokładnie,czyściutko w każdym zakątku, toalety lśniące, takich szpitali chcemy więcej gdzie pacjent jest bardzo dobrze traktowany,pozdrawiam cały personel z budynku 4D i życzę w dalszym ciągu dużo wytrwałości z pacjentami
Dodaj opinię

Adres:

Kuracyjna 30, Prabuty

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń