Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Marcelego Nenckiego 2
Sieradz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Dodaj opinię
5/5
Dobra opieka lekarska i rehabilitantów
5/5
Mądrzy lekarze , wspaniali rehabilitanci, super atmosfera dziękuję i do ponownego spotkania
5/5
Mąż w ub.roku był na rehabilitacji, chcemy Bardzo podziękować pani ordynator dr.Ceglarek i całemu personelowi oddziału rehabilitacji za wspaniałe i profesjonalne zabiegi
które Bardzo pomogły mężowi
i postawiły go na nogi.
Oddział rehabilitacji polecam ,sama również chce skorzystać z zabiegów.
Pozdrawiamy serdecznie
P.Ordynator oraz cały personelu odziału rehabilitacji.
Wiesława i Andrzej Gierlicz z Sieradza.

Adres:

Marcelego Nenckiego 2, Sieradz