Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu
Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu
Dodaj opinię
Tadeusz
5/5
03-09-2015 06:56
Dobra opieka lekarska i rehabilitantów
Elżbieta
5/5
30-11-2021 22:43
Mądrzy lekarze , wspaniali rehabilitanci, super atmosfera dziękuję i do ponownego spotkania
Andrzej i Andrzej
5/5
11-03-2023 13:15
Mąż w ub.roku był na rehabilitacji, chcemy Bardzo podziękować pani ordynator dr.Ceglarek i całemu personelowi oddziału rehabilitacji za wspaniałe i profesjonalne zabiegi
które Bardzo pomogły mężowi
i postawiły go na nogi.
Oddział rehabilitacji polecam ,sama również chce skorzystać z zabiegów.
Pozdrawiamy serdecznie
P.Ordynator oraz cały personelu odziału rehabilitacji.
Wiesława i Andrzej Gierlicz z Sieradza.
które Bardzo pomogły mężowi
i postawiły go na nogi.
Oddział rehabilitacji polecam ,sama również chce skorzystać z zabiegów.
Pozdrawiamy serdecznie
P.Ordynator oraz cały personelu odziału rehabilitacji.
Wiesława i Andrzej Gierlicz z Sieradza.