1. Stomatolog
  2. Wielkopolskie
  3. Chodzież

Twój Dentysta Dentis - Stomatolog

Stefana Żeromskiego 23
Chodzież
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
3 dni 510 562 602
Godziny otwarcia:
PN13:30-18:00
WT09:00-15:00
ŚR10:00-16:00
CZ12:00-18:00
PTnieczynne

Opinie o Twój Dentysta Dentis

Dodaj opinię
5/5
Polecam z całego serca. Widać, że lekarzowi zależy na pacjencie, a dodatkowo super atmosfera.
5/5
Bałem się strasznie usunięcia zęba. Pani z uśmiechem zaprosiła mnie do gabinetu. Opowiedziła wszytsko jak będzie wyglądać zabieg, co sprawi, że mniej się bałem. ie, faktycznie poszło sparwie a mój strach okazał się niepotrzebny. Polecam!!
5/5
W końcu trafiłam na dobry gabinet!!!polecam. Jestem bardzo zadowolona. Sympatyczna i ciepła atmosfera.
5/5
Moje zęby były w nienajlepszej kondycji. Dzięki zaangażowaniu Pani doktor i jej pomocy moje zęby wyglądają zupełnie inaczej. W końcu mogę się uśmiechać:)!!! polecam
5/5
Miłe podejście do dziecka i cierpliwość, Moje dziecko jest ciężkim pacjentem i już nie raz odmówiono mi wizytę. W tym gabinecie nie. Panie z cierpliwością podchodziły do dziecka, na różne sposoby. Dziecko było zadowolone i co najważniejsze zaczęło współpracować i chętnie zgłaszać się na kolejne wizyty:)a ja odetchnęłam z ulgą...Ucieszyłam się i byłam wdzięczna, że moje dziecko w końcu będzie miało wyleczone ząbki. Dziękuję. POLECAM!!!!
5/5
Warto umówić się na wizytę, tylko zauważyłem, że jest podany błędy nr telefonu. Nr poprawny to 510-562-606.
Nie lubię znieczulenia, a bardziej faktu ukłucia. Pani dodatkowo znieczulała mnie pryskając preparatem i faktycznie nie odczuwałem tak wkłucia igły. A o ile mniej stresu:) aaa muszę dodać, że było przy tym zabawnie, gdyż nie jestem takim młodym pacjentem:):P
4/5
Dentysta po prostu musi wykonać swoją pracę.
1/5
Rzeźnia z małej niebolącej dziurki nie mam pół zęba dziąsła poranione szczęka opuchnięta. A dopłata do plomby białej kosztuje więcej niż dentysta prywatny.
5/5
Dentysta - ciarki na samą myśl i łzy w oczach, teraz chodzę z uśmiechem!
polecam super Panie!
5/5
Bardzo miłe Panie sprawiają, że wizyta przebiega sympatycznie, sprawnie., fachowo. Nie czuje się tego, że jest się na wizycie u stomatologa. Super. Polecam z całego serca.
5/5
Bardzo miła obsługa. Delikatna Pani doktor. Cały zespół bardzo sympatyczny. Pani doktor zawsze porozmawiała z uśmiechem na twarzy. Wizyty bardzo sympatyczne i niebolesne. Polecam!!!!
1/5
To był żart w jaki sposób zostałam potraktowana. Wizyta umówiona na godzinę 15:30. Jechałam prosto z Poznania, docelowo tylko i wyłącznie na wizytę. Weszłam, po czym Szanowna Pani asystentka oznajmiła, ze Pani doktor już nie ma, bo spóźniłam się 5 minut z zegarkiem w ręku. Następnie dodała, ze wizyta była przesunięta na godzinę 15:20, tylko Pani doktor zapomniała mnie o tym poinformować, bo żadna wiadomość o zmianie godziny do mnie nie dotarła.
Dziękuje za stracony dzień i pieniądze na dojazd.
5/5
Sympatyczna i ciepła atmosfera. Podejście pani doktor do pacjenta jak dla mnie na piątkę z plusem 🙂👌Polecam
1/5
Odradzam ten gabinet, chyba że tylko ja miałam takie szczęście...
Moja wizyta trwała 5 min A miałam do zaplombowania jeden ząb, oczywiście plomba jest ale niestarannie i nieestetycznie zrobiona [wizyta na NFZ] , po wierceniu wlozono amalgamat, upchnieto palcem i podziękowano za wizytę. Plomba nie wypełnia calego ubytku. To jest po prostu jakas żenada, moja noga już tam nie postanie!!!
1/5
Stanowczo i zdecydowanie odradzam , drobne przeleczenie skonczyło się delikatnie mowiąc bólową gehenną i po wizycie tutaj musiałem szukac ratunku u innej Pani Doktor. Może i sam jestem sobie winny, trafilem tutaj bo chciałem zaoszczędzić i wyszło na to, że jakość usług adekwatna do niby niskiej ceny.
5/5
Pierwszy raz weszłam do gabinetu jeszcze na harcerskiej. Byłam zadowolona bo poprosiłam o pomoc po usunięciu jednego zęba po którym coś mi zostało najwidoczniej bo mnie kuło. Okazało się że poprzedni lekarz zostawił mi bodajże cześć korzenia przez co miałam poraniony policzek. Nie pamiętam dokładnie ale nic nie płaciłam. Wizyty umawianie dość szybko. Zawsze płacę dodatkowo za "lepsza" plombe" i uważam że to nie jest duzo. Polecam tym bardziej, że jest naprawdę sympatycznie.
5/5
Polecam, miałam tu usuniętym ząb. Panie bardzo miłe i uśmiechnięte. Cały zabieg sprawnie i szybko. Nie sądziłam, że tak można. A przyznaje, że miałam obawy po moich poprzednich doświadczeniach z dentystą. Polecam z całego serca.
1/5
Praca w pośpiechu i "na odlew". Borowanie przy wątpliwym znieczuleniu ok. 15 sekund(!) wypełnienie niestaranne, efektem ból i wizyta u innego stomatologa. Niechlujnie. Odradzam...
Dodaj opinię

Adres:

Stefana Żeromskiego 23, Chodzież

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN13:30-18:00
WT09:00-15:00
ŚR10:00-16:00
CZ12:00-18:00
PTnieczynne