1. Stomatolog
  2. Wielkopolskie
  3. Chodzież

Twój Dentysta Dentis - Stomatolog

Stefana Żeromskiego 23
Chodzież
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
7 dni help 510 562 602
Godziny otwarcia:
PN13:30-18:00
WT09:00-15:00
ŚR10:00-16:00
CZ12:00-18:00
PTnieczynne

Opinie o Twój Dentysta Dentis

Dodaj opinię
5/5
Polecam z całego serca. Widać, że lekarzowi zależy na pacjencie, a dodatkowo super atmosfera.
5/5
Bałem się strasznie usunięcia zęba. Pani z uśmiechem zaprosiła mnie do gabinetu. Opowiedziła wszytsko jak będzie wyglądać zabieg, co sprawi, że mniej się bałem. ie, faktycznie poszło sparwie a mój strach okazał się niepotrzebny. Polecam!!
5/5
W końcu trafiłam na dobry gabinet!!!polecam. Jestem bardzo zadowolona. Sympatyczna i ciepła atmosfera.
5/5
Moje zęby były w nienajlepszej kondycji. Dzięki zaangażowaniu Pani doktor i jej pomocy moje zęby wyglądają zupełnie inaczej. W końcu mogę się uśmiechać:)!!! polecam
5/5
Miłe podejście do dziecka i cierpliwość, Moje dziecko jest ciężkim pacjentem i już nie raz odmówiono mi wizytę. W tym gabinecie nie. Panie z cierpliwością podchodziły do dziecka, na różne sposoby. Dziecko było zadowolone i co najważniejsze zaczęło współpracować i chętnie zgłaszać się na kolejne wizyty:)a ja odetchnęłam z ulgą...Ucieszyłam się i byłam wdzięczna, że moje dziecko w końcu będzie miało wyleczone ząbki. Dziękuję. POLECAM!!!!
5/5
Warto umówić się na wizytę, tylko zauważyłem, że jest podany błędy nr telefonu. Nr poprawny to 510-562-606.
Nie lubię znieczulenia, a bardziej faktu ukłucia. Pani dodatkowo znieczulała mnie pryskając preparatem i faktycznie nie odczuwałem tak wkłucia igły. A o ile mniej stresu:) aaa muszę dodać, że było przy tym zabawnie, gdyż nie jestem takim młodym pacjentem:):P
4/5
Dentysta po prostu musi wykonać swoją pracę.
1/5
Rzeźnia z małej niebolącej dziurki nie mam pół zęba dziąsła poranione szczęka opuchnięta. A dopłata do plomby białej kosztuje więcej niż dentysta prywatny.
5/5
Dentysta - ciarki na samą myśl i łzy w oczach, teraz chodzę z uśmiechem!
polecam super Panie!
5/5
Bardzo miłe Panie sprawiają, że wizyta przebiega sympatycznie, sprawnie., fachowo. Nie czuje się tego, że jest się na wizycie u stomatologa. Super. Polecam z całego serca.
5/5
Bardzo miła obsługa. Delikatna Pani doktor. Cały zespół bardzo sympatyczny. Pani doktor zawsze porozmawiała z uśmiechem na twarzy. Wizyty bardzo sympatyczne i niebolesne. Polecam!!!!
1/5
To był żart w jaki sposób zostałam potraktowana. Wizyta umówiona na godzinę 15:30. Jechałam prosto z Poznania, docelowo tylko i wyłącznie na wizytę. Weszłam, po czym Szanowna Pani asystentka oznajmiła, ze Pani doktor już nie ma, bo spóźniłam się 5 minut z zegarkiem w ręku. Następnie dodała, ze wizyta była przesunięta na godzinę 15:20, tylko Pani doktor zapomniała mnie o tym poinformować, bo żadna wiadomość o zmianie godziny do mnie nie dotarła.
Dziękuje za stracony dzień i pieniądze na dojazd.
5/5
Sympatyczna i ciepła atmosfera. Podejście pani doktor do pacjenta jak dla mnie na piątkę z plusem 🙂👌Polecam
1/5
Odradzam ten gabinet, chyba że tylko ja miałam takie szczęście...
Moja wizyta trwała 5 min A miałam do zaplombowania jeden ząb, oczywiście plomba jest ale niestarannie i nieestetycznie zrobiona [wizyta na NFZ] , po wierceniu wlozono amalgamat, upchnieto palcem i podziękowano za wizytę. Plomba nie wypełnia calego ubytku. To jest po prostu jakas żenada, moja noga już tam nie postanie!!!
Dodaj opinię

Adres:

Stefana Żeromskiego 23, Chodzież

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN13:30-18:00
WT09:00-15:00
ŚR10:00-16:00
CZ12:00-18:00
PTnieczynne