Twoje Centrum Medyczne

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
1 Maja 4
Bełchatów
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Twoje Centrum Medyczne

Dodaj opinię
1/5
Nie przyjmuja chorych z wysoka goraczka kaza jezdzic na dorazna powinni zmienic nazwe na zaklad pogrzebowy
Dno tylko na zapisy i w kolejke jak do grabarza
1/5
nie polecam a wręćz odradzam zapisanie do tej pożal się Boże przychodni zawsze tylko brak miejsc prosze pytać lekarza a lekarz no sorry mam dużo pacjentów nie dla tej przychodni
1/5
Podzielam opinię,tagedia jak zadzwoni się o 8 rano bo dopiero wtedy odbieraj to nie ma już miejsc!!!!!!.Trzeba przyjść 1.5 h przed otwarciem żeby stanąć w kolejce do rejestracji.Podobno w BCM jest tak samo!!!!!Żadna gwazdka się nie należy😡
1/5
Najgorsza z przychodni. Ciągły brak miejsc!!! Telefon albo nie działa albo nie odbierają.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z tej przychodni. Lekarze kompetentni, obsługa pacjenta szybka i sprawna. Rejestruję siebie i dzieci zarówno osobiście, jak i telefonicznie i jeszcze nigdy nie musiałam stać pod przychodnią 1,5h przed otwarciem. Ode mnie mnie duży plus dla TCM :)
1/5
Przychodnia tragedia stoję w kolejce 2 godziny podchodzę do rejestracji pytam czy jest dany lekarz odp tak czy są wolne miejsca odp tak proszę o rejestrację dziecka odp nie dlaczego pytam?nie bo nie.Obsluga żenada Panie mocno wkurzone że muszą pracować i tak zbytnio nie wiedzą co mają robić .ratuje ich to że mają paru dobrych lekarzy Że nikt z dyrekcji tego nie widzi porażka
1/5
Przychodnia najgorsza jaka może być telefonicznie od 8 dzwoni się i nie ma miejsc , mąż czekał od rana w kolejce i podchodzi i nie ma już miejsc gdzie nikt przed nim nie rejestrował do tej Pani doktor. TRAGEDIA a panie na recepcji głupio mądre ostatnio powiedziała że kłamie i nie takie bajki już słyszała. CHAMSTWO!!!!!
1/5
Okropna przychodnia .
Chodzę bardzo rzadko do lekarza ale ostatnio byłam zmuszona. Rejestracja otwarta o godzinie 7 : 30
Pacjenci czekają na dworze równo do 7; 30 na otwarcie drzwi nie ważne czy jest ciepło czy mróz. Choć pracownicy siedzą sobie już od 7. Skandal jak można !!!!!!
brak szacunku dla drugiego człowieka.
Wygląd nowoczesnej przychodni a mentalnie komuna.
1/5
Panie na recepcji niemiłe i wyniosłe, nie są skore do kontaktu z pacjentem. W żadnej poradni nie miałam takiego problemu z umówieniem się na wizytę do lekarza. Odradzam każdemu!!!
1/5
Panie od szczepień chyba zapomniały, gdzie kończą się ich prawa a zaczynają obowiazki. Wtykanie nosa w prywatne sprawy, głupie uśmieszki i uszczypliwe komentarze to juz przesada. Poza tym przydałoby się jakieś szkolenie z mierzenia i ważenia dzieci bo widocznie u nich dzieci z miesiąca na miesiąc się kurcza. Na samym wejściu gęsta atmosfera aż strach iść z dzieckiem ;)
Dodaj opinię

Adres:

1 Maja 4, Bełchatów

e-mail:

recepcja@zdrowiewbelchatowie.pl
Twoje Centrum Medyczne na mapie
Zdjęcie budynku Twoje Centrum Medyczne