Urovita - NZOZ Szpital Śląskie Centrum Urologii

Strzelców Bytomskich 11
Chorzów
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Oddział neonatologiczny 0 dni32 111 42 00
Oddział położniczo-ginekologiczny 24 dni32 111 42 00
Oddział urologiczny 36 dni32 348 30 08
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
0 dni32 111 42 50
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00
WT08:00-16:00
ŚR08:25-16:00
CZ08:00-16:00
PT08:25-16:00
Poradnia urologiczna
Urolog
49 dni32 348 30 07
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-15:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-15:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-16:00,09:00-13:00
WT08:00-15:00,09:00-13:00
ŚR08:00-16:00,09:00-13:00
CZ08:00-18:00,09:00-13:00
PT08:00-15:00,09:00-13:00
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej POZ Strzelców
32 111 42 00
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o Urovita - NZOZ Szpital Śląskie Centrum Urologii

Dodaj opinię
1/5
Jestem bardzo nie zadowolony. Posiadałem skierowanie na zabieg od urologa miałem sie zgłosić go uravity w celu ustalenia terminu zabiegu i co usłyszałem ...?
" prywatnie to panu zrobimy ale z NFZ to nie, nie mamy czasu"
Porażka!!!!!!!!
1/5
Nie polecam - panie w rejestracji urologicznej to jakaś masakra!!! żadnego podejścia do ludzi starszych, brak cierpliwości na zadawane przez nich pytania, ciągłe odburkiwanie,widoczne poddenerwowanie, irytacja. Jako,że kilka lat wcześniej korzystałam już z usług tej palcówki i mile to wspominam, to ostatnio czekając w bardzo długiej kolejce przed okienkiem nie mogłam już wytrzymać. Zastanawiałam się,czy faktycznie jest taki deficyt na panie do rejestracji że zatrudniają takie osoby?
4/5
Ja we wrześniu byłam operowana w urowicie i jestem wdzięczna lekarza za ulgę w życiu męczyłam się 14 lat z strasznym bólem na który nie działały leki i dopiero tam lekarze mieli chęć pomocy mi na NFZ oczywiście.Oddział super,pielęgniarki pomocne miłe (przebywałam tam 6 dni)i lekarze na wizycie oglądali ranę zawsze pytali jak się czuje i odpowiadali na pytania.Szczerze polecam Urowite.nie rozumiem ludzi co piszą tu takie brednie ja przed operacja się naczytałam i teraz wiem że nie warto bo ludzie są różni a niektórzy wyolbrzymiają wszystko.
4/5
Jeżeli chodzi o rejestracje, papierkową robotę i cierpliwość pacjenta to z większością się zgadzam. Ale jeżeli chodzi o personel tzn. pielęgniarki, lekarze to są ludzie na poziomie, mili kulturalnie i bardzo cierpliwi. Miałam okazje spędzić parę dni w MROWICIE i jestem z tego zadowolona. Czysto i dbałość o pacjenta. Jak zmienicie biurokracje przy przyjmowaniu na oddział to będzie idealnie. Zycze całemu personelowi UROVITA Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz spokojnego Nowego Roku 2018
1/5
Witam. Najwieksza porazka to rejestracja w poradni. Panie tam pracujace sa tak aroganckie ze az trudno w to uwierzyc. One sa obrazone na to ze pracuja !!!! KAZDY pacjent jest rugany w momencie przekroczenia tej "magicznej"czerwonej linii przed okienkiem. jestem schorowana pacjentka, chodze do roznych przychodni ale to co sie w tej dzieje to przechodzi ludzkie pojecie ! Dodam ze rowniez raz w tygodniu przyjmuje sie tu pacjentow do onkologa. Sa to powazne przypadki nowotworowe wiec podejscie do takiego pacjenta tez ma szczegolne znaczenie.
5/5
Czytam te opinie i nie wierzę, że mówimy o tym samym miejscu. Musiało się wiele zmienić, ponieważ osobiście zostałam przyjęta na NFZ w ciągu niespełna 1,5 tygodnia! Panie w rejestracji były rzeczowe, a lekarze i pielęgniarki - bardzo życzliwi.
Polecam!
5/5
Zdecydowanie polecam tę placówkę!!! Miałem poważny problem urologiczny, z którym nie umiałem sobie poradzić. W innych przychodniach lekarze przypisywali mi pigułki, które jak się okazało, mogły mi tylko zaszkodzić. W Urovicie trafiłem pod opiekę wspaniałego urologa. Mogę z pewnością stwierdzić, że zna się na rzeczy, bo dzięki niemu teraz jestem zdrowy.
5/5
Serdecznie dziękuję Panu doktorowi Szurkowskiemu za przyjęcie mnie na leczenie bardzo trudnego schorzenia. Dzięki szybkiemu wdrożeniu właściwej terapii udało mi się wrócić do pełnej sprawności. Z czystym sumieniem polecam placówkę!
5/5
Najlepsza placówka w całej okolicy. Rejestratorki o wysokiej kulturze osobistej, dobrze wyposażony gabinet. nie musiałem długo czekać. Lekarz z pełnym zaangażowaniem zdiagnozował chorobę.Leczenie rozpoczęte. Polecam każdemu, kto wymaga pomocy urologa.
5/5
Jestem bardzo zadowolony z obsługi i całego personelu. Najwyraźniej Urovita wzięła sobie do serca wszystkie negatywne opinie, ponieważ nie zaobserwowałem żadnych nieprawidłowości. Nie mogę powiedzieć, że miło wspominam (problemy urologiczne do przyjemnych nie należą), ale na pewno otrzymałem fachową pomoc:)
5/5
Chciałbym bardzo podziękować Panu Doktorowi Andrzejowi Szurkowskiemu za profesjonalne i wnikliwe podejście do stanu mojego zdrowia. Jest to lekarz o wielkim doświadczeniu, który bardzo dokładnie zapoznał się z objawami. Gorąco polecam! Jestem szczęśliwym pacjentem po udanym zabiegu.
Pozdrawiam.
5/5
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Sposób rejestracji oraz przebieg wizyty według najwyższych standardów - pełna informacja, szeroka diagnostyka. Polecam
5/5
Extra! Rzeczywiście bez kolejki! Fachowe, rzeczowe podejście do pacjenta. Polecam na 100%.
5/5
Bywałem w różnych gabinetach u różnych specjalistów ale wizyta w Urovicie to mega profesjonalizm, rzeczowość i życzliwość ! Polecam gorąco wszystkim pacjentom!
1/5
Szok , próbowałam się umówić do urologa na wizytę ponieważ stwierdzono u mnie guza ( rak )na narządach moczowych , mam skierowanie na CITO , pani w rejestracji poinformowała mnie że termin za 4 MIESIĄCE !
1/5
Szpital poniżej krytyki szkoda czasu i pieniędzy lekarze dobrzy jak im się płaci prywatnie w gabinecie za 320 zl z badaniem gdzie w centrum Katowic ta sama wizyta maks 200 zl jeśli nie masz pieniędzy lepiej nie korzystać z usług tej placówki ponieważ wszystko sprowadza się do pieniędzy i długim czasie oczekiwania z NFZ tłumaczenie że dużo ludzi na urologii nie na miejscu ponieważ pacjenci którzy zapłacili za przyjmowani na drugi dzień .
Nie chodzi o wykształcenie lekarzy o podejście do pacjenta, pacjent traktowany z góry nie informowany o tym co się z nim dzieje trzeba wizyta trwa maks 5 minut z badaniem nic nie zostaje wytłumaczone gdzie u innego lekarza z większym stażem pracy i lepszymi kwalifikacjami zostaje wszysto dokładnie wytłumaczone i zostaje wydane skierowanie do szpitala w trybie pilnym.
I tak się traktuje klientów którzy od wielu lat się leczą tej placówce
Pozdrawiam
Nie polecam
1/5
Szpital można tylko jednam slowem nazwac KATASTROFA traktowane pacienta jak by był kawalkiem ...... po powstanym po operacji
krwotoku nawet nie zrobiono badań morfologicznych.
Pacient został bez jakiejkolwiek pomocy i wypisu który 8 dni puzniej drogom pocztowom przyszedł do domu w którym nawet o krwotoku ani jednym słowem nie wspomniano wyslany po 4 dniach do domu dobrze ze mamy w domu służbę zdrowia która od razu zrobiła morfologie i jedno szczenscie w ostatniej chwili zareagowala inaczej by się to chyba wszystko byłoby inaczej skończylo mam nadzieję że ten kto to czyta może jeszcze raz przemysli dlaczego i czy naprawde dobry zawód wybrał.Przed pacjentem jest jeszcze długaktualna droga żeby wyzdrowiec i mam nadzieję że do siebie dojdzie.
1/5
W dniu 23.03.2020 r. ok godz.11' w przychodni NZOZ ŚLĄSKIE CENTRUM UROLOGI w Chorzowie przy ul.Strzelców Bytomskich 11 odebrałem wynik z rentgena żony.
Ponieważ w dniu 31.03 br mam wizytę kontrolną u urologa zapytałem grzecznie czy może wiadomo co z terminami oraz z badaniami krwi. W odpowiedzi pani obsługująca mnie grubiańskim głosem wykrzyczała, że "nic nie wie, proszę wyjść". To mówiąc wypchnęła mnie a drzwi i z impetem zamknęła przed nosem. Przed przyjściem do przychodni usiłowałem się dodzwonić. Przy oczekiwaniu na połączenie byłem 10 w kolejce do połączenia, jednak jak już odczekałem i byłem pierwszy w kolejności do połączenia telefonicznego, zostało ono przerwane.
Pani przy drzwiach z wyglądu miała 160 cm wzrostu wiek około 50 lat, trochę przy tuszy.
Jako płatnik dwóch składek na NFZ jestem zbulwersowany takim zachowaniem tej pracownicy. Dlatego też napisze skargę do prezesa UROVITY oraz do NFZ
Nie jestem smarkaczem żeby mnie tak traktowano, mam 70 lat.

P.S. gdy tej pani powiedziałem ze napiszę skargę machnęła ręką ......."Pani życia i śmierci"
2/5
przyjęto mnie na urologię z krwiomoczem i zatrzymaniem moczu w piątek po południu, w sobotę przygotowano do operacji, ale ją odwołano. We wtorek wypisano mnie do domu z informacją że jest pilnie potrzebna otwarta operacja i w czwartek mam konsultację w przychodni - jestem pacjentem onkologicznym, mam kartę dilo. Mam pytanie czy 71 człowiek ma jeździć tam i z powrotem, jeśli i tak ma być operowany. Zdecydowanie nie polecam szpitala. Na pochwałę zasługują tylko młodsze pielęgniarki które jeszcze widzą człowieka w pacjencie.
1/5
mam74lat coś takiego jeszcze mnie nie spotkało lekarz podczas rozmowy ze nie konsultuje wyników PSA CZY USG PSA 7,434 USG WIELKOSC PROSTATY 55-42 MAM OSOBISCIE WINIKI POKAZAĆ POTEM MYSLAŁ ŻE JEST ROZŁĄCZONY POWIEDZIAŁ CO ZA C--L ZDALEKA OD PSEUDO LEKARZY KTÓRY RZEKOMO PRYWATNIE ZA PIENIADZEJEST OK. MOWA O PANU F--K
Dodaj opinię

Adres:

Strzelców Bytomskich 11, Chorzów

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa:

Urovita - NZOZ Szpital Śląskie Centrum Urologii na mapie
Widok z ulicy Urovita - NZOZ Szpital Śląskie Centrum Urologii