Usługi Stomatologiczne - Anna Skiba

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Pod Arkadami 12
Golub-Dobrzyń
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Usługi Stomatologiczne - Anna Skiba

Dodaj opinię
1/5
Najgorsza dentystka w Golubiu - Dobrzyniu !!! Nieprzyjać malego dziecka z bolem gdzie by to zajelo 10 min. Ostatni raz tam bylam i kazdemu bede odradzac. Szok normalnie dwie godziny siedzenie. Masakra !!!
5/5
według mnie jedna z lepszych dentystek, zero bólu, rzetelna informacja dotycząca leczenia. Trochę mało delikatna ale najważniejsze że nie boli :)
5/5
Bardzo dobrze leczy zęby zero bólu polecam
1/5
Jak ona tak i matka maja za nic pacjentow mimo pracy godzin na NFZ nie przyjmują pacjentow z bólem to na co tam są?Sladam skarge na te peridne baby nawet maja problem z przyjeciem pacjenta prywatnie sa bez serca calkowita znieczulica takim ludziom nie powino sie pozwalac pracowac w tym zawodzie!!!!!!!!!
5/5
Wszystko w najlepszym porządku. Polecam!
5/5
Pani Doktor Anna przyjmowala mnie w ciazy, gdy wypadla mi plomba z jedynki. Przyjela mnie tego samego dnia - kobiety w ciazy maja takie prawo. Byla bardzo mila i delikatna. Zeba zrobila bardzo dobrze. Czulam sie jakbym byla na prywatnej wizycie a nie na NFZ. Polecam!!
1/5
Nie polecam Pani Anny Skiby.Nie powiedziala nic o oplacie dodatkowej ktora pobrala.Na drzwiach ma napisane,ze sprawdzenie zebow kosztuje 50 zl a na koniec wizyty podala mi kwote 100zl.Oczywiscie nie wydala paragonu i czekala z otwartym prywatnym portfelem.Od żony pobrala 150 zl ,a na drzwiach ma oplate 100zl za lekarstwo.Lekarstwo wypadlo po 2 dniach.Sprawdzajac moje zeby ciagnela tym hakiem do sprawdzania za moja ósemke naruszajac ja do tego stopnia ze zab krwawil i bolal przez tydzien razem z dziąsłem.Jestem bardzo zrażony do tego gabinetu oraz czuje sie okradziony i oszukany w bialy dzień.Nie polecam wręcz ostrzegam.Nigdy nie trafilem na gorszego dentyste.
5/5
jak dobrze ze na temat pacjentów tez można wyrobić sobie opinie i wpisać na Czarną listę
1/5
Najgorszy doktor jakikolwiek leczył mi zęba! Panna Anna Skiba nie potrafi włożyć prostego wiertła w taki sposób aby wcześniej nie wypadło kilkukrotnie do jamy ustnej pacjenta. Również z przykrością stwierdzam, że rozwaliła mi dziąsło i ból jest nie do zniesienia.
1/5
Najgorszy dentysta nie polecam
1/5
NIE POLECAM PANI ANNY SKIBY JESTEM Z GDANSKA PRZYJECHALAM DO RODZINY SZWAGIERKE POPROSILAM O POMOC W ZNALEZIENIU DOBREGO STOMATOLOGA Z 3DNIOWYM BOLEM ZEBA 1 RAZ WYRWALA MI ZEBA BYLA BARDZO NIE MILA BYLAM UMOWIONA NA 21:15 NIE WUCHODZIL NIKT Z GABINETU POCZYM WYSZLA PO GODZINIE I MNIE OCHRZANILA ZE NIE ZAPOKUALAM DO DRZWI MNIEJSZA W TO
POBRALA ODE MNIE 220 ZL NA WYRWANIE NA 2 DZIEN PATRZE W LUSTERKO A ZAB NIE ZOSTAL W CALOSCI USUNIETY WIDAC JESZCZE JEGO CZESC ODRADZAM WIZYT U TEJ KOBIETY POWINNA BYC ASYSTENTKA A NIE STOMATOLOGIEM !
1/5
Ta kobieta nie powinna wykonywac zawodu! Wyrwała mi zęba jak sadystka rozwalając mi przy tym dziąsło i zatoke tak bardzo, że dziś jadę szyć to 3 raz, bo nie ma dziąsła żeby mogło sie zrosnąć. Wpędziła mnie w ogromne koszty, bo samo szycie w ten sam dzien kosztowalo mnie 1400zl (+380zl wziela za "usluge"), musialam przebukowac lot bo nie wolno po takim czyms latac (nie mieszkam w Polsce i pani o tym byla poinformowana, ona jednak nie poinformowala mnie ze nie bede mogla leciec). O bólu głowy po tym jak wciskała mi ją w fotel nie wspomnę. Tak sie nie da żyć żeby co miesiąc mieć buzie szytą. Na pewno będę sprawdzać wszystkie dostępne opcje pociągnięcia tej kobiety do odpowiedzialności.
Dodaj opinię

Adres:

Pod Arkadami 12, Golub-Dobrzyń