Adres:
Stanisława Drabika 68, Wrocław Jagodno
| Podstawowa Opieka Zdrowotna | Numer telefonu | Inne ośrodki | |||
|---|---|---|---|---|---|
|
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza POZ Drabika |
71 723 47 83 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarska POZ dla dzieci Drabika |
71 723 47 83 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Pielęgniarka POZ
Poradnia Pielęgniarki POZ Drabika |
71 723 47 83 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Położna POZ
Poradnia Położnej POZ Drabika |
71 723 47 83 |
|
|||
|
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 Godziny przyjęć:
PN08:00-13:00 WT08:00-13:00 ŚR08:00-13:00 CZ14:00-18:00 PT08:00-13:00 |
|||||
| Programy profilaktyczne | Numer telefonu | Inne ośrodki |
|---|---|---|
|
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Lekarska POZ dla dzieci Drabika |
71 723 47 83 | |
|
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Lekarza POZ Drabika |
71 723 47 83 | |
|
Profilaktyka gruźlicy
Poradnia Pielęgniarki POZ Drabika |
71 723 47 83 | |
W dzisiejszych czasach brak jakiegokolwiek systemu rezerwacji online to lekka żenada.
Druga żenada to brak możliwości rejestracji na choćby JEDEN DZIEŃ do przodu! Więc... Pacjent z którego oni żyją musi dzwonić/przyjść od 8 rano.
A praktycznie można zapomnieć że się dodzwonicie - system tak sobie skonstruowali żeby "mieć spokój z bezczelnymi, upierdliwymi pacjentami" i regularnie odbiera automat, informuje o godzinach otwarcia placówki i... się rozłącza :) Więc jeśli drogi Pacjencie chcesz się zarejestrować to MUSISZ PRZYJŚĆ OSOBIŚCIE...
Czyli tak - jesteś chory lub masz co gorzej chore dziecko. Obudź je przed 8 rano po to żeby osobiście podejść/ pojechać do placówki, zarejestruj się na pierwszy wolny termin (powiedzmy 9:30) i wracaj do domu aby za godzinę znowu wyjść na umówioną wizytę...
Wiele razy mówiłem żonie że musimy się przepisać tam gdzie pacjentów szanują bo to jest kpina ale jej "się nie chce" ale z końcu to zrobimy. Zresztą wielu naszych znajomych (szczególnie tych z dziećmi) ma to samo zdanie i też czara goryczy jest na granicy przelania się...
1. dostaję się do lekarza zawsze w tym samym dniu w którym dzwonię aby się zarejestrować
2. przemiła obsługa pań w rejestracji
3. praktycznie od ręki mam receptę którą zamawiałam (przedłużenie leków)
4. bardzo kompetentni i empatyczni lekarze
Jeśli ktoś narzeka, to znaczy że nie wie jak jest w innych przychodniach.
To naprawdę porządna przychodnia.
Problemem tylko jest brak miejsca do zaparkowania. Wcześniejsza siedziba była dużo lepsza.