NZOZ MW-med

Dobrego Pasterza 207a
Kraków-Śródmieście
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Leczenie wysiękowej postaci zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD) 0 dni help 12 292 71 71
Oddział okulistyczny 0 dni help 12 292 71 71
Poradnia okulistyczna
Okulista
281 dni help 12 292 71 71
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-14:00,15:15-18:00
WT08:00-17:30
ŚR08:00-09:30,15:15-15:30
CZ08:00-13:30,14:00-18:00
PT08:00-14:00,15:15-18:00
Zabiegi w zakresie ciała szklistego (witrektomia) 0 dni help 12 292 71 71
Zabiegi w zakresie soczewki (zaćma) 746 dni help 12 292 71 71

Opinie o NZOZ MW-med

Dodaj opinię
5/5
Ogromne podziękowania dla Pani dr Bożeny Bieli za ciepłe i profesjonalne podejście do pacjenta.
Klinika MW-MED jest godna polecenia. Opinię tę również podziela moja koleżanka, której w br. wszczepiono soczewki do obu oczu.
Dziękujemy całej Załodze.
1/5
Nie wiem czy to wina przychodni czy portalu ale widząc , że kolejka wynosi 32 dni zadzwoniłam aby umówić wizytę, po czym zostałam poinformowana, że wizyta odbędzie się 8.03.2017.. (czyli za 126 dni)
1/5
Kolejka 60 dni.
1/5
Totalna bzdura! do końca czerwca nie ma terminów. Na drugą połowę roku rejestracja w lipcu! Więc gdzie te 151 dni! Informacje do kitu!
1/5
Nie zostałam przyjęta PRYWATNIE z bardzo pilnym przypadkiem, pomimo braku kolejki do okulisty siedzącego samotnie w gabinecie obok. W recepcji nieprzyjemna i sfrustrowana 'pani', która nie potrafi wlaściwie potraktować pacjenta.

Polecam, jeśli ktoś ma ochotę poczuć się jak petent i liczyć na łaskawość niekompetentnej recepcjonistki.
1/5
Nie polecam!!!
1/5
Gdy Pani z rejestracji powiedziała że " PROSZĘ ODEJŚĆ BO JA TERAZ MUSZĘ Z SYNEM PRZEZ TELEFON POROZMAWIAĆ " pokazała jak ta placówka traktuje ludzi którzy dużo płacą za ich usługi..
4/5
Recepcja to totalny chaos w odróżnieniu od pań pracujących przy zabiegach/p.Justyna/.Miły i pomocny pracownik który odprowadził mnie do taksówki.Wielka wiedza i jeszcze większa cierpliwość pana doktora Miniewicza-wielkie dzięki
1/5
Nie polecam pani w recepcji arogancka nawet nagły przypadek nie interesuje ja .Nigdy wiecej wizyta odwalona i to wszysto ,starzeje sie pani do widzenia taka odpowiedz lekarza ,Dobrze ze mi powiedział bo nie wiedziałąm .Osoby ktore polecaja to sa podstawione .Kto tam byl nikt dobrze nie powie
1/5
Gdyby nie dobry lekarz, moja noga więcej niż raz by w tym przybytku nie postała. Panie z recepcji traktują ludzi bez szacunku, z wyższością. Mają takie odzywki, że aż żal przytaczać. Są bezczelne i sfrustrowane, wyżywają swoje krzywdy na pacjentach, którzy są ofiarami całego systemu służby zdrowia. To prywatna przychodnia a obsługa pacjenta gorsza niż w PRL. Nie można się dodzwonić, a kiedy już się uda, to w marcu już nie ma terminów na ten rok. I jeszcze zostaje to obwieszczone obrażonym tonem, jakby rejestracja do lekarza była jakimś przestępstwem. Płacę ubezpieczenie więc moje pieniądze co miesiąc na to idą. Bardzo to słabe i nie polecam, kontaktu z tą przychodnią. Dla własnego zdrowia psychicznego. Szkoda że te niekompetentne panie psują skurecznie opinię, być może dobrym lekarzom.
1/5
Podzielam opinie większości panie na rejestracji to wielka pomyłka jedynie lekarze w porządku szkoda że brak Pani doktor Kuchno ale mam nadzieję że zastępstwo będzie dobre
5/5
Wszelkie zażalenia na obsługę prosimy zgłaszać na adres iod.mwmed@gmail.com pozwoli to na bieżąco reagować na wszelkie niedogodności.
5/5
Szczerze polecam klinikę, doświadczenie i zaangażowanie dr. Miniewicz zasługuje na podziękowanie. i nie płaciłam za wizytę kontrolną po zabiegu zaćmy
3/5
Opieka Pani Doktor Biela super. Lekarz profesjonalista , b. sumienny i dokładny. Chodzę tam tylko z powodu lekarza bo Panie w recepcji -a jest ich więcej niż lekarzy -zniechecaja, B. nieprzyjemne, no może z wyjątkiem jednej. Niemiłe i byle jakie podejście do pacjenta . Lepiej w niejednej przychodni NFZ .
5/5
Doktora Włodzimierza Miniewicza polecałem już wiele lat temu, gdy – jeszcze jako ordynariusz Oddziału Okulistycznego krakowskiego Szpitala Wojskowego – przeprowadził w sposób rewelacyjny zabiegi usunięcia zaćmy u kilku moich kolegów. Aż pod koniec zeszłego roku zetknąłem się z Doktorem osobiście jako pacjent, a po kilku miesiącach również moja żona. Już w czasie pierwszego spotkania uderza u Doktora nietuzinkowy sposób kontaktu z pacjentem, który onieśmiela oraz wzbudza zaufanie i sympatię.

Poza tym, że jest mistrzem w swojej specjalności – jest człowiekiem z niezwykłą empatią o bardzo wysokiej etyce lekarskiej i kulturze osobistej oraz o otwartym i ujmującym sposobie bycia, co wśród lekarzy spotyka się dzisiaj niezwykle rzadko! To samo odnosi się do Dr Joanny Miniewicz, której pacjentami jesteśmy od kilku lat! Cały personel współpracujący z Doktorem jest wspaniały - tak, że pacjent czuje się komfortowo i zadbany w najwyższym stopniu!

Polecamy z zachwytem i wdzięcznością -
Krystyna i Marek Mietelscy
1/5
Jestem podwójnie zaskoczona, że placówka świadczy usługi NFZ a dlaczego? Byłam osobiście ze skierowaniem aby umówić termin wizyty i otrzymałam odpowiedź, ze placówka nie przyjmuje na skierowANIA ,TYLKO PRYWATNIE- więc gdzie jest prawda? I czemu to służy, bo jeżeli nawet brak miejsc to należało tak poinformować. I tylko tyle.W końcu łaski nikt nikomu nie robi a tylko "kradnie czas" na zbędny dojazd.Nonszalancja.
Dodaj opinię

Adres:

Dobrego Pasterza 207a, Kraków-Śródmieście

Numer telefonu:

Strona internetowa: