Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Opolska 131
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Dodaj opinię
1/5
W dniu dzisiejszym (09.03.2018 r.) udałem się do tej placówki na umówioną wcześniej wizytę u lekarza (specjalisty pulmonologa). Nie zostałem jednak przyjęty, ponieważ termin i godzina mojej wizyty nie zostały wprowadzone do systemu rejestracji elektronicznej z winy odpowiedzialnej za to osoby. Nie przeproszono mnie również za zaistniały stan rzeczy, zaproponowano natomiast dwa późniejsze terminy wizyt - oba nie do przyjęcia dla mnie. I dlatego z czystym sumieniem mogę ocenić poziom traktowania pacjenta przez tę przychodnię jako skandaliczny, arogancki i chamski. Wszystkim potencjalnym pacjentom tego ośrodka gorąco odradzam korzystanie z jego świadczeń.

Adres:

Opolska 131, Wrocław Księże Wielkie

Strona internetowa: