Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna SPZOZ

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 02-12-2018.
Aleja Zwycięstwa 39
Gdańsk
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna SPZOZ

Dodaj opinię
1/5
absolutnie nie polecam.
termin " z księżyca" czekam 1,5 miesiąca i dowiaduję się, że nie ma mnie na liście
1/5
Terminów na najbliższe trzy miesiące nie ma.
1/5
Rejestracja to jakas masakra. Pytam grzecznie czy może jest jakas "dziura" między pacjentami a ona że lakarza teraz nie ma i ona nie powie czy mnie przyjma. a mam na cito :(
1/5
Nie polecam.czekasz 2 godziny.wyrywa ząb pół godziny praktykantka.
4/5
Czeka się faktycznie długo, mają chyba najdłuższe kolejki w całym województwie. To raczej świadczy o solidności usługi. Decydując się na tę przychodnię trzeba mieć na uwadze, że szkolą się w niej studenci, praktykanci, ale zawsze pod kontrolą doświadczonego lekarza.
Od lat chodzę do dr Bedry. Nie tylko jest dobrym lekarzem, jest również dobrym człowiekiem, nigdy nie przegoniła mnie spod drzwi, gdy przychodziłam do niej z problemem, bólem zęba lub wypadniętą plombą.
Gwiazdkę odjęłam za terminy, chociaż to nie wina przychodni przecież, padła ofiara własnej popularności
1/5
Zdecydowanie nie polecam. Czekałam ponad pół roku na chirurgiczne wyrwanie ósemki, wzięłam wolne w pracy na najbliższy tydzień po zabiegu. Po przybyciu na zabieg, Pani doktor uznała, że jednak się nie zdecyduje na jej wyrwanie i mam iść gdzieś indziej. Tak się nie robi...
5/5
Polecam .Profesjonalne podejście do pacjentów. Miła atmosfera. Minus zła jakość sprzętu
Dodaj opinię

Adres:

Aleja Zwycięstwa 39, Gdańsk
Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna SPZOZ na mapie
Widok z ulicy Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna SPZOZ