Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Centrum Profilaktyczno-Lecznicze w Łodzi
Wg informacji przekazanej przez placówkę, ośrodek został zamknięty z dniem 30.11.2025 r.
Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Centrum Profilaktyczno-Lecznicze w Łodzi
Dodaj opinię
zdzisława
1/5
02-01-2018 14:43
z roku na rok jest coraz gorzej w tej przychodni,jeżeli chcę zamówić wizytę telefonicznie to muszę mieć dużo czasu i cierpliwości,ponieważ panie rejestratorki mimo że jest ich kilka nie raczą odbierać telefonów nawet wtedy gdy przy okienkach nie ma żadnego pacjenta.Pacjent w tej przychodni jest w tej chwili intruzem a nie chorym który potrzebuje pomocy lekarza i nawet z wysoką temperaturą trzeba iść samemu wyciągać kartę bo jak wcześniej pisałam dodzwonić sie tam to jest przegrana sprawa.Dyrekcja tej placówki powinna coś z tym zrobić,bo będzie tam coraz mniej pacjentów.
Teresa
3/5
04-01-2018 11:06
W całej rozciąglsci potwierdzam opinje mojej poprzedniczki Probuje !!!!dodzwonić się już trzeci dzień do przychodni N I K T nie odbiera!. ?W przeciwieństwie do lekarzy tam leczących ...panie rejestratorki są aroganckie itraktuja pacjentow jak intruzow . Teraz o s o b i s c i e musze pojechać aby wyznacz ...wizyte a mam 80 lat i lecze się na nadciśnienie i potrzebuje recepty na leki .,które musze brac c i ągle. Z l a praca rejestratorek bardzo psuje opinje Osrodka gdzie personel lekarski jak i pielęgniarski jest moim zdaniem oddany pacjetom jak i bardzo profesjonalny
wera
3/5
17-08-2018 19:13
A ja mam pozytywna opinie o poradni! w rejestracji pracują dwie panie , jedna na 1/2 etatu, telefony są nie odbierane bo nie można jednocześnie wpisywać do komputera , przyjmować pieniądze za badania , obsługiwać chorych przy okienku. Tak, dyrekcja powinna się zainteresować , zatrudniając personel lekarski , pielęgniarski i w rejestracji! Personel jest kompetentny i życzliwy
stanisława
1/5
30-06-2020 11:09
przychodnia na Tymienieckiego to naprawdę dramat dla pacjentów!kontakt z nimi niemożliwy!!!
Mirosława
1/5
03-09-2020 14:45
Zdecydowanie nie polecam. Dzwonię już dwa dni i niestety brak kontaktu. Chyba chcą całkowicie zniechęcić pacjentów.
I
1/5
09-09-2020 09:05
Totalne dziadostwo i brak organizacji pracy. Ciągłe awantury pacjentów na korytarzu. Wydawanie numerków które można sobie w d... wsadzić. I które nie gwarantują dostania się do lekarza.
Bogdan
1/5
09-02-2021 11:47
Totalna blokada,telefon głuchy,absolutny brak kontaktu.Na telefonie siedzę już trzy dni po kilka godzin.Ta beznadziejna i karygodna sytuacja trwa już od bardzo dawna.
Marta
4/5
30-04-2021 01:14
Jestem bardzo zadowolona z czasu oczekiwania do specjalistów (okulista i otolaryngolog)!!! Gdzie nie dzwonilam przez ostatnie dni to wszędzie jest problem z odebraniem telefonu i udzieleniem informacji. Tutaj udalo mi sie dodzwonić bodajze za czwartym razem. A terminy wprawily mnie w osłupienie. Moj czas oczekiwania wynosil DWA DNI, gdzie w innych placowkach na NFZ czekalabym do czerwca-lipca. Pozdrawiam
ZDZICHO
1/5
23-08-2021 08:34
Fatalnie i jeszcze gorzej, w XXI w. brak kontaktu telefonicznego !!!!!???? BO NIE MOŻNA ODEBRAĆ TELEFONU>
Agnieszka
4/5
19-09-2022 09:18
Pani doktor laryngolog super lekarz i wyśmienity fachowiec.jestem bardzo zadowolona .terminy nie są długie jak na nfz.TYlko dodzwonić się tam nie można najlepiej jechać osobiście.polecam
Radek
1/5
07-12-2022 12:52
Straszne miejsce!!!
Kilku pacjentów umówionych na 8 rano czekanie na deszczu w zimnie dopóki o 8 nie otworzą drzwi. Pani "lekarz" przez wizytę cały czas zajmowała się telefonem (gadanie wysyłanie wiadomości gdzieś ). Totalna porażka. ***** ***
Magda
1/5
19-05-2023 13:26
Czy tutaj ktoś odbiera telefon , ponieważ dzwonię żeby umówić się do laryngologa i wciąż czekam na odebranie konsultanta ,20 min i w końcu tel się rozłącza. Proszę o odpowiedz jaki termin oczekiwania na powyższa wizytę, na stronie napisane 1 dzień?
Robert
1/5
08-12-2023 12:25
Odebranie telefonu przez personel graniczy z cudem
Hania
1/5
12-02-2024 14:38
Przeczytałam wszystkie opinie. Zgadzam się z tymi negatywnymi. Ta przychodnia nie jest dla ludzi, dla zwierząt również nie polecam. XXI w. Trzeba przyjść i doświadczyć . Zaproszona byłam na god. 7.50 na badania - program 40+. Przyszłam wcześniej, padał deszcz. Do oszklonych drzwi podeszła pani i pokazała zegarek. Podchodziła kilka razy, ponieważ przychodzili pacjeni (niewielu). Każdemu pokazała zegarek. Drzwi otworzyła o 8.00. Przychodnia jakby po remoncie, szerokie korytarze, krzesła do siedzenia, pusto, pacjentów nie widać. Nikt nic nie wie. Poszłam do pkt pobrań na I piętro. Nie tu. Najpierw do pokoju na parterze nr 21. W pokoju pytanie, a w rejestracji Pani była. Nie. To najpierw do rejestracji. Trzy okienka, czynne jedno. Czekam. W okienku Pani stwierdza, że niepotrzebnie się rejestrowałam na IKP. Mowie6, że dostałam zaproszenie. Pa i stwierdz, no że tak, ale ze musi to anulować. Czas płynie. W międzyczasie otrzymałam SMS, że rejestracja został anowana, a moja godzina przyjęcia przesunięta na godz. 9.00. Po zakończeniu rejestracji idę do pokoju 21 na pomiary ciśnienia, wagi, obwodu pasa, wzrostu. Poszło dość sprawnie. Idę na I piętro do pokoju pobrań, a tu 4 osoby, piąta w punkcie pobrań. Nikt nie chce wpuścić bo to mój problem, a na 10.00 mam wizytę u lekarza na Dąbrowskiego. Pani pobierająca materiał do badania (po prostu krew) po wyksciu pacjenta poprosiła na pobranie. Po godz. wychodzę z tej przychodnia. O co tu chodzi.? PRZYCHODNI NIE POLECAM. JAK KTOŚ CH E ZROBIĆ SOBIE BADANIE TO NIECH PO PROSTU POPROSI LEKARZA RODZINNEGO. Dobrze byłoby, żeby dyrekcja przychodni czytała opinie i wy iagala wnioski.
Lidia
1/5
20-02-2025 10:54
20.02.2025 r. - dziś miałam wątpliwą przyjemność korzystania z usług tej przychodni w ramach programu "Profilaktyka 40+". Badanie umówione na 8:00 (praktycznie zero pacjentów) trwało łącznie 1h15min. Samo wprowadzenie danych w pierwszym gabinecie trwało blisko 30 min, bo komputer się zawieszał. Totalną porażką natomiast było pobieranie krwi w gabinecie 127. Miałam wrażenie, że wykonuje je osoba z łapanki - 3 nakłucia, nieużywanie rękawiczek jednorazowych (!!!), długość paznokci wyraźnie utrudniała ogarnięcie sprzętu do badań. Dramat!!! Tak niskiego poziomu świadczenia usłuch laboratoryjnych w życiu nie widziałam. :(
Kilku pacjentów umówionych na 8 rano czekanie na deszczu w zimnie dopóki o 8 nie otworzą drzwi. Pani "lekarz" przez wizytę cały czas zajmowała się telefonem (gadanie wysyłanie wiadomości gdzieś ). Totalna porażka. ***** ***