Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej "Eskulap"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Klecza Górna 119
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej "Eskulap"

Dodaj opinię
1/5
Doktor prowadzący Ośrodek Zdrowia Jerzy Płatek - Lekarz bez odrobiny empatii, niezbyt kompetentny, krzyczy na pacjenta. Pojawiłam się u lekarza z migrenowym bólem głowy, zlecił badanie USG jamy brzusznej, ponieważ jak się wyraził „niewiadomo od czego boli głowa”. Po pojawieniu się u lekarza z wynikami usłyszałam pytanie: „A po co Pani robiła USG jamy brzusznej skoro boli Panią głowa?”. Po tych jakże trafnych badaniach oznajmił, że ten problem wymaga jednak sprawdzenia u specjalisty i odesłał do wizyty u neurologa.
1/5
Przychodnię prowadzi lekarz niesamowicie opryskliwy, brak jakiegokolwiek szacunku do starszych osób. Jako lekarz rodzinny nie chce wystawiać skierowań na badania, takie jak RTG, ani do specjalistów. Krzykiem wyraża swoje niezadowolenie, zwłaszcza wobec korzystania z prywatnych usług lekarzy. Niestety przy doktorze Płatku trzeba leczyć się prywatnie. Polecam omijać lekarza i przychodnię.

Adres:

Klecza Górna 119

Strona internetowa: