Fiort Clinic

Folwarczna 38
Piotrków Trybunalski
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
208 dni44 733 90 00
Godziny otwarcia:
PN07:00-20:00
WT07:00-20:00
ŚR07:00-20:00
CZ07:00-20:00
PT07:00-20:00
SO08:00-14:00
Rehabilitacja ogólnoustrojowa w warunkach stacjonarnych (oddział rehabilitacyjny) 1239 dni44 733 90 00

Opinie o Fiort Clinic

Dodaj opinię
1/5
Jedyny ośrodek w Piotrkowie który zmienia terminy rehabilitacji
trzy dni przed planowanym rozpoczęciem .Powodem tego jest ,że na Twoje miejsce przyjmowany jest ktoś inny po prostu z marszu.
A ty po sześciu miesiącach oczekiwania z zaplanowanym urlopem
wypadasz z kolejki na dalszy termin .Jak się okazało po moich rozmowach z innymi jest to częsta praktyka .Wystarczy że ktoś ma kartę ubezpieczyciela prywatnego lub jakiejś sieciówki medycznej
i pacjent NFZ robi wypad na inny termin . Jest to po prostu dyskryminacja !!!!
1/5
Bardzo długie terminy!
1/5
Bardzo odległe terminy.
1/5
Nie będę dwa razy opisywać tej samej sytuacji, więc powtórzę moją opinię z Google opinie dla przestrogi innych osób, które dzwonią do kliniki by zadbać o swoje zdrowie,a po rozmowie kończą zdenerwowane. Dodam, że dzwoniłam jako klient prywatny, to nawet nie chcę myśleć jak traktują klientów na fundusz :(.
Zadzwoniłam by umówić się na pierwszą wizytę i ...na tym się skończyło, a ile nerwów straciłam to moje. Recepcjonistka, która odebrała mój telefon na siłę starała się umówić mnie do lekarza na konsultację+ zabieg gdzie cena za 15 minutowe spotkanie to 150 zł. Gdy pytałam o zabiegi widniejące w cenniku na stronie kliniki, jak fizjoterapia, to nie dostawałam odpowiedzi,a znów było mi proponowane to spotkanie za 150 zł jako najlepsze dla mnie. Przy czym recepcjonistka nie była w stanie wyjaśnić na czym dokładnie takie spotkanie polega, ani też nie była mi w stanie zaproponować żadnej alternatywy . Po kilku bezowocnych próbach dowiedzenia się czegokolwiek, kiedy powiedziałam, że 15 minut za 150 zł to dla mnie drogo, a w cenniku na stronie są inne , dużo tańsze ceny za zabiegi, usłyszałam, że powinnam iść do szarlatana jeśli uważam, że jestem naciągana. Nie dało się normalnie porozmawiać, recepcjonistka sugerowała różne obraźliwe rzeczy na mój temat (bez wulgaryzmów, ale trudno za komplement uznać usłyszenie,że jest się głupim,a było tego więcej), a na koniec się obraziła i stwierdziła, że dla mnie w klinice nie ma nikogo. Kiedy powiedziałam, że w związku z tym wystawię negatywną opinię, usłyszałam, że dzwonię podpuszczona specjalnie w tym celu!! Myślę,że dalsze opisy są zbędne, każdy wnioski wyciągnie sobie sam.
Szkoda, bo słyszałam dobre opinie o skuteczności terapii tej kliniki i chciałam skorzystać, ale klient ma prawo do kompleksowej informacji przed podjęciem decyzji bez obrażania go i sugerowania mu w jaki to on jest i jak to się ciężko z nim rozmawia, tylko dlatego, że nie godzi się na pierwsze lepsze, podsunięte mu rozwiązanie. Nie wzbudza zaufania oferowanie na dzień dobry najdroższej usługi,ani mówienie klientowi, że jeśli chce się umówić z konkretnym terapeutą, to musi podjechać i wtedy oni zobaczą czy ten terapeuta jest dostępny!!!
Klinika dobrze zrobi inwestując w normalne recepcjonistki, bo z obecnymi będzie tracić klientów.
5/5
Polecam. W 100% jestem zadowolona
5/5
Jestem zadowolony z poziomu oferowanych usług. Bardzo przyjazna atmosfera. Polecam wszystkim indywidualne terapie z fizjoterapeutami.
5/5
Polecam!
Na fundusz wszędzie niestety długie terminy. Niestety kolejki dyktuje NFZ A nie Klinika. Dzwoniąc w każde miejsce w Piotrkowie na Folwarcznej mieli najkrótsze terminy. Panie w rejestracji bardzo miłe. Wszystko spokojnie tłumaczyły. Ceny też są różne w zależności od zabiegu I terapii. Kpzystałam i na Fundusz i prywatnie. Fizjoterapeuci wspaniali. Dziwię się złej opinii. Przykro, że po jednej osobie zniszczyła Pani wszystkich ludzi co tam pracują. Dlatego drodzy Państwo nie oceniajmy tego miejsca za złe. Tylko po jednym telefonie.
5/5
Ja tam jestem bardzo zadowolony, bardzo mi pomogli. Terminy na NFZ długie, ale powiedzmy sobie szczerze - gdzie są krótkie?
5/5
Jeszcze raz z przyjemnością powtórzę swoją opinię.
W 100% POLECAM!!
Jestem pacjentem kliniki i zawsze mnie postawią na nogi.
Korzystałam z oddziału kilka razy.
Fizjoterapeuci bardzo mili i znający się na rzeczy.
Posiłki bardzo dobre.
Pielęgniarki sympatyczne.
Klinika posiada duży park sprzętu do fizjoterapii.
Doktor Mariusz czyni cuda z kręgosłupem.
Dla mnie nie ma lepszej kliniki jak Fiortclinic
Polecam !!!
5/5
Składam serdeczne podziękowania całemu personelowi oddziału rehabilitacji Fiort Clinic za profesjonalną troskliwą opiekę medyczną życzliwą postawę szczerą empatię indywidualne podejście do każdego pacjenta.
Bezpieczny pobyt w okresie koronawirusa przez wdrożenie reżimu sanitarnego.
Życzę Wszystkim Zdrowia i oby ta klinika dalej służyła pacjentom.
5/5
Korzystam z usług poradni od trzech lat. Fakt, mam bliżej placówki, ale warto poczekać na swoja kolej, bo nie tracę czasu na czekanie w kolejce kilkakrotnie, na każdy zabieg. Z tego powodu nie muszę brać urlopu, czy zwolnienia w pracy. Myślę, że czas oczekiwania na planowaną rehabilitację i tak jest znacznie krótszy niż w innych placówkach. Pobyt na oddziale, w związku z rodzajem zleconych zabiegów przez dr Julię Pingot, skutkowało ośmiomiesięcznym okresem bez dolegliwości bólowych. Będę tam wracać i czekać na swoja kolej. Tym bardziej, że w sytuacjach nagłych również mogę liczyć na pomoc.
5/5
Wielokrotnie korzystam z rehabilitacji w Fiort Clinic i nigdy nie było zadnego problemu ani z terminem ani z zabiegami czy terapeutami.Wręcz przeciwnie . Recepcja przemiła i starająca się zawsze znaleźć dogodny termin .Rehabilitanci pełni kompetencji i ze wspaniałym podejsciem do pacjenta.Jakaś osoba podpisujaca się Aleksandra z dnia23.06.20 bardzo niezadowolona wypisuje takie bzdury na temat Fiort a zwlaszcza recepcji, że zastanawia mnie kto za tą osobą stoi Bo czytając te OSZCZERSTWA I BZDETY nic innego nie można myśleć. Osobiście jestem bardzo wdzięczna Klinice za pomoc w powrocie do zdrowia-DZIĘKUJĘ - /Dziwnymi ludźmi nie warto się przejmować/
5/5
Najlepsza klinika rehabitacji w Piotrkowie, pełen profesjonalizm, empatia, dużo sprzętu do rehabilitacji, wyciągi, kriokomora.Polecam wszystkim 🥰
4/5
W czerwcu bylam. na oddziale bylo super opieka rewelacyjna ,personel miły i pomocny nie mowiąc o zabiegach.Bardzo polecam Fiord Clinic.
5/5
Jeśli jest dobry specjalista, to zawsze terminy są długie. Ale warto czekać, bo dr. Mariusz czyni cuda. Nieraz postawił mnie i mój kręgosłup na nogi. Cały personel przemiły, a dr. Julia przekochana. Tyle ciepła, że można by obdarować pół świata. Polecam z cakego serca. Fachowo, rzetelnie, pomocnie.
5/5
Polecam.
Rejestracja przemiła.
Fizjoterapeuci na najwyższym poziomie.
Sprzęt jedyny w okolicy.
Dr Mariusz postawił mnie na nogi.
Chodziłem długo wszędzie i tylko on mi pomogl i nie ważna cena tylko jak szybko pomoga .

Zabiegi na NFZ jedyne takie w Piotrkowie. Kriokomora-doskonała regeneracja.
Wszyscy pacjenci chwalą. Atmosfera doskonała.
Dziękuję Wszystkim z FiortClinc.
Czytając ta zła opinie złapałem się za głowę.
Pani pisząca te złe słowa nie zna tych fantastycznych ludzi...i chyba lubi kręcić afery...
5/5
Bylam na turnusie z NFZ jestem zadowolona z rehabilitacji . Szczerze polecam .Pozdrawiam caly personel medyczny .
Dodaj opinię

Adres:

Folwarczna 38, Piotrków Trybunalski

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:00-20:00
WT07:00-20:00
ŚR07:00-20:00
CZ07:00-20:00
PT07:00-20:00
SO08:00-14:00
Fiort Clinic na mapie
Zdjęcie budynku Fiort Clinic