Zespół Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Rekol-Med

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Zespół Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Rekol-Med

Dodaj opinię
1/5
Dodzwonić się nie mozna wogole,siedzą i kawke piją i gadaja o pierdolach!
4/5
BARDZO długi czas oczekiwania na wizytę do dobrego specjalisty i rehabiltację, ale gdy się dotrwa, to porada i pomoc fachowa, a panie z recepcji przemiłe i super cierpliwe.
4/5
Nie wiem jak będzie u lekarza, ale pani w rejestracji była miła przez telefon. To już jest coś ;)
5/5
długie oczekiwanie na odbiór telefonu ale panie z rejestracji bardzo miłe i uprzejme
5/5
Dodzwoniłam się od razu, pani bardzo miła
3/5
Też się dodzwoniłam od razu i pani faktycznie miła. Zobaczymy jakie wrażenia po wizycie. Dam znać.
1/5
Nie ma możliwości kontaktu, telefony nie są odbierane
5/5
Witam, a ja jestem zadowolony. Na rejestracje musiałem poczekać pół godziny i trafiłem na wolną linię. Wizytę u dermatologa dostałem na 3 dzień(początek roku), a samej wizyty jestem najbardziej zadowolony. Marian Stelmasiak który mnie przyjął, to specjalista najwyższej klasy przyszedłem z dwoma problemami a on natychmiast znał rozwiązanie. I w dodatku rozwiązania były banalne, a teraz wiem że mógł mi wcisnąć jakiś zabieg lub specyfik, a zamiast tego dał domowe rozwiązania.
Pozdrawiam Łukasz
5/5
Tak jak obiecałam piszę gdyż jestem po wizycie u lekarza. Pani otolaryngolog przemiła i bardzo skuteczna. Panie w recepcji miłe nie tylko przez telefon. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
1/5
Panie w recepcji bardzo miłe i pomocne. Niestety dermatolog beznadziejny. Popatrzył i powiedział, że nic się nie da zrobić. Jak chcę to mogę próbować się poradzić w sektorze medycyny estetycznej.
Więcej się dowiedziałam od mojego lekarza pierwszego kontaktu, a dermatolog jest podobno specjalistą (jak widać nie zawsze).
U tego dermatologa ZMARNOWANE SKIEROWANIE
ocena: 0
1/5
Nie mozna sie dodzwonic. Telefon wiecznie zajety. Powiedzialem o tym pediatrze. Uslyszalem, ze przeciez mozna przyjsc. Z chorym dzieckiem???? Katastrofa.
3/5
Pani w recepcji miła. Parę prób i się dodzwonisz i umówisz na całkiem nieodległy termin. Dermatolog.... Hmm.. Na mój problem rozłożył ręce. Nie ma laserowego leczenia na nfz. U tego gościa trzeba pamiętać o swoim. Żeby dał skierowanie, żeby nie wcisnął nieskutecznego leku. Być może jest dobry, ale mi mógł tylko poradzić avym udał się do szpitala na szaserów gdzie jest chyba jedyny nfztowski laser dermatologiczny w Polsce i muszę 6 miesięcy czekać na wizyte... Jak masz brodawczaka, nie trać czasu na bacha 2. Od razu szaserów i prywatne wizyty. To kosztowna walka.
1/5
Panie w recepcji miłe. I to koniec dobrych opinii. Dermatologa sobie darujcie, chyba, że konkretny lek wam potrzebny, a nie lekarz. Bo wyleczyć to was na pewno nie wyleczy. Edukację zapewne zakończył po studiach, a to już dawno temu było. I niestety większość lekarzy to niższa półka, a lekarzami są tylko z nazwy. Rehabilitacja?! ludzie! bród, smród i ubóstwo. Chodziłam też na rehabilitacje do innych państwowych placówek i nigdzie nie było takiego brudu. A najgorzej z internistami, tj. lekarzami POZ, na tak ogromne osiedle tylko 3 lekarzy!!!!!!! Nie ma możliwości zapisać się do lekarza, trzeba stanąć o piątej rano i wystać sobie numerek!!!!! Pracuję od 6:00 rano, zapisy dopiero od 7:00 potem powrót do pracy, gdzie 2 godziny muszę odpracować, to naprawdę jest bardzo problematyczne. badanie laboratoryjne od godz, 8:00 (w większości przychodni od godz. 7:00) i następny problem. I taka to przychodnia, raczej nędznej jakości. dziwię się ludziom, którzy chcą płacić za tych lekarzy a to odpady medyczne.
1/5
Dermatolog na dzień dobry przed spojrzeniem na zmiany skórne stwierdza że jestem zdrowy, bo tak mu się wydaje i w moim wieku nie ma możliwości na daną chorobę. Szkoda czasu na tego człowieka a w dodatku brzydko mu pachnie z buzi
1/5
Przez 4 dni usiłowałem się dodzwonić. Bez skutku.
1/5
Pani z rejestracji nie odbiera telefonów. Dyskretnie odkłada słuchawkę tak że telefon jest cały czs zajęty.
1/5
Przychodnia schodzi na psy. To jest granda co tam się dzieje! Lekarz rehabilitacji, już dawno powinna być na emeryturze. Odsyła człowieka z kwitkiem, kilku miesięczne oczekiwanie na wizytę kończy się niczym. NIE POLECAM!!
1/5
Kompletny brak możliwości dodzwonienia się. Albo linia jest zajęta, albo nikt nie odbiera, albo słuchawka jest podnoszona i odkładana...
1/5
Panie może i miłe ale wspomniany tu Pan Dermatolog to buc jakich mało. Zero empatii dla chorego. Nikt nie dał mu prawa oceniać innych. Konował za masło i jaja powinien leczyć gdzieś...
1/5
Lekarz na chorobę zaleca kosmetyki, a nie leki. Może dlatego, że nie obsługuje komputera i nie może wystawić e-recepty? W przychodni nie ma drugiego dermatologa, więc nie można się przepisać, skierowanie jest zmarnowane.
1/5
Czy w ogóle ktoś to czyta?
Ocena minus, ale nie ma takiej na skali.
1/5
Telefonuję dzisiaj już 3,5 godziny, nikt nie odbiera telefonu.
1/5
😪😣
1/5
Nie jestem zadowolona z dermatologa. I nawet nie o to chodzi, że zbagatelizował wszystkie nowo powstałe lub rosnące zmiany (generalnie NFZ bagatelizuje nie rakowe zmiany, więc spodziewałam się takiego obrotu spraw). Zmroził mnie stosunek pana doktora do pacjenta - opryskliwy, traktujący z góry, nie słucha do końca gdy uznaje, że już można opierdzielić i wyrazić dezaprobatę dla dotychczasowych działań (nawet jeśli ich wdrożenie nie było fanaberią pacjenta lecz diagnozą i zaleceniami innego dermatologa) no i te moralne uwagi o modzie i butach. No, rozumiem, że lekarz jak widzi kurzajki na stopach to nie pozostawi obojętnie faktu, że w 30st upały noszę kryte buty. Taką uwagę można jednak przekazać kulturalnie, a nie podniesionym głosem ubliżać mi, że moda nie jest najważniejsza. Przystopował dopiero, jak się okazało, że jestem technikiem, biegam po rusztowaniach, noszę ciężary i nie będę do pracy latać w sandałkach. No spoko, to tylko sprawy międzyludzkie, wszystko zniosłam z godnością. Ale wypalanie kurzajek na żywca bez znieczulenia miejscowego? Tego się nie spodziewałam. Ból jak cholera, smród palonego mięsa że hej i nawet małego plasterka na stopę nie dostałam.
Ocena: 0
1/5
Dzwonię od prawie czterdziestu minut, żeby zapisać się do okulisty. Kiedy doszłam już do : Jesteś pierwszy w kolejce nie rozłączaj się, pojawił się głosowy komunikat gdzie się dodzwoniłam i o danych osobowych i nagle słyszę: Jesteś PIĄTY w kolejce. Z pierwszego miejsca spadłam na piąte. Gratuluję obsługi pseudoprzychodni. Zrezygnowałam. Moja ocena 0!
Dodaj opinię

Adres:

Bacha 2, Warszawa Mokotów
Zespół Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Rekol-Med na mapie
Zdjęcie budynku Zespół Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej Rekol-Med