Zespół Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych w Łodzi "Palma"

Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
4 dni42 632 81 80
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT07:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
0 dni42 632 81 80
Godziny otwarcia:
PN08:00-11:00
WT14:00-18:00
ŚR08:00-12:00
CZ12:00-15:00
PT08:00-12:00

Opinie o Zespół Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych w Łodzi "Palma"

Dodaj opinię
1/5
w rejestracji nikt nie odbiera telefonu, godzinami trzeba wisieć na telefonie , żeby ktoś odebrał. żenada
3/5
Jako przychodnie polecam, natomiast nie polecam "lekarza" Marii Garwin-Szemer, kompletny brak wiedzy lekarskiej jedynie umiejętnośc pyskowania.
5/5
Ja z kolei mam dobre doświadczenia związane z przychodnią PALMA. Kilka razy umawiałam się na wizytę telefonicznie i nie miałam z tym problemu. Byłam u lekarza ginekologa, który był bardzo kompetentny i zlecił wszystkie podstawowe badania. Badania ambulatoryjne wykonano mi bezboleśnie i szybko otrzymałam wyniki.
1/5
Jako absolwent studiów medycznych musze stwierdzić ze zarówno lekarz pierwszego kontaktu jak i specjaliści sa wyrwani rodem z PRL i same porady i badania wyglądają jak za komuny, lekarz rodzinny wydaje sie jakby nie znal sie na medycynie wcale, a specjalista neurolog Pani z wąsem w wieku ok 80lat to juz w ogóle żadnej rzetelności i bieżącej wiedzy medycznej... Pracownia rtg? Umawiasz sie na godzinę a okazuje się ze ktoś inny został wpuszczony na Twoja godzinę, w rejestracji brak uprzejmości, nie polecam!!!
4/5
Polecam bardzo lecze się tam wiele lat. Zwłaszcza dr Lisiewicza neurologa, który profesjonalnie zajął się moja przepuklina kregoslupa. Obyło się bez operacji,,zresztą wielu moich znajomych u niego się leczy. Pomimo ciągłej kolejki do rejestracji Panie są bardzo pomocne, pomimo tego młynu.Szkoda że już nie ma doktor Bednarek lekarz pediatra bo tam leczyliśmy swoje dzieci. Doktor zawsze trafiala w diagnozę i antybiotyki dawała w ostateczności. Jest teraz inna Pani Doktor Nieroda-Jablonska ale nie polecam wciska antybiotyki na pierwszej wizycie, jest bardzo chamska kiedy zwróci się jej uwagę. Gdy moja 2 latka nie chciała brać tabletek problem z polknieciem i prośba o zmianę na syrop , to Doktor krzyknęła, co 2 latka rządzi. Zresztą nie raz bylam świadkiem awantury niekompetencji Pani Doktor. Dlatego przepisałam swoje dzieci. Szkoda że jedna doktor psuje opinie o placówce tak dobrej .
5/5
To jakaś kpina!!! Internet wszystko przyjmie ,nieprawdaż pani Olu??? :) Napisac taką opinię o dr. Jabłońskie j i nie podpisać się - to to jest dopiero chamstwo i niekompetencja.Dr. Jabłońska jest świetnym lekarzem ,zawsze w dobrym nastroju ,miłym i ze wspaniałym podejściem do maluchów.Antybiotyków w ogole stara się nie przepisywać .Wymyśla różne rzeczy ,byleby nie antybiotyk i zawsze daje radę. Nigdy nie słyszałam ,ani osobiście ani od innych mam , żeby się z kimś kłóciła.Wystarczy pani olu poczytać opinie o dr .Jabłońskiej ,na wielu innych stronach i pójść do Niej ,żeby wiedzieć jak dobrym jest lekarzem.
Po prostu żenada i chamstwo ,Pani olu ,przez bardzo małe o...
W ogóle fajna poradnia ,fajni lekarze ,dodzwonić sie trudno.... ale rejestratorki uwijają się jak mrówki i można im współczuć ,od nadmiaru pracy.
1/5
Żeby się dodzwonić do rejestracji to nie realne 4 nr podane i żaden nie odbiera .Na słuchawce wisiałem ponad godzinę bez rezultatu .Może powinno się wymienić personel w rejestracji albo osobę która nadzoruje
Panie z rejestracji
Ta jedna gwiazdka to za 4 nieczynne telefony które naliczają koszty poniesione przez interesantów próbujących się dodzwonić
1/5
Ginekolog od siedmiu boleści, myśli że już o wszystkim wiesz, i pyta czy sprawdziłeś w internecie co to znaczy, bo tak na prawdę nikt niczego ci dobrze nie wytłumaczy. Przepisują leki na oślep bez wykonania podstawowych badań, a jak nie działa to przepisują kolejny. Jak juź pogorszy się całkowicie to proponują prywatne wizyty mówiąc że w inny sposób i tak tego nie wyleczę. No przykro mi ale okazuje się że NFZ jeszcze to pokrywa.
5/5

Internet może i wszystko przyjmie. Każdy ma prawo do napisania swojej opinii. Swojej nie zmienię na temat dr Nierody i wielu rodziców z osiedla Lumumby dlatego przepisalismy dzieci do innych placówek. Zresztą co mi wiadomo pediatrii już nie ma, zbieg okoliczności? ?Ale gorąco polecamy innych świetnych lekarzy pracujących u Was!!!!Wspaniałe pielęgniarki i Panie z recepcji.
1/5
Przychodnia w której nie leczy się ludzi tylko wypisuje zwolnienia lekarskie, lekarz nawet nie chce wysłuchać pacjenta co mu dolega tylko przechodzi do śmiesznego badania a potem wypisuje recepte, no i oczywiście zwolnienie lekarskie.
1/5
miałam do czynienia ok 3 lat temu z panią neurolog, leciwą "panienką" kole 80-tki z wąsikiem i wiekowym lisem w postaci opaski na głowie, ta kobieta to zwyczajnie jakaś masakra !!!!!!!!!!!! niektórym lekarzom w pewnym wieku powinno się zakazywać dalszego wykonywania zawodu, zero jakiejkolwiek rzetelności, bardziej interesowało ją moje życie prywatne niż to z czym do niej przyszłam, nawet rentgena nie była w stanie dokładnie odczytać
1/5
Zgadywanie bez zrobienia konkretnych badań, stawianie diagnoz na "wydaje mi się". + bardzo długie terminy oczekiwań i jeden wielki bałagan w recepcji.
1/5
Pani od pobierania krwi bardzo niemiła niepolecam robić tam badań opryskliwa niepomocna z łaską odpowiadała na jakiekolwiek pytanie.
1/5
Trata czasu. Alegrolog wyslal do innego alergologa. Dlatego w tej placowce nie ma kolejek do tego doktora
1/5
"Przychodnia akademicka", "Zespół Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych w Łodzi" - jak sama nazwa wskazuje powinien być nastawiony na obsługę studentów. Niestety terminy są ciągle pozajmowane przez starsze panie, natomiast student z pobliskich akademików, który jest naprawdę chory i potrzebuje szybkiej pomocy i poświadczenia o chorobie nie może się dopchnąć do lekarza. Sama próba zapytania się lekarza czy mógłby przyjąć jako ostatnią osobę powoduje nagłe ożywienie, wielkie niezadowolenie i nagły przypływ energii u czekających naokrągło schorowanych starszych pań. Jeżeli przychodnia jest akademicka to powinna być akademicka, a ta przychodnia nie różni się niczym od innych, oprócz tego że znajduje się na osiedlu akademickim. Dodzwonienie się tam jest niemożliwe, albo nikt nie odbiera albo automatycznie odrzuca numer.
1/5
Niekompetentne internistki, brutalna i niesluchajaca ginekolożka, beznadziejna neurolozka. Wszystkie rodem z PRLu.
5/5
Byłam u lekarza internisty i jestem zadowolona dostałam komplet badań szczegółowych lekarz dr Kronic postawił trafną diagnozę przepisał pilne skierowanie do endokrynologa dzięki czemu nie musze długo czekać do specjalisty .Panie w rejestracji zawsze pomogą jeśli zachodzi taka potrzeba, ogólnie należę juz długo do przychodni i nie narzekam .
5/5
Dodzwoniłam się . Miła pani. polecam.
1/5
Nigdy nie byłam tak źle potraktowana przez lekarza. Zero zrozumienia, brak chęci wysłuchania, nieprofesjonalne, chamskie odzywki. Pani dr Majchrowska ewidentnie nie radzi sobie ze sobą, bardzo mi przykro, że w Ochronie Zdrowia znajdują się takie osoby.
1/5
O rejestracji prawda...2 g.próbowałam się dodzwonić, bez efektu, nawet p. z kancelarii dyrektora nie pomógł, obiecał że ktoś oddzwoni...minęły 2 dni.. szok. Nie skorzystam już z tej placówki na pewno. Co do neurologa, którego gdzieś tam ktoś chwalił...hmmm, mam mieszane uczucia. Pan powiedział... " jest Pani już stara, pracuje przy komputerze i chciałaby Pani żeby głowa nie bolała ?"Nadmieniam, Że Pan pewnie jest starszy ode mnie o jakieś 15 lat...
1/5
Brak słów, żeby opisać z jakim zachowaniem w stosunku do pacjenta można się spotkać w tym miejscu. Panie pracujące w rejestracji bardzo miłe i na tym plusy się kończą. ,,Pani doktor" Majchrowskiej wydaje się, że fakt iż jest lekarzem już czyni ją kimś lepszym od innych ludzi. Najpierw spotkałam się z sugestią, że pewnie nic mi nie jest i chce wyciągnąć zwolnienie lekarskie. Później, w czasie zwykłego badania stetoskopem, usłyszałam wiele obelg na swój temat (m.in. że brak mi rozumu, że nie myślę itp.). Na tym nie koniec, ponieważ po badaniu ,,pani doktor" w swoim bałaganie nie mogła odnaleźć mojej karty, za co również zostałam zmieszana z błotem, bo rzekomo była to moja wina, gdyż nie wyciągnęłam karty w rejestracji (oczywiście była wyciągnięta i leżała na jej biurku). Po wszystkim nie usłyszałam żadnego ,,przepraszam". Okazalo się również, że nie symuluję i jestem rzeczywiście chora. Nie polecam tej przychodni i sama na pewno już nigdy się w niej nie pojawię. Brak szacunku dyskredytuje każdego, niezależnie od profesji.
Dodaj opinię

Adres:

Lumumby 14, Łódź Śródmieście

Numer telefonu:

Zespół Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych w Łodzi "Palma" na mapie
Zdjęcie budynku Zespół Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych w Łodzi "Palma"