ZOZ Centrum Optyczno-Okulistyczne "Szeliga"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Oś. Dąbrowskiego 24
Łowicz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o ZOZ Centrum Optyczno-Okulistyczne "Szeliga"

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam!!!! Pierwsza wizyta mojej mamy nie odbyła się,ponieważ p.doktor była chora,o czym dowiedziałyśmy się na miejscu,wyznaczono drugi termin...gdy przyszedł czas wizyty okazało się,że ta wizyta również się nie odbędzie,ponieważ Pani doktor już nie pracuję w placówce...oczekiwałabym,aby Pani pracująca w recepcji wcześniej zadzwoniła i poinformowała o sytuacji,a przynajmniej przeprosiła, niestety tak nie było.Gdy powiedziałam,że mogła Pani zadzwonić,ponieważ mama nie mieszka w Łowiczu w odpowiedzi usłyszałam,że Pani tam pracująca też nie jest z Łowicza....,dawno nie spotkałam takiej placówki,w tych czasach raczej się dzwoni i uprzedza o ewentualnych zmianach....

Adres:

Oś. Dąbrowskiego 24, Łowicz

Strona internetowa:

ZOZ Centrum Optyczno-Okulistyczne "Szeliga" na mapie
Zdjęcie budynku ZOZ Centrum Optyczno-Okulistyczne "Szeliga"