Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o ZOZ Starówka
Dodaj opinię
Jóżef
5/5
06-04-2017 22:07
Korzystam bardzo długo z usług ZOZ Starówka, bardzo dobra obsługa, lekarze profesjonaliści którzybardzo dobrze leczą np. Pani Dr. Jankowska, Pani Dr. Jasińska, Pani Dr Michalik i inni, bardzo duży wybór poradni specjalistycznych. Gorąco polecam.
anders
1/5
22-11-2017 13:06
chamstwo w recepcji: jestem samotny mam problemy z chodzeniem nie mogłem podać telefonicznie danych ze skierowania abym doznał łaski zapisania do lekarza .
Muszę zgłosić się osobiście co spowoduje dwukrotny dojazd / do rejestracji następnie do lekarza./
Głos recepcjonistki, sposób odzywania się przypominał mi traktowanie chorych w najczarniejszym okresie komunizmu.
Rozumiem teraz dlaczego na Andersa są bardzo krótkie terminy oczekiwania .
Recepcjonistka z dnia 22. 11.2017 do wymiany.
Kinga
4/5
15-02-2018 16:40
Jestem bardzo zadowolona z usług tej przychodni, szczególnie polecam fenomenalnego wprost laryngologa dr Rezaei - profesjonalista i pasjonat z ogromną wiedzą a dodatkowo poczuciem humoru :)
Monika
1/5
07-11-2018 17:50
Ta wogole nie można się dodzwonic, ciągle zajęta.
pacjentka
1/5
02-12-2019 17:58
Byłam tam pierwszy i myślę że ostatni raz Pielęgniarka z gabinetu zabiegowego bardzo nie sympatyczna opryskliwa Ludzie przychodzą do przychodni po poradę a nie dla przyjemności
Paulina
1/5
21-04-2020 19:15
Gabinet zabiegowy to koszmar, moje dziecko ma uraz przy pobieraniu na cale zycie :( jest duzym wyrosnietym chłopcem Panie stwierdziły chyba że jest dorosly i na 7 letnim dziecku sie wyzywaly o dąsały.
Padały slowa typu: czego się drzesz duzy jesteś i wiele i innych.
Do dziś mam problem z robieniem badan u dziecka. Musi dostawać leki uspokajające.
Zuza
1/5
24-02-2021 08:18
CHAMSTWO rejestratorek.Na prośbę o numerek dla ojca ,bezczelny komentarz ...Pani nie podoba się zbyt częste korzystanie z pomocy lekarza .Wie 96 lat ,mięsiac po covidzie z powiklaniami.
Wizytę wyznaczył pacjentowi lekarz.
Monika
1/5
23-03-2021 10:13
Podzielam opinię o rejestratorkach. Chciałabym zgłosić skargę na pracę Pani Sylwii. Ocena dla rejestracji 1 gwiazdka.
Jacek
1/5
16-02-2022 15:24
Arogancka recepcja jak za PRLu. W chamstwie bryluje pracownIca Elżbieta J. Zero pomocy pacjentowi, wulgarne odzywki, poczucie bezkarności ...
Kiedy Przełożeni zajmą się tą pseudo rejestracją ????
Krystyna
1/5
12-04-2022 17:10
Czekam już pół godziny na połączenie i mam wciąż nr 5 w kolejce, proszę czekać,!!! Masakra.. Rezygnuję z tej poradni ale gdzie jest lepsza?
Leon
1/5
11-10-2022 09:51
Od czego zacząć: poradnia dla zdrowych osób, leczyć tu się nie da, nigdy nie ma miejsca do lekarza, żeby dostać się na wizytę trzeba stać od godziny 7.00 pod przychodnią (ostatnio z gorączką 39 stopni nie dałem rady), z chorym dzieckiem też trzeba stać od 7.00. Panie w rejestracji siedzą za karę, aroganckie, wiecznie z pretensjami. Przychodnia do zamknięcia. Szkoda kasy na pensje tych ludzi co tam niby pracują. Absurdem jest też zapisywanie się na morfologię termin na za dwa tygodnie. Coś okropnego. Ta przychodnia to pomyłka.
Zuzanna
1/5
12-12-2022 12:39
Bardzo niegrzeczne ,nawet ordynarne są niektóre rejestratorki.Niestety te najdłużej pracujące.Od kilku lat trzeba znosić podniesiony głos ,czepianie się każdego słowa.Gratuje kierownikowi wyboru.
JAN
5/5
01-06-2023 05:20
ja natomiast mam dobra opinie o przychodni Starowka czytam opinie nie wierze ze to o tych paniach pisza.leczymy sie z zona u pani kardiolog bardzo kompetentna i mila pani doktor,gabinet zabiegowy tez super rejestracja bez zastrzezen.dojezdzamy tam z wilanowa a ze kolejki to gdzie ich nie ma pozdrawiam
Maria
1/5
23-04-2024 12:18
W dniu zapisów (22 kwiecień) na USG tarczycy próbowałam telefonicznie dokonać zapisu. Dzwoniłam cały dzień od godz. 8:30. Byłam na 12, 7, 5, 3 miejscu oczekiwania. Kiedy przyszła moja kolej straciłam połączenie. Przy każdorazowej próbie dodzwonienia się bywało, że jakiś numer w kolejce do oczekiwania był blokowany od 15 nawet do 45 minut. Pani z rejestracji chyba odkładała słuchawkę. Rejestracja jest czynna do godz. 18-tej. Niestety tylko teoretycznie. Ostatnią próbę kontaktu z rejestracją podjęłam o 15:02. O godz. 17:30 usłyszałam upragniony sygnał połączenia. Tylko, że już nikt nie odebrał telefonu. To skandal. Nie spotkałam się z podobną sytuacją w żadnej innej przychodni.
Krzys
1/5
17-03-2025 10:44
To jest dno kompletne odnosi się do rejestracji póz od dwóch tygodni nie mogę dostać się do lekarza ciągle brak numerków
Muszę zgłosić się osobiście co spowoduje dwukrotny dojazd / do rejestracji następnie do lekarza./
Głos recepcjonistki, sposób odzywania się przypominał mi traktowanie chorych w najczarniejszym okresie komunizmu.
Rozumiem teraz dlaczego na Andersa są bardzo krótkie terminy oczekiwania .
Recepcjonistka z dnia 22. 11.2017 do wymiany.
Padały slowa typu: czego się drzesz duzy jesteś i wiele i innych.
Do dziś mam problem z robieniem badan u dziecka. Musi dostawać leki uspokajające.
Wizytę wyznaczył pacjentowi lekarz.
Kiedy Przełożeni zajmą się tą pseudo rejestracją ????