1. Prywatnie
  2. Chirurg

Chirurg prywatnie

B
Bydgoszcz
3 specjalistów
G
Gdańsk
2 specjalistów
Gdynia
1 specjalista
K
Katowice
2 specjalistów
Kraków
6 specjalistów
P
Poznań
4 specjalistów
R
Rzeszów
5 specjalistów
S
Szczecin
0 specjalistów
T
Toruń
1 specjalista
W
Wrocław
10 specjalistów
Warszawa
17 specjalistów
Obecnie umożliwiamy uzyskanie pomocy u 51 lekarzy chirurgów przyjmujących odpłatnie. Pierwszy wolny termin jest dziś. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 289 złotych.

Chirurg prywatnie - co musisz wiedzieć?

Chirurg ogólny jest specjalistą medycznym, który zajmuje się leczeniem chorób za pomocą operacji chirurgicznych. W prywatnym gabinecie lekarz chirurg ogólny może wykonywać różnego rodzaju proste zabiegi chirurgiczne, które są niezbędne do wyleczenia choroby lub dolegliwości pacjenta.

W celu zdiagnozowania choroby lub dolegliwości, chirurg może zlecać pacjentowi różnego rodzaju badania diagnostyczne. Mogą one obejmować badania laboratoryjne, takie jak morfologia krwi lub badania hormonalne, oraz badania obrazowe - takie jak tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny. Chirurg ogólny interpretuje wyniki tych badań i na ich podstawie dobiera odpowiednią metodę leczenia.

Jeśli lekarz chirurg ogólny uzna, że operacja jest konieczna w celu wyleczenia pacjenta, wówczas przeprowadzi on zabieg chirurgiczny. Zabiegi, które lekarz może wykonać, mogą obejmować: usuwanie małych narośli, guzów, usuwanie kaszaków z okolicy głowy i innych części ciała. Chirurg w swoim gabinecie prywatnym może również wykonać usunięcie ciała obcego z ciała.

Specjalista w przychodni prywatnej może wypisać nam skierowanie na oddział chirurgii do szpitala, jeżeli zachodzi potrzeba wykonania poważniejszej operacji lub dłuższego leczenia pod okiem specjalistów.

W serwisie znajdziesz również chirurga na NFZ.