Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Ortopeda
  3. Kraków

Ortopeda Kraków prywatnie

Na dzień 20-07-2024 w Krakowie jest 2 lekarzy ortopedów przyjmujących prywatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 4 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 259-279 złotych.
Ortopedzi są również dostępni w innych miastach: BiałystokGdańskKatowiceOlsztynPoznańRzeszówWarszawaWrocław.

W serwisie znajdziesz również ortopedę na NFZ w Krakowie.

Ortopeda prywatnie - polecane artykuły

Autotransfuzja - gdy dawca i biorca to ta sama osoba

Autotransfuzja - gdy dawca i biorca to ta sama osoba
Autotransfuzja (transfuzja autologiczna) jest to zabieg przetaczania krwi, gdy biorcą i dawcą jest ta sama osoba. Najważniejszym jej celem jest wyeliminowanie, w miarę możliwości, przetaczania krwi alogenicznej. Jest to niezwykle istotne dla osób, które są zimmunizowane i bardzo trudno jest im dobrać krew zgodną grupowo.

Antybiotyk – czy konieczny na przeziębienie?

Antybiotyk – czy konieczny na przeziębienie?
Stosować tak często, jak to konieczne i tak rzadko, jak to możliwe – to powtarzana przez specjalistów, generalna zasada dotycząca antybiotyków. A te niestety są nadużywane i stosowane np. przy przeziębieniach w większości wywoływanych przez wirusy, na które antybiotyki nie działają.

Wady ortopedyczne u dzieci - jak wcześnie rozpoznać?

Wady ortopedyczne u dzieci - jak wcześnie rozpoznać?
Nienaturalne wysunięcie głowy lub barków do przodu, wysunięty do przodu brzuch, wklęsła klatka piersiowa, niesymetryczne ustawienie miednicy czy barków - to niektóre z sygnałów, które mogą oznaczać, że dziecko ma wadę postawy.