Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Ortopeda
  3. Wrocław

Ortopeda Wrocław prywatnie

Wg. stanu na 20-07-2024 we Wrocławiu jest 3 specjalistów ortopedów przyjmujących odpłatnie w placówkach LUX MED. Najszybszy wolny termin jest za 6 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 279 zł.
Ortopedzi są również dostępni w innych miastach: BiałystokGdańskKatowiceKrakówOlsztynPoznańRzeszówWarszawa.

W serwisie znajdziesz również ortopedę na NFZ we Wrocławiu.

Ortopeda prywatnie - polecane artykuły

Czy klimat może leczyć – o kuracjach uzdrowiskowych

Czy klimat może leczyć – o kuracjach uzdrowiskowych
Wykorzystywanie naturalnych zasobów przyrody w celach leczniczych ma bardzo długą, sięgającą czasów starożytnych tradycję. Współczesne badania potwierdziły terapeutyczne działanie wód mineralnych, borowiny i klimatu.

Dzieci nie lubią ruchu? To nieprawda - one aktywność mają w DNA

Dzieci nie lubią ruchu? To nieprawda - one aktywność mają w DNA
Eksperci szacują, że jednie co czwarte dziecko w Polsce spełnia zalecenia WHO dotyczące aktywności fizycznej, ćwicząc co najmniej godzinę dziennie. Sprawność młodego pokolenia z dekady na dekadę systematycznie spada. Ale co się dziwić: aż do 20 proc. dzieci nie bierze udziału w lekcjach WF-u. , a tej grupie aż 22 proc. zwalnianych jest na prośbę rodziców!

Antybiotyk – czy konieczny na przeziębienie?

Antybiotyk – czy konieczny na przeziębienie?
Stosować tak często, jak to konieczne i tak rzadko, jak to możliwe – to powtarzana przez specjalistów, generalna zasada dotycząca antybiotyków. A te niestety są nadużywane i stosowane np. przy przeziębieniach w większości wywoływanych przez wirusy, na które antybiotyki nie działają.