Świat Przychodni

Rewizja po endoprotezoplastyce stawu biodrowego

Aby wyszukać ośrodki współpracującą z NFZ, wybierz jedno z województw:
  • 32 Podlaskie

    średnia kolejka: 32 dni
    6 przychodni »
  • 130 Dolnośląskie

    średnia kolejka: 130 dni
    19 przychodni »
  • 329 Kujawsko-Pomorskie

    średnia kolejka: 329 dni
    12 przychodni »
  • 135 Lubelskie

    średnia kolejka: 135 dni
    17 przychodni »
  • 291 Lubuskie

    średnia kolejka: 291 dni
    7 przychodni »
  • 168 Łódzkie

    średnia kolejka: 168 dni
    17 przychodni »
  • 207 Małopolskie

    średnia kolejka: 207 dni
    15 przychodni »
  • 129 Mazowieckie

    średnia kolejka: 129 dni
    27 przychodni »
  • 265 Opolskie

    średnia kolejka: 265 dni
    4 przychodnie »
  • 97 Podkarpackie

    średnia kolejka: 97 dni
    16 przychodni »
  • 571 Pomorskie

    średnia kolejka: 571 dni
    11 przychodni »
  • 197 Śląskie

    średnia kolejka: 197 dni
    21 przychodni »
  • 24 Świętokrzyskie

    średnia kolejka: 24 dni
    2 przychodnie »
  • 215 Warmińsko-Mazurskie

    średnia kolejka: 215 dni
    11 przychodni »
  • 201 Wielkopolskie

    średnia kolejka: 201 dni
    18 przychodni »
  • 25 Zachodniopomorskie

    średnia kolejka: 25 dni
    2 przychodnie »
Na dzień 24-06-2026 w Polsce działa 205 placówek udzielających na NFZ świadczenia rewizja po endoprotezoplastyce stawu biodrowego. Średni czas oczekiwania to 192 dni. W województwie z najkrótszym czasem oczekiwania średnio czeka się 24 dni, a w rejonie z najdłuższymi kolejkami jest to 571 dni.

Rewizja po endoprotezoplastyce stawu biodrowego na NFZ

W kategorii znajdują się informacje o wolnych terminach na świadczenia:

  • Rewizja po endoprotezoplastyce stawu biodrowego

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Najlepsze komentarze

IPS Katarzyna Pieluszyńska
Polecam jestem bardzo zadowolona trafiłam do gabinetu ze złamanym zębem wyleczony odbudowany ceny ok
Hanna
21-05-2021 17:48
5/5
Magdent Magdalena Klażyńska
Stomatolog -musiałem jeszcze raz leczyć zęby brudno tam
Waldemar
14-03-2018 07:33
1/5
Centrum Medyczne "Ujastek"
Kolejna placówka gdzie powinno podłozyć sie bombę !!! Ludzie !! Oddajcie mi moje składki zdrowotne !!! Złodzieje !!! PARANOJA !!! WYJDŹMY LUDZIE W KOŃCU NA ULIC
Anna
06-04-2022 12:16
1/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt