1. Lekarze
  2. Wojskowa Izba Lekarska

Zbigniew Kędzierski

Zbigniew Kędzierski uzyskał tytuł lekarza. Jego numer prawa wykonywania zawodu (PWZ) to 1624182. Swoją obecną działalność leczniczą otworzył dnia 26-02-1999, firma ma Numer Identyfikacji Podatkowej: 5631228502. Zbigniew Kędzierski zdobył specjalizacje: ortopedia i traumatologia, rehabilitacja medyczna, zdrowie publiczne. Wg danych z dnia 07-05-2024 lekarz ma uprawnienia ZUS do wystawiania zaświadczeń lekarskich (np. zwolnień L4).

Opinie o: Zbigniew Kędzierski

Dodaj opinię
Emil
1/5
09-04-2026 19:40
Bardzo duże rozczarowanie niesie dzisiejsza wizyta w sprawie badania biegłego sądowego. Biegły w międzyczasie pracował w medycynie pracy wpadł na chwilę i ciągną mnie za chorą nogę , wyginajac na siłe zamiast powiedzieć jak ją ustawić , pozostawił ślad i ból po mocnym ścisku w miejscu urazu. przerywał gdy mówiłem o istotnych rzeczach , asystentka rozmawiała przez telefon nie kończąc wywiadu. Nie zauważono opuchnięcia w kostce , zmierzono w sposób nie właściwy obwód nog tak abym na tym stracił. Twierdzono że ból nogi nie może wywołać bólu głowy. Oceniano moją wrażliwość na ból w jakiś nieznany mi jeszcze sposób , stwierdzono że jestem nadwrażliwy skoro mdlałem z bólu po kilku dawkach rożnych środków przeciwbólowych po operacji. Asystentka była mocno oburzona że nie pamiętam kiedy zawieszałem działalność i kiedy odwieszałem gdy zachorowałem a pytnie o to całkowicie odbiega od wyznaczonego badania. Wymuszano na mnie abym podał daty w przybliżeniu po 12 latach , 3 latach choroby i dwa lata głębokiej depresji! Chodząc o kuli usłyszałem , że chodzę prawidłowo ! Mocne zdziwienie , że nie mogę jeździć na rowerze majac uraz nogi , kręgosłupa, obolały brzuch z promieniowaniem na jądro. Lekarz stwierdził że mogę pracować na siedząco z drętwieniem nogi , uciskiem na rdzeń i bólem brzucha etc. Nie mogę ustać za długo na nodze chorej bo jest ból i drętwienie etcc . Czuję się jakbym wszedł w kleszcze nienawiści. Badania były wykonywane dla sądu gdzie stroną pozwaną jest pzu a lekarz powinien powściągnąć się od stronniczości maksymalnie. Sporo tych uchybień w dzisiejszym badaniu co sprawia że nie jestem zadowolony. Zastrzelono mnie tym badaniem i zupełnie odbiega od poprzedników. Podważanie opini innych biegłych sądowych to już jest calkowita przesada. Twierdzenie że mdlenie z bólu po operacji to całkowicie normalne. Podważa kompetencje w całości tego lekarza. Ból i opuchlizna po operacji w tak dużęj obfitości wskazuje na infekcję miejsca operacyjnego a tym bardziej mdlenie z bólu i jest to wszędzi opisane jednoznacznie ale ten lekarz twierdzi odwrotnie!