Agnieszka Kapica ma tytuł lekarza. Jej numer prawa wykonywania zawodu (PWZ) to 1985709. Swoją obecną działalność leczniczą otworzyła dnia 11-01-2013, działalność ma Numer Identyfikacji Podatkowej: 6452340364. Jej zdobyta specjalizacja to psychiatria. Wg informacji z dnia 07-05-2024 lekarka ma upoważnienie ZUS do przygotowania zaświadczeń lekarskich (np. zwolnień L4).

Opinie o: Agnieszka Kapica

Dodaj opinię
Katarzyna
1/5
01-02-2024 13:08
Wizyta trwała może 5 min. Bardzo wyniosła osoba. Strasznie zdenerwowało ją to, że zastanawiam się co dla mnie dobre, a co nie koniecznie. Wizyta na zasadzie pacjent słucha lekarz mówi. W zasadzie bez wywiadu i szczypty chęci pomocy.
Zdecydowanie odradzam
Psychiczny
1/5
24-03-2024 19:59
Pani doktor pomyliła się z zawodem, bezczelna bez empatii. Najlepiej przyjść zdrowym, ale tak najlepiej nie przyjść wcale. Cieszę się że się nasze drogi rozeszły.
Katarzyna
1/5
28-03-2024 16:01
Bardzo niesympatyczna osoba. Podczas wizyty była bardzo nieprzyjemna wręcz chamska. Zachowywała sie jakbym jej przeszkadzała. Ledwo weszłam a ona juz wypisała mi receptę zanim cokolwiek zdążyłam powiedzieć. Zero empatii. Zero rozmowy. Na wizyte czeka sie długo a zajmuje max 5 minut.
Ewelina
1/5
17-04-2024 10:01
Polecam, jeśli ktoś potrzebuje tylko receptę i nie przeszkadza mu jak lekarz przerywa, jest niezainteresowany i bez empatii.
Katarzyna
1/5
01-05-2024 21:57
Koszmarna pomyłka, najgorszy psychiatra w całym moim życiu .Az strach pomyśleć co dzieje się z pacjentami którzy trafiają do tej pani w naprawdę ciężkim stanie…Ale jak się wejdzie na jej profil to inna osoba, no tak ale może za kasę jest milsza,chociaż to też udawane bo jest bardzo niesympatyczną osobom. Ocena -5
Katarzyna
1/5
01-05-2024 22:01
Koszmarna pomyłka, najgorszy psychiatra w całym moim życiu .Az strach pomyśleć co dzieje się z pacjentami którzy trafiają do tej pani w naprawdę ciężkim stanie…Ale jak się wejdzie na jej profil to inna osoba, no tak ale może za kasę jest milsza,chociaż to też udawane bo jest bardzo niesympatyczną osobą .
J
1/5
29-05-2024 09:43
Najgorszy psychiatra u jakiego byłam! Wizyta trwała po 5 minut i odbywała się na zasadzie "jak sie Pani zle czuje, to więcej leków". Pani doktor przepisywała mi leki, które mnie otumaniały na maksa i miałam okropne objawy, w tym halucynajcje. Jak sie później okazało były leki, które się podaje w psychiatryku w krytycznych przypadkach, a ja dostawałam końskie dawki. Po tych specyfikach przytyłam 40kg, bo miałam niesłychane napady głodu, a od pani słyszałam "to proszę nie jeść" Dzięki, nie pomogło! Mam traumę po tych wszystkich miesiącach "leczenia", nigdy w życiu nie wrócę do tej kliniki.
D.
5/5
08-06-2024 10:57
Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Pani Doktor nie wyleczy nas magiczną pigułką - to od nas samych dużo zależy jak ten proces leczenia będzie postępować, jakie wnioski wyciągniemy z wizyty i jak dalej będziemy siebie zmieniać. Po czasie to co mówi to ma 100% racji.
Ja daje 5* - ponieważ potrafi zadbać o lepszy stan głowy.
JANUSZ
1/5
12-06-2024 15:30
Nie polecił bym tej pani najgorszemu wrogowi ogólnie nie miła hamska jakby pracowała tam za karę jeżeli tak wygląda lekarz który leczy psychikę ludzi potrzebujących pomocy to tragedia po wyjściu można od razu popełnić samobójstwo powinno się ją zwolnić z dożywotnim zakazem wykonywania zawodu jeżeli ktoś się do tej pani wybiera to odradzam A.Kapica powinna trafić na czarną listę lekarzy
Janusz
1/5
12-06-2024 15:37
Byłem u tej pani i to jest najgorszy psychiatra u jakiego bylem nie polecam najlepszemu wrogowi jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to na pewno nie A.Kapica bo zrobi sobie jeszcze większą krzywdę odradzam
Ania
1/5
17-10-2024 19:28
Potwierdzam negatywne opinie o Pani doktor. Taki lekarz nie powinien wykonywać zawodu , tym bardziej leczyć ludzi z problemami psychicznymi . Lekarz , który na wstępie mówi, że nie ma całego dnia dla pacjenta i proszę się nie rozwodzić na temat swoich problemów. Czy to jest lekarz? Ktoś to składał przysięgę opieki nad pacjentem ? Ta Pani powinna przeprosić swoich pacjentów, gdyż wprowadza ich swoim podejściem w jeszcze gorszy stan. Powinno się zgłosić tą Panią do Izby Lekarskiej. Zastanawiam się nad złożeniem skargi. Przyszłam prosić o pomoc , a wyszłam ze łzami w oczach. Koszmar. Brak kultury, empatii, zrozumienia .
Izabela
4/5
06-08-2025 11:57
Dzisiaj byłam u pani Doktor po raz pierwszy, odniosłam wrażenie miłej osoby. Wysłuchała, doradziła . Wizyta u pani Doktor przebiegła bardzo miło.
Nie polecam
1/5
09-09-2025 16:29
Myślałem że z komentarzami to przesada, niestety pani Dr traci przy bliższym poznaniu. Lepiej unikać
Weronika
1/5
16-10-2025 16:07
Niestety doświadczenie w kontekście z psychiatra moze byc dramatyczne jezeli brakuje empatii i zrozumienia.Zle podejscie do pacjenta pogłębia tylko poczucie izolacji i bezradności .Nie polecam
Hydroxyzyna
1/5
05-12-2025 03:55
Nigdy nie miałam takiego doświadczenia z żadnym lekarzem jak z tą psychiatrą. Nie słucha tego co pacjent mówi, jakby nie wierzy w jego słowa, wyłapuje tylko to co mu pasuje do całościowego obrazu. Lekarz, który wypisze ci hydroxyzyne za 250 zł nawet na najgorsze zaburzenia lękowe, bo boi się o swoją posadę. Na dodatek powie ci, że wcale nie masz takich zaburzeń i lęków. Że możesz iść na terapię. Mówisz że to na ciebie nie podziałało, urywa z tobą rozmowę wypraszając z gabinetu.Tragedia totalna. Współczuję następnym pacjentom.Totalny brak empatii.
[*]
1/5
05-12-2025 04:09
Lekarz nawet nie przeczytała całej opinii psychologicznej, a jedynie przeleciała wzrokiem, a już zachowywała się jakby wszystko o mnie wiedziała, bo gdy mówiłam kontekst tego co było napisane lub coś więcej niż tam było, wydawała się nie słuchać i i tak już wiedzieć swoje, mimo, że od samego początku byłam szczera, zachowywała się jakby mi nie wierzyła, mam straszny uraz. A każde złe doświadczenie z kimś kto ma ,,pomagać” i to już nie za darmo, a prywatnie, gdzie myślisz, że będzie lepiej, oddala cię tylko od zdrowia psychicznego i wydłuża drogę. Szczerze żałuję, że tam poszłam.
Kamil
1/5
12-12-2025 15:22
OSTRZEGAM, zachowanie lekarki w stosunku do pacjenta jak KAPO Z OBOZU NAZISTOWSKIEGO, chamski język, przemoc słowna, brak empatii to mało powiedziane. Kobieta pomyliła zawody i nie wiem kto i jakim cudem dał jej do niego uprawnienia. Po wizycie czuję się gorzej niż przed.
Dorota
5/5
16-12-2025 14:52
Pani Doktor przefajna osoba słucha pomaga <3
Piotr
5/5
25-03-2026 18:20
Zupełnie nie rozumiem tych negatywnych komentarzy na temat Pani lekarki. Leczę się u Pani Kupicy już kilka miesięcy i każda wizyta (na NFZ) przebiega bardzo profesjonalnie i miłej atmosferze. Lekarka okazuje empatię i wyjaśnia przyczyny problemu i plany leczenia.
JJ
1/5
14-06-2026 14:54
Nie polecam, niestety potwierdzam przy bliższym poznaniu traci. Nie jest zainteresowana, by wyleczyć pacjenta. Nie czułam się bezpiecznie pod opieką tego lekarza. Nie wiem jaka jest w gabinecie prywatnym, mam jedynie wątpliwe doświadczenie w nfz. Na jednej z wizyt odniosłam wrażenie, że zaprasza na terapię do swojej prywatnej praktyki. Nieetyczne.
Dodaj opinię