Artur Kozak uzyskał tytuł lekarza. Jego numer prawa wykonywania zawodu (PWZ) to 2188948. Swoją obecną działalność leczniczą rozpoczął dnia 04-12-2015, działalność ma numer NIP: 7141753716.
Najgorszy specjalista, z którym kiedykolwiek miałem do czynienia. Po skręceniu kolana nie dostałem żadnej pomocy, a na domiar wiązankę chamskich przymówień. Dawno nikt mnie tak nie zdenerwował swoim prostackim zachowaniem, kompletny brak szacunku do pacjenta. Nikomu nie polecam przede wszystkim rozmowy z tym człowiekiem. Okropne doświadczenie i brak jakiegokolwiek profesjonalizmu!
Katarzyna
5/5
22-05-2026 15:45
Dr Kozak to zdecydowanie jeden z najlepszych ortopedów, z jakimi mieliśmy do czynienia. Profesjonalny, konkretny i przede wszystkim normalny, ludzki człowiek. Nie sypał niezrozumiałą terminologią medyczną, tylko wszystko dokładnie wyjaśnił od A do Z w prosty sposób. Widać ogromne doświadczenie i świetne podejście do pacjenta. Polecam.
Pacjent
1/5
29-05-2026 14:06
Najgorszy specjalista, brak wiedzy. Brak profesjonalizmu! Nie polecam go !!!!!
Krzysztof
1/5
30-05-2026 21:39
Skandaliczne zachowanie lekarza podczas wizyty. Zamiast badania, lekarz skierował pod moim adresem serię chamskich i lekceważących przymówek. Poziom kultury osobistej tego człowieka oraz całkowity brak profesjonalizmu!!!!
Alicja
1/5
29-06-2026 10:08
Lekarz beznadzieja. Cham i prostak. Brak jakiejkolwiek odrobiny profesjonalnego podejścia do pacjenta. Wulgarny i bezczelny zarówno wobec pozostałych pracowników jak i pacjentów. Sposób wypowiedzi poniżej poziomu jakiejkolwiek krytyki. "Lekarz" nawet nie obejrzał uszkodzonego stawu, bo skoro ktoś już zabandażował (w domu, przed przyjazdem) to bez sensu odwijać.... Jedyne co "doktorowi" wychodzi, to chrapanie na cały oddział!!!