Świat Przychodni
  1. Lekarze
  2. Lubelska Izba Lekarska

Magdalena Marzena Fabjan

0.0/5
0 opinii
Lubię ją!

Magdalena Marzena Fabjan posiada tytuł lekarza. Jej numer prawa wykonywania zawodu (PWZ) to 2748161. Swoją obecną działalność leczniczą rozpoczęła dnia 06-03-2013, działalność ma numer NIP: 5632416163. Magdalena Marzena Fabjan posiada specjalizacje: neonatologia, pediatria.

Powiązane placówki NFZ

  • NZOZ Euro - Med Robert Majcher, Artur Majcher, Zofia Majcher
    Chełmska 14, Wierzbica-Osiedle
  • NZOZ Ośrodek Profilaktyki, Diagnozy i Terapii Zdrowia Psychicznego "Rodzina"
    Złota Karczma 25a, Gdańsk
  • NZOZ Ośrodek Profilaktyki, Diagnozy i Terapii Zdrowia Psychicznego "Rodzina"
    Obywatelska 102/104, Łódź
  • NZOZ Ośrodek Profilaktyki, Diagnozy i Terapii Zdrowia Psychicznego "Rodzina"
    Aleja T. Kościuszki 80/82, Łódź
  • NZOZ Ośrodek Profilaktyki, Diagnozy i Terapii Zdrowia Psychicznego Małgorzata Prystupa
    Ogrodowa 46, 47, Chełm
  • NZOZ Ośrodek Profilaktyki, Diagnozy i Terapii Zdrowia Psychicznego Małgorzata Prystupa
    Konrada Wallenroda 2f, Lublin
  • SPZOZ w Parczewie
    Kościelna 138, Parczew
  • SPZOZ we Włodawie
    Al. Józefa Piłsudskiego 64, 66, Włodawa

Opinie o: Magdalena Marzena Fabjan

Nikt nie wyraził jeszcze opinii na temat tego lekarza. Jeżeli korzystałeś z jego usług, pomóż innym i dodaj swój komentarz.

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Najlepsze komentarze

Dominik Kulka
Niestety już poczułam motylki w brzuchu jak tylko Pan Dominik zaczął mi robić usg tarczycy i od razu między mną a panem Dominikiem zaiskrzyło i stało się że dał
Maja
29-05-2026 20:49
5/5
Natalia Pierzga
Powiem tylko tyle, że w połowie wizyty, która trwała bodajże 15 min. chciałam chwycić córkę lat 15 za rękę i wyjść. A kiedy już wyszłyśmy z gabinetu to mocno
Marta
01-12-2025 22:02
1/5
Tomasz Ogórek
Super lekarz, nie zgodzę się że niekompetentny. Raczej ostrożny i dbający o pacjenta! A to zaleta. Operował mi kolano, prowadzi po operacji. Bardzo polecam
Wojtek
22-12-2025 20:20
5/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt