Maciej Jedynak uzyskał tytuł lekarza. Jego numer prawa wykonywania zawodu (PWZ) to 3895218. Swoją obecną działalność leczniczą rozpoczął dnia 12-02-2025, działalność ma numer NIP: 6861698318.
Doktor wypytuje o nieistotne sprawy nt. Leczenia. Bez możliwości perswazji co do działań niepożądanych leków. Zaleca za silne leki.
Anna
5/5
05-06-2026 16:24
Wszystko w porządku, polecam Pana Doktora.
Jerzy
5/5
05-06-2026 16:27
Empatyczny specjalista z ogromną wiedzą i doskonałym podejściem do pacjenta. Podczas wizyty panuje atmosfera pełna zrozumienia i bezpieczeństwa.
A.D.
5/5
05-06-2026 16:35
Niezwykle uprzejmy, kulturalny, taktowny specjalista. Wizyta przebiega bezstresowo. Pomimo młodego wieku ma bardzo dużą wiedzę na temat psychiatrii. Do leczenia podchodzi kompleksowo. Zbiera obszerny wywiad. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Kolejki do Pana doktora i opinie na jego temat są tego najlepszym dowodem. Szczerze polecam!
Ewa
5/5
07-06-2026 16:29
Bardzo życzliwy, uprzejmy, cierpliwy. Wizyty odbywają się w przyjaznej atmosferze. Bardzo kompetentny, na podstawie wywiadu stawia bardzo trafne diagnozy, dobiera skutecznie terapię. Lekarz godny polecenia .
P.W
5/5
19-06-2026 11:43
Do doktora trafiłem z polecenia i jestem bardzo zadowolony zarówno z pierwszej wizyty, jak i kolejnych konsultacji kontrolnych. Postawił trafną diagnozę, a przepisane leki przyniosły oczekiwany rezultat. Podczas spotkań wszystko zostało mi rzeczowo wyjaśnione, dzięki czemu mogłem zrozumieć źródło swoich problemów i wiem, jak na nie reagować. Bardzo doceniam zaangażowanie i to, że pokierował mnie na dodatkowe wsparcie/leczenie dając mi przy tym poczucie, że nie zostałem ze wszystkim sam. Szczerze polecam.
K. M.
1/5
23-06-2026 01:52
Pan Doktor mało empatyczny, wyśmiewa się z pacjentów, ubliża. Nie ma możliwości rozmowy w sprawie modyfikacji leków w remisji choroby. Bez poczucia choroby duchowy Alzheimer.
Lena
5/5
23-06-2026 21:57
Prawdziwe objawienie na rynku jasielskich psychiatrów. Profesjonalizm, wiedza, zaangażowanie, empatia.
Kamil
5/5
23-06-2026 22:36
Jestem zadowolony z przebiegu wizyty. Polecam, bardzo sympatyczny lekarz.