Justyna Staszczak zdobyła tytuł lekarza dentysty. Jej numer prawa wykonywania zawodu (PWZ) to 3985150. Swoją obecną działalność leczniczą otworzyła dnia 11-07-2025, działalność ma Numer Identyfikacji Podatkowej: 6482812336.

Opinie o: Justyna Staszczak

Dodaj opinię
MILENA
1/5
05-01-2026 22:33
Pani Doktor wpspółpracuje ze stroną znanarecepta.pl
Konsultowala mnie ( mam 45 lat) w sprawie srodków antykoncepcyjnych chociaz specjalizacja Pani to zdaje sie stomatologia. Pytania jakbym chciała leki psychotropowe. Recepta nie zostala wystawiona, oplata nie zostala zwrócona. Nie polecam.
Weronika
1/5
06-01-2026 12:47
Nie polecam, nie została mi wystawiona recepta na potrzebną ilość opakowań tabletek antykoncepcyjnych, które biorę od lat - pomimo mimo dosłania później dokumentacji. Nie wiem czemu ktoś taki pracuje w znanarecepta.pl
Olga
1/5
11-01-2026 14:29
Ta sama sytuacja, co u Pań niżej. Leki antykoncepcyjne stosuje od lat. Nie wystawiła recepty. Pieniądze nie zwrócone. Nie polecam.
Ania
1/5
16-01-2026 16:29
Ta sama historia co u reszty na tym forum. Kobieta jest dentystką, ale analizuje wystawienie recept ginekologicznych czy enokrynologicznych. Można przyjmowac leki na stałe od lat, ale ta dentyska sprawi, że recepty nie dostaniesz.
Lidia
1/5
25-01-2026 21:04
25.01.2026 , lek. Staszczak Justyna - PWZ: 3985150

Prośba o Tabletki antykoncepcyjne. Oczywiście ni wypisana recepta !!! Pieniądze zabranie !!! (treść usunięta przez moderatora).
J
1/5
30-01-2026 09:15
Ta sama sytuacja. Dentysta decyduje czy przepisać tabletki. Oczywiście odmowa mimo wcześniejszego przyjmowania.
Krystian
5/5
13-03-2026 21:08
Wizyta przebiegła w niezwykle miłej i spokojnej atmosferze, a cały zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie. Pani doktor Justyna Staszczak ma świetne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy i dba o komfort podczas leczenia. Zabieg usunięcia był sprawny i bez niepotrzebnego stresu. Zdecydowanie jeden z najlepszych stomatologów, u których miałem okazję się leczyć. Na pewno wrócę i polecam innym!
..
1/5
17-03-2026 19:31
Proponuję Pani Doktor skupić się na swojej specjalizacji, zamiast zajmować się szybkim zarabianiem pieniędzy przez niewypisywanie recept.
Taka sama sytuacja odmowa wypisanie leków antykoncepcyjnych. Nie Polecam
Beata
1/5
19-03-2026 21:49
Też nie polecam, również nie dostałam recepty na antykoncepcyjne
X
1/5
20-04-2026 22:04
Niestety bardzo negatywne wrażenie. Recepta wystawiona na 1 opak. Zamiast 3. Brak zwrotu pieniędzy
Paulina
1/5
24-04-2026 14:37
Ta sama sytuacja co powyżej. Nie polecam pani doktor. Nie zwrócono pieniędzy, lekarka urwała kontakt choć jako stomatolog konsultowała mnie w sprawie leków antykoncepcyjnych. Kpina.
Bogdan M.
5/5
24-04-2026 15:20
Pani doktor to anioł, zawsze jak zadzwonię to znajdzie czas żeby mnie przyjąć, polecam z całego serca!!
Oliwia
5/5
27-04-2026 19:19
Wizyta przebiegła miło i bezboleśnie.
Pani dr. Justyna usuwała mi ósemkę, wszystko dokładnie wytłumaczyła a sam zabieg był przeprowadzony z dużą starannością i razem z asystą Pani Justyny z dbałością o komfort pacjenta. Pełen profesjonalizm, bardzo polecam ❤️
Tetiana
5/5
28-04-2026 14:09
Bardzo sprawna i konkretna konsultacja, polecam
Zosia
5/5
29-04-2026 18:00
Wszystko bez żadnych problemów, miła atmosfera i konsultacja. Pani doktor przekazuje sporo cennych informacji i czuć pełen profesjonalizm, naprawdę polecam.
Arek
5/5
08-05-2026 17:55
Pierwszy raz wyszedłem od dentysty z poczuciem, że ktoś naprawdę ogarnia temat i nie próbuje nic wciskać na siłę. Konkretne wyjaśnienia, spokojne podejście i zero niepotrzebnego stresu. Widać doświadczenie i dokładność.
Maria M.
5/5
11-05-2026 14:25
Bardzo profesjonalne podejscie, a co rownie wazne bardzo uprzejme i kontaktowe, chcialoby sie aby wiecej lekarzy traktowalo w ten sposob pacjentow a nie przedmiotowo i jak najszybciej. Mam swietne odczucia po wizycie, super
Izabela M
5/5
15-05-2026 15:25
Polecam z całego serca gabinet i Panią doktor Staszczak, przemiła,cudowna osoba, jeszcze nigdy przez 50 lat mojego życia nie czułam się tak zaopiekowana przez lekarza, byle więcej takich osób i z takim podejściem do ludzi i swojej pracy ❤️❤️❤️
Wanda
5/5
14-06-2026 16:42
Przesympatyczna i kochana Pani doktor, zawsze pomocna i serdeczna, bardzo mocno polecam
Iza
5/5
20-06-2026 18:48
Serdecznie polecam Panią doktor. Zostałam przyjęta z bólem w sobotę, a z uwagi na to że jestem w ciąży sytuacja była na prawdę podbramkowa. Polecam z całego serca ♥️
Filip
5/5
20-06-2026 18:52
Pani Doktor jest aniołem. Polecam.
Ania
5/5
22-06-2026 11:41
Polecam bardzo! Fachowa pomoc. :)
Kasia K.
5/5
22-06-2026 11:55
Polecam! Świetne podejście do Dzieci. Doktor sympatyczna i wszystko tłumaczy. Od dziś Moje dzieci się nie boją dentysty :)
Adrian
5/5
22-06-2026 11:55
Pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem
Maja
5/5
22-06-2026 11:57
Porada telemedyczna w niedzielę, ból zęba, zapalenie. Potrzebowałam na już czegoś na to, pani doktor mnie wysłuchała, uspokoiła i wytłumaczyła, wystawiła receptę po czym umówiłam się na spotkanie w tygodniu, wszystko przebiegło bezboleśnie. Polecam bardzo.
Ula
5/5
22-06-2026 12:01
Zacznijmy od tego, że byłam bardzo ciężkim przypadkiem. Od wielu lat zmagam się z problemami z zębami. Trafiłam do Pani doktor z polecenia znajomej i do dziś jestem wdzięczna koleżance że poleciła mi Panią Dentystkę. Nie czułam się oceniana, mimo że moje uzębienie było tragiczne… dziś zyskałam drugą młodość i nie mogę przestać się uśmiechać. W końcu mam piękny uśmiech. To była najlepsza inwestycja w życiu. Serdecznie dziękuję i polecam każdemu, kto zmaga się z takim problemem i się waha.
Roksana
5/5
22-06-2026 12:03
Polecam Panią stomatolog. Cała moja rodzina leczy tu ząbki :)
Robert
5/5
22-06-2026 12:03
Polecam! 5 gwiazdek to za mało…
Natalia
5/5
22-06-2026 12:05
Nie znajdę słów żeby wyrazić wdzięczność za szybkie i bezproblemowe wyrwanie mojego zęba. Zaznaczę że dwóch wcześniej dentystów nie podjęło się temu zadaniu, więc łatwe to nie było :)
Izabela
5/5
22-06-2026 12:06
Sympatyczna doktor i konkretna
Marta
5/5
22-06-2026 12:07
Polecam serdecznie! Lekarz z powołania :)
Joasia
5/5
22-06-2026 12:09
Te negatywne komentarze świadczą wyłącznie o profesjonalnym podejściu Pani doktor Justyny. Mnie akurat one zachęciły do wizyty.
Wioletta
5/5
22-06-2026 12:11
Bardzo sprawna i profesjonalna konsultacja 😊polecam z całego serca ♥️
Wioletta
5/5
22-06-2026 12:16
Bardzo sprawna i miła obsługa .Pełen profesjonalizm ☺️polecam serdecznie dr Justynę .
Daria
5/5
22-06-2026 12:20
Polecam bardzo ❤️
Basia
5/5
22-06-2026 12:20
Wizyta o czasie, wszystko przebiegało sprawnie i w miłej atmosferze, Pani Doktor bardzo sympatyczna, jestem zadowolona z wizyty
Karolina P
5/5
22-06-2026 12:21
Dokładne wyjaśnienie obecnego stanu zęba oraz metod leczenia ze wskazaniem na najlepszy wybór :)
Aga
5/5
22-06-2026 12:22
Kompetentna Pani doktor wszystko jasno wyjaśniła i tłumaczyła wszystko dokładnie. po prześwietleniu duże zainteresowanie pacjentem jak się czuje czy wszystko jest w porządku
Adam
5/5
22-06-2026 12:22
Skorzystam z kolejnych wizyt bez obaw. Polecam !!!
Madzia
5/5
22-06-2026 12:23
Okazało się, że ząb jest bardzo zniszczony i potrzeba leczenia kanałowego. To moje pierwsze tego typu leczenie, Pani Doktor wszystko szczegółowo wyjaśniła i wytłumaczyła. Znieczulenie podane bardzo dokładnie, podczas zabiegu uniknęłam ogromnego bólu.
Dominika
5/5
22-06-2026 12:23
Wyrozumiała,cierpliwa dla takich osób jak ja(dentofobia), a przy tym znakomity lekarz.
Szczerze polecam!!!
Gosia
5/5
22-06-2026 12:25
Do Pani doktor trafiłam kilka lat temu przez przypadek z bolącym zębem i zostałam. To uprzejma, spokojna i cierpliwa Pani stomatolożka dzięki czemu stres związany z leczeniem od razu staje się mniejszy.
Alicja
5/5
22-06-2026 12:25
Bardzo polecam! Byłam na wizycie stomatologicznej i szczerze nigdy nie zostałam tak miło przyjęta oraz zdiagnozowana jak u Panu lekarz Justyny.
Ewa
5/5
22-06-2026 17:15
Polecam bardzo!!!! Dr Justyna to najlepsza specjalistka :)
Dodaj opinię