Jacek Delimat ma tytuł lekarza. Jego numer prawa wykonywania zawodu (PWZ) to 6044715. Swoją obecną działalność leczniczą rozpoczął dnia 21-02-2005, działalność ma numer NIP: 5531503191. Jego zdobyta specjalizacja to ortopedia i traumatologia. Wg danych z dnia 07-05-2024 lekarz ma upoważnienie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych do przygotowania zaświadczeń lekarskich (np. zwolnień lekarskich).

Opinie o: Jacek Delimat

Dodaj opinię
Iwona
5/5
29-05-2026 10:15
Jestem pod wrażeniem Pana doktora Jacka Delimat. Pełny empatii, wiedzy i spokoju. Dziękuję Panu za profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta.
Marta
1/5
10-06-2026 21:47
Nie wiem kto wystawił opinię 5 gwiazdek ale ten lekarz to jakaś totalna pomyłka. Przyszłam po urazie palce z podejrzeniem zerwania ścięgna- Pan „doktor” stwierdził, że jest wszystko okej i w sumie kto na jakiej podstawie wystawił taką diagnozę- dodam, że palec mogę zginąć tylko w połowie, ostatni paliczek nie zgina się wcale- na co Pan Jacek stwierdził, że muszę to rozruszać i będzie dobrze, kazał przyjść za tydzień. Pojawiłam się we wskazany przez niego dzień- wchodząc do gabinetu pierwsze jego pytanie to było : co Panią do mnie sprowadza 😅 dobra uznałam, że może ma dużo pacjentów więc za pewne nie pamięta, więc mówię, że byłam tydzień temu z urazem palca- to dziwne bo nie mam kartoteki - usłyszałam. Ponownie odpowiedziałam historię, która się wydarzyła, Pan sprawdził palec i znów usłyszałam przecież wszystko działa jest okej, na co ja zapytałam dlaczego nie jestem w stanie zgiąć palca i tej ruchomości nie ma?! Co się w takim razie wydarzyło, że po 2 tych od razu w dalszym ciągu nie mam sprawności choć odrobiny większej- jego odpowiedź ? „Skąd ja mam wiedzieć co się Pani stało w palec” zirytowana odpowiedziałam kilka słów po których z łaską stwierdził dobrze niech Pani będzie dam skierowanie na USG. Po tygodniu wykonałam USG na którym wyraźnie widać zerwane ścięgno i brak możliwości ruchu w tym palcu… czeka mnie operacja i jestem już prowadzona przez innego lekarza. Gdyby nie mój upór i wyszczekanie pewnie dzięki „leczeniu” Pana Jacka moja prawą rękę nie miała by pełnej sprawności. Z tego co wiem to nie jestem jedynym przypadkiem. NIE POLECAM! Liczyłam, że lekarz z doświadczeniem powinien cokolwiek wiedzieć. Nie dość, że gbur to jeszcze bez wiedzy! OMIJAĆ TEGO „SPECJALISTĘ SZEROKIM ŁUKIEM”