1. Stomatolog
  2. Podlaskie
  3. Białystok

A-Z Dental Żakiewicz - Stomatolog

Leszczynowa 40/29,30
Białystok
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna dla dzieci
Stomatolog
4 dni 85 654 33 21
Godziny otwarcia:
PN10:00-16:00
WT14:30-20:30
ŚR08:30-14:30
CZ13:30-19:30
PT10:00-16:00

Opinie o A-Z Dental Żakiewicz

Uwaga!
Prosimy o rozwagę przy kierowaniu się opiniami na temat placówki. Część komentarzy na temat ośrodka jest napisana z tego samego adresu IP, którym posługuje się właściciel placówki. Opinie mogą wprowadzać w błąd. Podejrzewamy, że ich autor (lub autorzy) łamią prawo popełniając czyn nieuczciwej konkurencji.
Administratorzy

Dodaj opinię
1/5
Odradzam, brak szacunku do czasu pacjenta, wielokrotne przekładanie wizyt, spóźnienia godzinne. Nieprzyjemny stosunek do pacjenta, brak odpowiedzialności.
5/5
Przypadkiem przeczytałam te negatywne opinie i zdębiałam. Leczę swoje dzieci w tym gabinecie już ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Ogromna wiedza i wyjątkowe podejście do dzieci. Opinie innych rodziców również bardzo pozytywne. Bardzo polecam.
5/5
Najlepszy gabinet dla dzieci, jaki można sobie wymarzyć. Fakt, że czasem trzeba poczekać a i kolejki są długie, ale naprawdę warto! Dzięki super podejściu, dzieci chodzą na wizyty z radością. Nie wiem o co chodzi, ale u 2 innych stomatologów natrafiłam na identyczne niepochlebne wpisy tej pani A. Ten gabinet zdecydowanie polecam!
5/5
Nareszcie znalazłam dobrego dentystę dla mojego dziecka! Gabinet poleciła mi koleżanka, której dzieci się tam leczą. I rzeczywiście super podejście do dzieci, p.dr M umie tak odwócić uwagę małego pacjenta, żeby wizyta była jak najbardziej przyjazna. Zabiegi wykonywane są sprawnie a dziecko jest angażowane do współpracy. W tym gabinecie ogromną uwagę przywiązuje się do profilaktyki i uczy małego pacjenta odpowiedzialności za stan swoich zębów. W innych gabinetach nie spotkałam się z tym. Zdecydowanie polecam!
5/5
Polecam! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani Doktor posiada ogromne doświadczenie i wiedzę, leczę się w tym gabinecie od kilku lat wraz z całą rodziną i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.
1/5
Brak szacunku do czasu pacjenta. 1h spóźnienia to norma.
5/5
Bardzo dobry gabinet dla dzieci, pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Warto skorzystać, bo lekarze tam pracujący otaczają dzieci świetną opieką. Polecam.
5/5
Super gabinet- wyleczyłam tam swoje dzieci i teraz moje koleżanki leczą swoje, wszyscy są zadowoleni. Gabinet wart polecenia, bo dzieci na wizyty chodzą z radością.
5/5
Doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Leczymy się w tym gabinecie całą rodziną i bardzo jesteśmy zadowoleni. Poświęcenie przez lekarza czasu na naukę i kontrolę prawidłowej higieny dało dobre efekty-dzieci chodzą do tego gabinetu z radością. Polecam.
5/5
Nareszcie znaleźliśmy przyjaznego dzieciom dentystę. Z kilku gabinetów odsyłano moją 12-letnią córkę , bo nikt nie chciał podjąć się leczenia kanałowego szóstki. Tutaj ząb wyleczono, dziecko jest zadowolone, na wizyty chodzi bez obaw i stresu. Teraz są to już tylko regularne wizyty kontrolne. Leczenie trochę trwało, ale zostało wykonane dokładnie. W czasie wizyt lekarze pracują spokojnie, nie spieszą się, mają czas dla pacjentów. Gorąco polecam.
5/5
Nareszcie dobrze trafiliśmy. Mój synek do tego gabinetu chodzi z radością. Zęby ma już wyleczone i teraz regularnie przychodzimy no naszej Pani doktor na wizyty kontrolne. Bardzo dobra opieka. Gorąco polecam.
5/5
Bardzo profesjonalna opieka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Szczególny nacisk kładzie się na profilaktykę i edukację dobrych nawyków u dzieci. A wiadomo, że czym skorupka...
5/5
Leczenie kanałowe w tym gabinecie to czysta przyjemność. Pań Doktor to świetny fachowiec. Bardzo sie ciesze że mimo wielkiego strachu kanały zostały wyleczone sprawnie i bez bólu. Polecam z czystym sumieniem-fachowa pomoc, doświadczenie i to wszystko w normalnych cenach
5/5
Profesjonalne podejście do pacjenta. Doświadczenie i ogromną wiedzą. Dopiero tutaj pani doktor zwróciła nam uwagę na nieprawidłowe ustawienie jedynek, zrobiła prześwietlenie i wykryła dodatkowy ząb w kości. Dzisiaj córka jest już po zabiegu wszystko wraca do normy. Jeszcze raz dziękuję.
5/5
Super miejsce. Dzieci zadowolone, pani doktor kompetentna i cierpliwa. Wyleczyła zęby, których leczenia bał się podjąć lekarz w innym gabinecie. Jesteśmy wdzięczni.
Dodaj opinię

Adres:

Leszczynowa 40/29,30, Białystok Dziesięciny I

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN10:00-16:00
WT14:30-20:30
ŚR08:30-14:30
CZ13:30-19:30
PT10:00-16:00