Affidea

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Affidea

Dodaj opinię
1/5
na pewno nie 126 dni tylko ok. 300 dni bo w październiku rejestrowali na sierpień następnego roku!!!!
1/5
Chore, ludzie dalej głosujcie na PO!! ;/
1/5
Po długim okresie oczekiwania odwołano mi badanie (na NFZ),telefonicznie w dniu w którym miało sie odbyć i przeniesiono termin za kolejne kilka tygodni (dobrze, że nie miesięcy!). Ponoć popsuł się sprzęt. Po czym wykonałam tel i okazało się, że pacjenci prywatni sa badani zgodnie z harmonogramem, szczyt chamstwa i żenada. Dotyczy to placówki na Grabiszyńskiej.
1/5
Odległe terminy na badania to jedno, a oczekwanie na tzw. opis badania przez lekarza to kolejny skandal. Za wykonanie badania TK w placówce w Legnicy przy ul.Murarskiej zapłaciłam 700 zł, gdyż nie chciałam czekać kilku miesięcy na badanie refundowane. Termin wyznaczono mi szybko, w ciągu 2 dni.
Panie obsługujące linię telefoniczną nr 22 44 11 111 przy rejestracji informują, że wynik badania będzie gotowy do odbioru w terminie do 5 dni. Panie w recepcji placówki w Legnicy poinformowały mnie w dniu badania, że wynik badania będzie w terminie do 7 dni.
Gdy siódmego dnia poszłam po odbiór wyniku okazało się, że nie jest gotowy, a na pytanie kiedy będzie, pani w recepcji oświadczyła, że "trudno jej powiedzieć..." Zaproponowała, żeby się dowiedzić pod koniec tygodnia (był poniedziałek). Dowiedziałam się też, że w placówce obowiązują jakieś "wytyczne" mówiące o 10 dniach, które lekarz ma opisanie badania. Pomimo usilnych nalegań nie dowiedziałam się, co to są za wytyczne i kto je wydał.
W mojej opinii zachowanie osób, z którymi miałam do czynienia (w dniu 14.11.2016 po południu) świadczy o głębokim lekceważeniu pacjenta/klienta i absolutnie beztroskim i pozbawionym empatii podejściu do pacjenta oraz kwestii rzetelności udzielanych informacji. Proponowanie, aby pacjent dowiadywał się co kilka dni, czy placówka wywiązała się z usługi, za którą pobrała pieniądze, pomimo upływu wyznaczonego terminu, jest nie do przyjęcia. Wydaje się, że legnicka placówka wyznacza swoje własne standardy i procedury dotyczące obsługi klienta, mając za nic to, co wynika z oficjalnej informacji Affidea. I nie wystarczy dla dobrego wizerunku placówki w Legnicy wyposażenie jej w "biletomat", skórzane fotele i biały papier toaletowy dopóki w recepcji będą pracowały osoby udzielające informacji w stylu "trudno mi powiedzieć" i uważające, że pacjent jest od tego, żeby grzecznie czekać i się ewentualnie dowiadywać. No i oczywiście płacić. Jeśli placówka podejmuje się wykonywania odpłatnych badań specjalistycznych jej sprawą jest zapewnienie właściwej obsady lekarskiej do opisywania wyników tych badań w uzgodnionym terminie. Spodziewam się, że dyrekcja Affidea zwróci uwagę na poruszony przeze mnie problem i opisane wyżej zachowania psujące niewątpliwie dobrą markę firmy Affidea nie będą miały więcej miejsca.
1/5
Czekam już dwa tygodnie na wynik z TK (badanie płatne). Dzisiaj usłyszałam, że "nie wiadomo, kiedy będzie" ... Polecono mi tę placówkę, ale ja nie polecam jej innym (oczekuję w niepewności na wynik). W wielu placówkach mogłam to badanie zrobić taniej i mieć wynik wcześniej (wysondowałam sprawę). Przykro mi o tym pisać, ale tak jest na Traugutta 116, we Wrocławiu.
5/5
Termin odległy bo na grudzień , po czym zadzwoniły Panie z recepcji z wiadomością, iż można wykonać badanie szybciej gdyż jest to badanie pilne.
Przyjechałam z dzieckiem, obsługa bardzo miła, bardzo dobre podejście do dzieci . Wyniki dostałam po 7 dniach zgodnie z tym co mi powiedziano .
Nie jestem z Legnicy więc Panie z rejestracji zaproponowały wysyłkę wyniku na wskazany adres.
POLECAM GORĄCO BARDZO MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA !!!!
5/5
Czekałem na badanie MRI zgodnie z kolejka bo nie stać mnie na badanie prywatne. Termin nie był odległy bo za 2 miesiące . Obsługa w recepcji bardzo miła i uśmiechnięta , Pan technik wszystko mi wytłumaczył ( bo mam klaustrofobię ) . Potwierdzenie o wyniku dostałem po 5 dniach .

Polecam !!!
2/5
Robiłam prywatnie badanie rezonansem magnetycznym w placówce w Legnicy. Przy rejestracji otrzymałam informację, że wyniki badania zostaną do mnie przesłane w ciągu trzech tygodni (już sam ten okres czasu uważam za zbyt długi). Po czterech tygodniach, gdy wciąż nie miałam wyniku, próbowałam się skontaktować z kimś, kto mógłby mi pomóc w uzyskaniu wyniku. Pan na infolinii w Warszawie powiedział, że nie wie nic na temat moich wyników, ale że "trwa sezon urlopowy, więc powinnam być cierpliwa", poza tym przecież "nie jestem jedynym pacjentem". Już samo to jest dla mnie poniżej jakiegokolwiek poziomu pracy tego typu ośrodka. Napisałam również maila do placówki w Legnicy (jako że była to jedyna możliwa droga kontaktu z tym ośrodkiem), ale pozostał bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Mi zależało na czasie, ponieważ miałam się stawić u kierującego mnie na badanie lekarza w terminie 5 tygodni po badaniu - byłam pewna, że do tej pory otrzymam już jego wyniki. A tu się okazało, że nie, musiałam przesunąć wizytę i czekać na nią kolejny miesiąc...
Okazało się, że po moich telefonach i mailu, wynik w formie elektronicznej pojawił się już tego samego popołudnia - więc na co czekałam 4 tygodnie???
Teraz czekam na przysłanie mi go w wersji papierowej, podpisanego przez lekarza. Jestem ciekawa, ile to zajmie czasu...

Pani w rejestracji też nie była zbyt przyjemna, oczekując w kolejce miałam okazję przysłuchiwać się, w jaki sposób rozmawia z pacjentami i jak przedmiotowo ich traktuje.Mnie obsługiwała sympatyczna i rzeczowa rejestratorka, ale ta druga raczej nie powinna pracować w kontakcie z ludźmi.
Reasumując: brak terminowości w połączeniu z bardzo kłopotliwym kontaktem z jednostką wykonującą badanie raczej nie świadczy dobrze o placówce. Ufam jedynie, że badanie zostało przeprowadzone i opisane w sposób rzetelny, ale tego nie wiem...
1/5
Nie polecam !!!! Czekam na opis badania już ponad trzy tygodnie i dalej nie wiadomo kiedy będzie !!!!!! Skandal poprostu !
5/5
Bardzo miła obsługa, Panie w recepcji mają dużo cierpliwości i świetne podejście do starszych osób. Byłam na badaniach z rodzicami ( tato ma Alzheimera ) . Pani technik dokładnie wszystko wyjaśniła, mogłam być z tatą przy badaniu .
Fakt na opis trzeba czekać ale to nic dziwnego to jedyna placówka w Legnicy która wykonuje takie badania !!!!
1/5
Nie polecam. Tragedia. Na opis czekaliśmy z mężem ( potworne bóle głowy ) przez 7 tygodni. Kontakt z placówka nie możliwy !!!!!!!! PORAZKA !!!!!!!!!!!!!
1/5
Nie polecam Usg w tej placówce!! Badanie szybko wykonane ,nic nie stwierdzone a córka ma torbiela przy wątrobie który rośnie (stwierdzone dwukrotnie u lekarza w Lubinie)jak to możliwe że ten radiolog nic nie widzi a drugi widzi Aparatura do kitu czy Radiolodzy niedouczeni???? Taka zła diagnoza waży na Życiu pacjenta bo torbiel sobie rośnie On nic nie widzi no i potem -ZA PÓZNO-PRZYKRO NAM??!!!!! Jestem zbulwersowana bo usg robione prywatnie tak samo Rezonans - czekamy na wynik ale nie ufam tej placówce czy wynik bedzie wiarygodny??
1/5
Nie rozumiem dlaczego robią tyle badań nie dysponując lekarzami do opisania wyników. Może lepiej zapłacić lekarzom z innego miasta i wysyłać elektroniczne do opisu? Chorzy ludzie tygodniami czekają na opis. Lekarze nic nie mogą w tym czasie zrobić dla pacjenta. Myślę, że kierownictwo może usprawnić ten proces.
1/5
Czekam na wynik z badania 7 tygodni. Moja ocena 0
1/5
Również czekam porażka żeby miesiąc czekać na wynik a wcześniej na badanie ponad pół roku nie do uwierzenia wystrój XXI wiek a praca z epoki kamienia łupanego czas na zmiany i zastanowienie się szefostwa co zrobić żeby to usprawnić nie polecam
1/5
Tragedia. Badanie prywatne MR. Affidea Legnica, ul. Murarska. Zależało mi na wyniku w terminie do 2 tygodni. Czekam już ponad miesiac i żadnej informacji. Skandal. Jak można tak traktować pacjentów. Absolutnie nie polecam. Jeżeli komuś zależy na czasie to szukajcie innej placówki.
1/5
Badanie Mr głowy ma cito ,przebieg badania bez zastrzezen ale okres oczekiwania na wynik totalna porażka czas oczekiwania 6 tygodni to skandal to samo badanie w Luxmed wynik 2 dni płyta 15 min po badaniu a Affidea kaze czekac tyle tygodni nie polecam placowka Legnica !!!!!!
1/5
Witam.
W dniu 14.03.2018 miałem wykonane w Waszej jednostce w Legnicy
badanie o nazwie Uro-TK / badanie prywatne/. Lekarz urolog, który dał
skierowanie zaznaczył, że badanie jest "pilne".
Tymczasem musiałem odwołać już dwukrotnie wizytę kontrolną u urologa
oraz przełożyć wykonanie zabiegu w szpitalu
bo oczekiwanie na wynik / termin / jest bliżej nie znany (ponowny termin zabiegu w szpitalu wyznaczony na 17.04.2018). Dzisiaj wiem,
że niewiele tańsze badanie w Waszej jednostce
nie ma sensu , kiedy w innych wynik z opisem mogłem mieć w terminie od 48 godz do
max 10 dni. Nie polecam!!!
5/5
Robiłam w placówce w Legnicy rezonans magnetyczny 3.03.18. Na skierowaniu napisane na Cito. W placówce powiedziano mi ze wynik będzie do odbioru do 6 tyg. Niestety termin juz minął a wyniku nie ma. Byłam w placówce dwa razy aby się dowiedzieć kiedy będzie dostępny. Dzis 10.04 pani w rejestracji bezczelnie mnie splawila mówiąc trzeba czekać.Rozmawiała w tym czasie z koleżankami śmiejąc się głośno podczas gdy ja czekałam na jakąś informację. Panie które pracują w tej placówce są bezczelne, aroganckie i zadufane. Widać że mają pacjentów w głębokim poważaniu. Placówka w Legnicy nie ma lekarzy opisujących wyniki. Dzwonić na infolinię tez nie dostałam żadnej odpowiedzi porostu szczyt hamstwa. Nikt nic nie wie. Nie polecam nikomu robić wyniku w affidea. Zamierzam złożyć skargę do dyrekcji i zadzwonić do rzecznika praw pacjenta.
1/5
Nie polecam affidea w Legnicy. Na wynik czekam już ponad 6 tygodni. Nikt nie potrafi powiedzieć kiedy ten wynik będzie. Panie które pracują w tej placówce są opryskliwe i bardzo nie przyjemne. Każą czekać na wynik nie wiadomo nawet jak długo jeszcze i śmieją się pacjentom prosto w twarz.Na każde moje pytanie odpowiadają z nerwami i niczym innym. Mam wrażenie że pracujące tam osoby wywodzą się z rynsztoka. Jak taka placówka może zatrudniać takich ludzi. Nigdy dotąd nie spotkałam się z takim rażącym lekceważeniem ludzi. Nie można się dowiedzieć niczego konkretnego również na infolini. Placówka affidea w Legnicy nie ma lekarzy opisujących wyniki wiec wysyłają je do warszawy czy Wrocławia.Bardzo to przykre współczuję ludziom starszym którzy muszą tam przychodzić na badania nie wiedząc co ich czeka. Jeżeli ktoś ma poważny problem i zależy mu na czasie to nie róbcie tam badań ani prywatnie ani na luxmed ani NFZ bo cas oczekiwania jest tak długi ze można się nie doczekać.
1/5
Dlaczego nie informuje się pacjentów o miesięcznym oczekiwaniu na wynik tomografu.
jeżeli ktoś robi to odpłatnie to widocznie potrzebuje wyniku jak najszybciej bo od tego może zależeć jego życie. Przyjmując pieniądze wszyscy są mili a po badaniu totalna olewka .
1/5
Nie polecam kontaktu z osobą rejestrującą- wykazała się brakiem profesjonalizmu, nie potrafiąc odczytać informacji ze skierowania, rzuciła je w moim kierunku, mówiąc, że nie odczyta "tego". Zero uprzejmości i zrozumienia dla pacjenta.
1/5
Mialam termin wyzaczony na czerwiec w placowce w legnicy z informacja ze wyniki beda do max 3 tygodni .zaplacilam specjalnie za wyslanie do mnie plyty z opisem z rezonansu kregoslupa bo tak mi powiedzialy panie w rejestracji.po 3 tygodniach nie bylo wyniku a mialam juz umowiona wizyte u neurologa i lekarza pracy bo nie wiedzialam czy moge juz wrocic do pracy.w pewien piatek przed poniedzialkowa wizyta u neurloga dostalam sms ze wynik mam na mailu poniewaz tak tez sie zapisywalam bo dodzwonic sie tam jest niemozliwoscia.sprawdzajac maila nie mialam zadnych wynikow wiec corka skojarzyla ze mozna pobrac wyniki online.napisalam maila do affdei ze nie mialam zadnego maila i gdzie moja plyta z wynikami i opisem ...dwa razy......na pierwszego maila zero odzewu .jest druga polowa sierpnia aja po dwoch miesiacach nadal nie mam wynikow papierowych z pieczatka lekarza ani zadnej informacji od placowki .jak dla mnie porazka i absolutnie nie polecam !!!!! Nigdy wiecej tam nie pojade chocby badanie mialoby byc na drugi dzien !!!!!! Nawet nie wafci sa tej jednej gwiazdki tylko 0
1/5
Czekałam 8 miesięcy na rezonans w wyznaczonym terminie wstawiłam się do placówki przygotowana do badania ,a na miejscu dowiedziałam się że badanie już nie jest refundowane przez NFZ bo 1października skończyła się umowa.Ciekawe dlaczego zapisywano pacjentów po 1 października nie mając pewności czy umowa zostanie przedłużona? Oczywiście nie zapłaciłam za badanie tylko przeniosłam papiery do innej placówki gdzie mój czas oczekiwania na badanie wynosi 14 dni a nie 8 miesięcy.Z całego serca nie polecam!!!
1/5
Nie polecam....to skandal zeby na wynik rezonansu czekac 4tyg...zenada.Wlasnie tyle czasu juz minelo i nadal cisza...szybciej mozna sie przekrecic niz uzyskac opis z rezonansu.Jestem zdziwiony bo poprzednio robilem w STARMEDICA w Legnicy i po 2 dniach mialem juz płytke z opisem.OMIJAC TA PLACÓWKE SZEROKIM ŁUKIEM,NIE POLECAM!!!
1/5
TRAGEDIA!!!!!
1/5
Rezonans magnetyczny głowy robiony w listopadzie. Mamy styczeń a opisu nadal nie ma. Nie polecam! Pierwszy i ostatni raz kozystalam z usług tej placówki.
1/5
W pełni zgadzam się z opinią pani Haliny z dnia 15.11.2016r.,zrobiłem rezonans prywatnie w tej samej placówce czyli w Legnicy na Murarskiej 10.09.2019r. Minęło 20 dni opisu jak nie było tak nie ma . Po trzecim telefonie na infolinię dowiedziałem się że dzisiaj będzie lekarz i "MOŹLIWE" , że zrobi opis. Zapewnienia co do wyniku były zupełnie inne. Wynik z opisem miałem odebrać do dwóch tygodni.Według mnie to jest złamanie umowy ze strony placówki i nadaje się do rozpatrzenia prawnego bo z pewnością jest ktoś kto jest za tę kwestię odpowiedzialny!
5/5
Witam,

umówiłam badanie w ciągu 3 dni . Trochę się obawiałam bo było to moje 1 badanie - w Legnickim szpitalu musiała bym czekać do lutego 2020 więc postanowiłam zrobić je prywatnie . Panie w recepcji bardzo miłe i kulturalne wszystko mi wyjaśniły. Pani technik która wykonywała badanie miła i cierpliwa ( bo trochę się stresowałam ) . A cpo wszystkim Doktor Sambor wytłumaczył mi co się dzieje i z czego wynikają moje dolegliwości . Jestem bardzo zadowolona i dziękuję całemu personelowi - wyniki miałam po 5 dniach .

Polecam i jeszcze raz dziękuję !!!
5/5
Wielokrotnie korzystałem z usług tego ośrodka - wcześniej na NFZ obecnie tylko prywatnie bo nie mają umowy z NFZ . Obsługa bardzo miła !!! Profesjonalne podejście, wysoki standard zabezpieczeń przy COVID-19. Wyniki otrzymałem tego samego dnia - poinformowano mnie w recepcji, iż będą do 3 dni - miłe zaskoczenie !!

pozdrawiam Michał
4/5
Nie ma tragedii, badanie wyznaczone na dokładną godzinę - odbyło się z pół godzinnym poślizgiem.
Obsługująca technik RM i pomoc - miłe i uprzejme.
W recepcji młode, uśmiechnięte dziewczyny..
Najważniejsze, że wynik otrzymałem już za dwa dni a więc to co najważniejsze jest OK.
1/5
Jestem klientem Grupy LuxMed i napiszę skargę na was z rekomendacją o usunięcie z listy placówek świadczonych usługi.
Nie uprzejma gruba baba w rejestracji to do wideł się nadaje a nie do służby zdrowia. Ogolnie dziadostwo Level expert.

Upośledzenie ludzi tam pracujących przechodzi ludzkie pojęcie to nie przychodnia to zakład pracy chronionej a nieogarniete damessy z rejestracji to do podstawówki zapraszam żenada.
5/5
Bardzo miła obsługa w recepcji , zwłaszcza Pani blondynka w okularach.
Badanie bez opóźnienia i opis tego samego dnia super !
1/5
Jedna gwiazdka to o wiele za dużo za CYRK, który ma miejsce w tym bajzlu. Obsługa jak obsługa. Nie chcę się czepiać, ale czas oczekiwania na opis to dopiero kpina z pacjenta. Osobiście czekałem na opis zdjęcia rtg 42 (czterdzieści dwa) dni. Od 12.07 br. do 23.08 br. Brawo. Do czego jest mi potrzebne teraz to zdjęcie? Czy trzeba jeszcze coś dodawać? Chyba tylko przestrogę "jak najdalej od tego b...u".
1/5
Obsługa fatalna jeżeli chodzi o opisy i kontakt nie wspomnę o tym ile trzeba czekać na opis rezonansu i reszty badań.
1/5
Bardzo niesympatyczna obsługa.
Mimo, że byłam zarejestrowana prywatnie na TK.
Nikomu nie polecam tej placówki.
1/5
Na wynik trzeba czekać półtora miesiąca. Śmieszne to....
Nie ogarniają tematu w ogóle.
1/5
W dniu dzisiejszym tj.19 lipca br.miałam wyznaczony CM kręgosłupa-płatny.Zostałam potraktowana przez obsługującego urządzenie pomiarowe w sposób bardzo niegrzeczny i nieprofesjonalny.Mam 77 lat i poważne schorzenia neurologiczne.Gdy zobaczył,że trzesą mi się ręce, zaraz zareagował mówiąc-że z tego badania nic nie będzie, trzeba leżeć nieruchomo itd. odpowiedziałam,że wiem,że miałąm już takie badania.,że w stanie spoczynku ręce mam nieruchome.
Gdy chciałam wejść do sali pomiarowej z kijkiem,który jest mi pomocny w poruszaniu się ,zapytał po co mi ten kijek, że on mi w niczym nie pomaga...
Gdy po zakończonym badaniu zapytałam go, dlaczego mówił, że nic z tego nie będzie i dlaczego jest taki niemiły to stwierdził że nie czas na dyskusje.!
Nic dodać, nic ująć.
1/5
Bardzo długi czas oczekiwania na opis. Nie polecam.
1/5
Wczoraj dzwoniłam zapisac mame na usg jamy brzusznej na cito. Pani powiedziała ze dzwonic dzisiaj rano. O 8 rano Zadzwoniłam - okazuje sie ze nie ma miejsca . Ponownie zadzwoniłam Pani miala kontaktowac sie z Legnica. Miałam czekac na kontakt …. Przed chwila ponownie zadzwoniłam z zapytaniem jak wyglada sprawa na co Pani do mnie ze jest jakis wolny termin , a po chwili mowi ze byl i ze chwile temu jakis pacjent przed chwila przez infolinie zajął ten termin. Poszły dwa maile do Legnicy z zapytaniem…. Panie mowia ze one beda sie kontaktowac jak bedzie termin po czym pani na infolinii mowi ze oni nie moga pacjentowi odmowic …. Gdzie od 8 rano dzisiaj zaraz po otwarciu dzwoniłam . Kilka razy dzwoniłam 3 lacznie i okazuje sie se termin byl - nikt mie zadzwonił i ze tak sie czasem zdarza ….. fantastyczna obsługa . Mama moja czeka na kontakt a gdy jest termin NIKT nie zadzwonil i termin zajął kto inny!
Dodaj opinię

Adres:

Murarska 2, Legnica